השבת את בקרת חשבון המשתמש (UAC) בדרך הקלה ב- Win 7, 8 או 10

אם אתה משתמש ב- Windows זמן מה, סביר להניח שאתה זוכר עד כמה בקרת חשבון המשתמש (UAC) הייתה מעצבנת כשהיא צצה לראשונה ב- Windows Vista. הראינו לך אז כיצד להשבית אותו, ואתה עדיין יכול להשבית אותו ב- Windows 8 ו- 10. כך.

קשורים: מדוע אינך צריך להשבית בקרת חשבון משתמש (UAC) ב- Windows

ראשית מילת אזהרה. אנו ממליצים למעשה שלא להשבית את ה- UAC. בסוף תקבל מחשב פחות מאובטח (וכתבנו מדריך נהדר המסביר את הדבר הזה). אם תשבית אותו תמיד בהתקנה חדשה של Windows, ייתכן שתרצה לנסות זאת שוב. ה- UAC ב- Windows 8 ו- 10 הוא הרבה יותר יעיל ופחות מעצבן ממה שהיה פעם. עם זאת, אנחנו לא כאן כדי לומר לך מה לעשות.

ב- Windows 7, 8 או 10, הקש על התחל, הקלד "uac" בתיבת החיפוש ואז לחץ על התוצאה "שנה הגדרות בקרת חשבון משתמש". ב- Windows 8 תשתמש במסך התחל (במקום בתפריט התחל), ותצטרך לשנות את החיפוש ל"הגדרות ", אך הוא עדיין עובד זהה בעצם.

בחלון "הגדרות בקרת חשבון משתמש", גרור את המחוון עד למטה להגדרת "לעולם אל תודיע". לחץ על "אישור" בסיום.

די פשוט.

שים לב גם שאתה לא צריך לכבות את UAC עד הסוף. להלן ההגדרות שתוכל להחיל באמצעות המחוון:

  • הודע תמיד: Windows מבקש ממך לאמת באמצעות UAC בכל פעם שאפליקציה מנסה להתקין תוכנה או לבצע שינויים במחשב האישי שלך. זה גם מבקש אימות כאשר אתה מבצע שינויים בהגדרות Windows.
  • הודע רק על אפליקציות: שתי ההגדרות האמצעיות במחוון פועלות באופן דומה, שתיהן מודיעות לך רק כאשר אפליקציות מנסות לבצע שינויים, אך לא כאשר אתה משנה את הגדרות Windows. ההבדל בין שתי ההגדרות הוא שהראשון מעמעם את המסך במהלך ההודעה והשני לא. ההגדרה השנייה מיועדת לאנשים עם מחשבים אישיים (מסיבה כלשהי) אורכים זמן רב בעמעום המסך.
  • לעולם אל תודיע על כך: UAC לא מודיע לך על שינויים שאתה מבצע או על אלה שביצעת אפליקציות. הגדרה זו למעשה מכבה את ה- UAC.

כמו שאמרנו, אנו ממליצים לך לא לכבות UAC. זה מה שמאפשר לך להפעיל חשבון מנהל כחשבון המשתמש היומי שלך. אבל אם אתה נחוש לכבות את זה, לפחות עכשיו אתה יודע כמה זה קל.