כיצד להשתמש במצב הקורא הנסתר של גוגל כרום

ל- Chrome 75 יש מצב "קורא" נסתר שמסיר את דפי האינטרנט למינימום כדי להקל עליהם לקרוא, ובכן. אבל זה לא מופעל כברירת מחדל - כך ניתן להשיג זאת כעת.

גוגל ניסתה ותכבה תכונה זו בגרסת שולחן העבודה של Chrome מזה שנים, אך היא זמינה כעת עם דגל מוסתר במקום אפשרות שורת פקודה מוסתרת נוספת. אנו מצפים שגוגל מתכוננת לשחרר אותו בצורה יציבה ללא כל דגלים נדרשים.

עדכון : גוגל הסירה את הדגל הזה מ- Chrome מתישהו בסמוך לסוף 2019. אנו ממליצים להתקין תוסף "מצב קורא" מחנות האינטרנט של Chrome או לעבור לדפדפן אחר בעל מצב קריאה מובנה. Mozilla Firefox, Microsoft Edge ו- Apple Safari כוללות מצב קורא.

כיצד להפעיל את מצב הקורא

דבר ראשון - תצטרך לוודא שהתקנת Chrome שלך ​​נמצאת בגרסה 75. לחץ על כפתור התפריט בעל שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה, העבר את העכבר מעל תפריט "עזרה" ואז לחץ על "אודות Chome".

תפריט אודות Chrome יציג איזו גרסה של Chrome אתה מפעיל כעת ועליו לבדוק אם קיימים עדכונים באופן אוטומטי. אם עדכון זמין, הוא יוריד ויתקין אוטומטית; לאחר סיום, לחץ על כפתור "הפעל מחדש" כדי להשלים את ההתקנה.

אם Chrome עדיין בגירסה 74 ואין עדכון זמין, תצטרך להמתין עד ש 75 יסיים את ההפעלה לכל המשתמשים. הוא שוחרר ב -4 ביוני, אך מבנים יציבים משתחררים לאט בארבעה שלבים. רוב הסיכויים שזה פשוט עדיין לא פגע במכשיר שלך, אז תן לו כמה ימים.

עם זאת, ברגע ש- Chrome פועל 75, אתה יכול להתחיל. פתח כרטיסייה חדשה והזן chrome://flags/#enable-reader-modeכדי לקפוץ ישירות לדגל מצב הקורא.

פתח את התפריט הנפתח ושנה את האפשרות ל "מופעלת", ואז לחץ על הלחצן בתחתית כדי להפעיל מחדש את הדפדפן. ברגע שהוא מתחיל לגבות, מצב הקורא מופעל.

קשורים: באיזו תדירות גוגל מעדכנת את Chrome?

כיצד להשתמש במצב הקורא של Chrome

מצב הקורא ב- Chrome קל לשימוש. כאשר אתה נמצא בעמוד שתרצה להעביר לתצוגת הקורא, לחץ על כפתור התפריט בעל שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר באפשרות "מזק עמוד". ראוי לציין כי מילולית זו תשתנה ככל הנראה כאשר התכונה תעבור ממצב הדגל ותהיה יציבה. אבל לעת עתה, זה מה שאתה מחפש. כמו כן, אני מקווה, קיצור מקשים יהיה זמין בשלב מסוים.

תוך שניות ספורות, הדף יופיע עם שום דבר מלבד גוש נקי של טקסט ותמונות מהפוסט. ללא מודעות, ללא סרגל צדדי, ללא עומס. פשוט דרך קלה להתמקד.

ראוי להזכיר שאין דרך "לבטל" את הדף - אם ברצונך לראות שוב את הדף המלא, פשוט לחץ על כפתור הגב של Chrome. קלי קלות.

כמו ברוב הדגלים האחרים, ראוי לציין שמצב הקורא עדיין לא מוכן לשימוש יומיומי - הוא עדיין סוג של עגלה. למשל, היו כמה מקרים שבהם היא לא הצליחה להעביר תמונות עבורי. הטקסט תמיד יצא בסדר, עם זאת, כך שהוא עדיין שמיש.