מקש חמה סודי פותח את בורר האימוג'י החדש של Windows 10 בכל אפליקציה

ל- Windows 10 יש בורר אמוג'י מוסתר שבו אתה יכול להשתמש כדי להקליד אמוג'י בכל יישום, אפילו תוכניות שולחן עבודה כמו Google Chrome. נגיש באמצעות לחיצה על שילוב קיצור מקשים.

בורר האימוג'י התווסף בעדכון יוצרי הסתיו של Windows 10, והשתפר בעדכון אפריל 2018.

כיצד לפתוח את בורר האימוג'י

כדי לפתוח את בורר האימוג'י, לחץ על Win +. או Win +; במקלדת שלך. במילים אחרות, החזק את מקש Windows לחוץ ולחץ על מקש הנקודה (.) או נקודה-פסיק (;).

הסמן שלך חייב להיות במקום שמקבל טקסט בזמן לחיצה על מקשים אלה, אך אתה יכול להשתמש בקיצור הדרך כמעט בכל יישום - החל משדות טקסט בדפדפן האינטרנט שלך וכלה באפליקציות העברת הודעות וכלה בפנקס רשימות למיקרוסופט וורד.

פשוט לחץ על האימוג'י בחלון שצץ כדי להכניס אותו. הפאנל זוכר גם את האימוג'י האחרון בו השתמשת ומציג אותם בראש הרשימה.

תוכל גם ללחוץ על כפתור הזכוכית המגדלת בפינה השמאלית התחתונה של חלונית האימוג'י, ואז להקליד כדי לחפש אמוג'י.

תלוי ביישום, תראה את אותו אמוג'י בצבע מלא שאתה רואה בחלונית (ב- Chrome, למשל), או שתראה דמות אימוג'י בשחור-לבן קטנה יותר (למשל במחברת) .

החל מהעדכון באפריל 2018, לוח האימוג'י יישאר פתוח לאחר הכנסת אמוג'י כדי שתוכלו להוסיף כמה אימוג'י שתרצו. כדי לסגור אותו, לחץ על כפתור "x" בפינה השמאלית העליונה של החלונית או לחץ על מקש Esc במקלדת.

קשורים: מדוע החברים שלי לא רואים נכון את האימוג'י שלי?

אם תעבור לקטגוריית "אנשים" בבורר האימוג'י (כפתור הפנים האנושי עם השיער למטה), כפתור מופיע גם בצד שמאל למעלה של החלון המאפשר לך לבחור את צבע העור עבור האימוג'י. זה רק משנה את הצבע של האימוג'י החדש יותר בצורת אנשים. אימוג'י הפנים העגולים הישנים נשארים צהובים.

אמוג'י הם תווי Unicode סטנדרטיים, כך שהאימוג'י שתקליד עם מקלדת זו אמור להיות ניתן לצפייה בכל מערכת הפעלה מודרנית או מכשיר התומך באימוג'י. מיקרוסופט אף הוסיפה תמיכה באימוג'י בשחור-לבן ל- Windows 7 בעדכון שניתן באמצעות Windows Update.

אתה יכול לקנות שם דומיין הכולל תווי אמוג'י.

כיצד להקליד אמוג'י באמצעות מקלדת המגע

למקלדת המגע של Windows 10 יש גם תמיכה באימוג'י, כך שתוכל להקליד אמוג'י אם אתה משתמש במקלדת התוכנה על מסך מגע. זה עובד בדיוק כמו הקלדת אמוג'י באמצעות המקלדת במכשירים ניידים מודרניים אחרים, כמו מכשירי iPhone, מכשירי Android ו- iPad.

כדי להקליד אמוג'י באמצעות מקלדת המגע, פשוט הקש על כפתור האימוג'י שמשמאל לסרגל הרווח.

תראה רשימה של אמוג'י שתוכל להוסיף על ידי הקשה. עליהם לעבוד כמעט בכל יישום Windows.

הקש על כפתור "abc" כדי לחזור למקלדת האלף-בית הרגילה.