כיצד לשנות את שפת התצוגה ב- Windows 10

Windows 10 תומך בשינוי שפת ברירת המחדל. אתה כבר לא צריך להיות מודאג משפת ברירת המחדל כשאתה קונה מחשב - אם אתה מעדיף להשתמש בשפה אחרת, אתה יכול לשנות אותה בכל עת.

זה שימושי במיוחד עבור סביבות בהן משתמשים מרובים ניגשים למחשב יחיד ומשתמשים אלה מעדיפים שפות שונות. באפשרותך להוריד ולהתקין שפות נוספות עבור Windows 10 כדי להציג תפריטים, תיבות דו-שיח ופריטי ממשק משתמש אחרים בשפה המועדפת עליך.

התקן שפה ב- Windows 10

ראשית, היכנס ל- Windows 10 באמצעות חשבון ניהול. לחץ על Windows + I כדי לפתוח את חלון "הגדרות" ואז לחץ על "זמן ושפה".

בחר "אזור ושפה" משמאל, ואז לחץ על "הוסף שפה" בצד ימין.

החלון "הוסף שפה" מציג שפות שזמינות להתקנה במחשב האישי שלך. השפות מפורטות בסדר אלפביתי על פי שפת Windows המוגדרת כברירת מחדל. לחץ על השפה שברצונך להתחיל להוריד.

חזרה למסך "זמן ושפה" תראה את כל השפות שהתקנת. לחץ על שפה מסוימת ותראה שלוש אפשרויות מתחת: "הגדר כברירת מחדל", "אפשרויות", "הסר". לחץ על "אפשרויות" ואז לחץ על "הורד" כדי להוריד את חבילת השפה והמקלדת עבור אותה שפה.

שנה את שפת התצוגה

כדי לשנות את השפה של חשבון המשתמש שבו אתה משתמש כרגע, חזור לדף ההגדרות "זמן ושפה", בחר שפה ולחץ על "הגדר כברירת מחדל". תראה הודעה מתחת לשפה הנקראת "תהיה שפת התצוגה לאחר הכניסה הבאה." צא וחזור ל- Windows ושפת התצוגה החדשה שלך תוגדר. אם ברצונך לשנות את השפה של חשבון משתמש אחר, היכנס תחילה לחשבון זה. ניתן להגדיר שפה שונה לכל חשבון משתמש.

שנה את שפת מסך הפתיחה וחשבונות משתמשים חדשים

החלת חבילת שפה על חשבון משתמש עשויה לא בהכרח לשנות את שפת המערכת המוגדרת כברירת מחדל של Windows המשמשת במסכי קבלת פנים, כניסה, יציאה, כיבוי, כותרות קטעי תפריט התחלה וחשבון מנהל המערכת המובנה.

כדי שגם כל זה ישתנה, ודא תחילה שהתקנת לפחות חבילת שפה נוספת אחת וכי חשבון משתמש אחד הוגדר לשימוש בשפת תצוגה שונה מברירת המחדל. אם למחשב יש רק חשבון משתמש אחד, שפת התצוגה שלו חייבת להיות שונה מברירת המחדל.

פתח את לוח הבקרה, העבר אותו לתצוגת סמלים אם הוא עדיין לא קיים ואז לחץ פעמיים על "אזור".

בכרטיסייה "ניהול", לחץ על כפתור "הגדרות העתקה".

החלון שנפתח מאפשר לך להעתיק את השפה הנוכחית לחשבון המערכת, מה שבתורו יביא הכל להופיע בשפה שתבחר. יש לך גם אפשרות להגדיר את השפה הנוכחית כברירת מחדל עבור משתמשים חדשים. רק וודא ששפת התצוגה של המשתמש המחובר כעת היא השפה שבה אתה רוצה להשתמש בכל מקום. לאחר הגדרת האפשרויות, לחץ על "אישור" ואז הפעל מחדש את המחשב האישי.

אם יש לך בעיות לבצע צעדים כלשהם, או אם ברצונך לחלוק כמה טיפים, אנא יידע אותנו בתגובות למטה.