כיצד להקליט קריינות קוליות ב- PowerPoint

אם אתה שולח את המצגת שלך במקום למסור אותה בפני קהל, אך אתה מרגיש שהוספת הסבר ווקאלי תעזור להעברת המסר, הקלט קריינות קוליות. כך תעשה זאת.

הכנה

לפני שתתחיל את הקריינות שלך ב- PowerPoint, יהיה עליך לוודא שביצעת את ההכנות הנכונות.

הגדר את המיקרופון שלך

ראשית, תזדקק למיקרופון. ברוב המחשבים המודרניים יש מיקרופון מובנה שמבצע את העבודה, אך השקעה במיקרופון USB תעלה לא מעט את איכות השמע של הקריינות.

המיקרופון המובנה יוגדר כברירת מחדל כהתקן הקלט שלך, כך שאם אתה מתכנן להשתמש בו לקריינות PowerPoint, אינך צריך לנקוט בצעדים נוספים בהגדרתו. עם זאת, אם אתה מתכנן להשתמש במיקרופון USB לקריינות, הקפד להגדיר אותו כמכשיר הקלט.

לשם כך ב- Windows, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל עוצמת הקול שנמצא משמאל לשורת המשימות. בתפריט שמופיע בחר "פתח הגדרות צליל".

חלון "הגדרות צליל" יופיע. כאן, גלול למטה לקטע "קלט" ולחץ על התיבה תחת "בחר את התקן הקלט שלך".

אם אתה משתמש במיקרופון USB, הוא יופיע כאן. בחר בו כדי להגדיר אותו כמכשיר הקלט.

הצעדים עבור משתמשי מקינטושם דומים ביותר. ההבדל היחיד הוא שאתה צריך ללכת ל"הגדרות מערכת "ולבחור" צליל "במקום ללחוץ לחיצה ימנית על סמל עוצמת הקול כמו ב- Windows. משם, הצעדים זהים.

רשום הערות וחזר

עם הגדרת המיקרופון שלך, אתה מוכן להתחיל להקליט, נכון? ובכן, לא ממש. למרות שאולי אתה לא עומד פיזית מול הקהל שמגיש את המצגת הזו, אתה עדיין צריך להתייחס אליה כאילו אתה. פירוש הדבר לעבור על היסודות - לרשום הערות ולחזור על המסירה שלך.

דבר אחד שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך להקליט קריינות מוצלחת הוא לכתוב תסריט. אך כמו במצגת חיה, אינך רוצה להישמע כאילו אתה קורא היישר מהכרטיסים שלך. תרגלו קריאה בתסריט כמה פעמים כדי שיישמע טבעי וזורם.

ברגע שאתה בטוח במשלוח שלך, הגיע הזמן להתחיל להקליט.

הקליט קול קול לצורך המצגת שלך

פתח את מצגת ה- PowerPoint בה תרצה להקליט קריינות קולית. עבור לכרטיסייה "מצגת שקופיות" ובקבוצה "הגדר" בחר "הקלט מצגת שקופיות". לאחר הבחירה יופיע תפריט נפתח. כאן תוכלו לבחור להתחיל את הקריינות מההתחלה או מהשקופית הנוכחית. אם תבחר להתחיל להקליט מהשקופית הנוכחית, ודא שאתה נמצא בשקופית שממנה תרצה להתחיל להקליט.

קשורים: כיצד להקליט את המסך שלך באמצעות Microsoft PowerPoint

בדוגמה זו נבחר באפשרות "הקלט מההתחלה".

עכשיו אתה תהיה במצב מסך מלא. תבחין בכמה כלים נוספים המופיעים, כולל כפתור הקלטה בפינה השמאלית העליונה של המסך. כשתהיה מוכן להתחיל להקליט, לחץ על כפתור זה.

כשתבחר בלחצן ההקלטה, יופיע טיימר לספירה לאחור שמספק עיכוב של שלוש שניות בין לחיצה על הכפתור להתחלת ההקלטה שלך.

עכשיו אתה יכול להתחיל להקליט את הקריינות הקולית שלך! המשך במצגת על ידי לחיצה על החץ ימינה כדי לעבור לשקופית הבאה.

תוכל להשהות את ההקלטה בכל עת על ידי לחיצה על כפתור ההשהיה בפינה השמאלית העליונה של החלון. ההקלטה תסתיים אוטומטית כשתגיע לשקופית האחרונה. לחלופין, תוכלו ללחוץ על כפתור העצירה, הנמצא גם בפינה השמאלית העליונה של המסך.

אם ברצונך להשמיע את הקריינות שלך בחזרה, תוכל לבחור בלחצן ההפעלה החוזרת.

סמל רמקול יופיע בפינה השמאלית התחתונה של כל שקופית שיש לה קריינות מוקלטת. אתה יכול גם לשחק את הקריינות שלך בכל שקף על ידי ריחוף מעל הסמל ולחץ על כפתור ההפעלה.

אם אינך מרוצה מהקריינות, פשוט חזור על השלבים הבאים כדי להקליט מחדש.