כל הדרכים שאתה עדיין יכול לשדרג ל- Windows 10 בחינם

הצעת השדרוג החינמית של Windows 10 הסתיימה, על פי מיקרוסופט. אבל זה לא נכון לגמרי. ישנן מספר דרכים שבהן אתה עדיין יכול לשדרג ל- Windows 10 בחינם ולקבל רישיון לגיטימי, או פשוט להתקין את Windows 10 ולהשתמש בו בחינם.

ישנן מספר דרכים בהן אתה עדיין יכול להשיג את Windows 10 בחינם, ללא שימוש ברישיון פיראטי: אתה יכול להתקין את Windows 10 עם מקש 7 או 8, או להתקין את Windows ללא מפתח - זה יעבוד בסדר גמור, חסוך סימן מים קטן להזכיר לך לרכוש רישיון.

כך עובדות כל אחת מהשיטות הללו.

ספק מפתח Windows 7, 8 או 8.1

קשורים: אתה עדיין יכול לקבל את Windows 10 בחינם עם מפתח Windows 7, 8 או 8.1

אמנם אינך יכול עוד להשתמש בכלי "קבל את Windows 10" לשדרוג מתוך Windows 7, 8 או 8.1, אך עדיין ניתן להוריד את אמצעי ההתקנה של Windows 10 ממיקרוסופט ואז לספק מפתח Windows 7, 8 או 8.1 כאשר אתה מתקין אותו. בדקנו שיטה זו פעם נוספת ב -5 בינואר 2018 והיא עדיין עובדת.

Windows תיצור קשר עם שרתי ההפעלה של מיקרוסופט ותאשר שהמפתח לגרסה הקודמת של Windows הוא אמיתי. אם כן, Windows 10 יותקן ויופעל במחשב האישי שלך. המחשב האישי שלך רוכש "רישיון דיגיטלי" ותוכל להמשיך להשתמש בו ולהתקין אותו מחדש בעתיד. אם תעבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> הפעלה לאחר התקנת Windows בצורה זו, תראה את המילים "Windows מופעל עם רישיון דיגיטלי".

מיקרוסופט לא מסרה מה קורה כאן, או אם תחסום שיטה זו בעתיד. אבל זה עדיין עובד כרגע. גם אם מיקרוסופט תחסום את הטריק הזה בעתיד, המחשב האישי שלך ישמור על הרישיון הדיגיטלי שלו ו- Windows 10 יישאר פעיל.

התקן מחדש את Windows 10 אם כבר שדרגת

קשורים: כיצד להשתמש ברישיון Windows 10 בחינם לאחר שינוי חומרת המחשב

אם ניצלת את כל הצעת השדרוג בחינם - הצעת השדרוג המקורית בחינם במהלך השנה הראשונה, הצעת הנגישות או התקנת Windows 10 ומסירת מפתח לגרסה קודמת של Windows זכאית - תוכל להמשיך " Windows 10 בחינם ”על אותה חומרה.

לשם כך, פשוט הורד את מדיית ההתקנה של Windows 10 והתקן אותה במחשב זה. אל תספק אף מפתח במהלך תהליך ההתקנה. עליו להפעיל אוטומטית לאחר יצירת קשר עם שרתי מיקרוסופט.

בטח, אתה יכול לעשות זאת רק אם כבר שדרגת ל- Windows 10, אך תוכל להמשיך להתקין את Windows 10 בחינם על אותו מחשב בעתיד - גם אם תחליף את הכונן הקשיח שלו או רכיבים אחרים. אשף ההפעלה החדש בעדכון יום השנה של Windows 10 אפילו יעזור לך לפתור שינויי חומרה ולשייך מחדש את הרישיון הדיגיטלי למחשב הנכון.

דלג על המפתח והתעלם מאזהרות ההפעלה

קשורים: אינך זקוק למפתח מוצר כדי להתקין ולהשתמש ב- Windows 10

הנה הסוד האמיתי: אינך צריך לספק מפתח מוצר כדי להתקין את Windows 10. אתה יכול להוריד את מדיה ההתקנה של Windows 10 ממיקרוסופט ולהתקין אותה במחשב אישי, ב- Boot Camp ב- Mac או במחשב וירטואלי מבלי לספק מפתח מוצר. Windows ימשיך לעבוד כרגיל ותוכל לעשות כמעט כל מה שתרצה.

Windows 10 ימשיך לנדנד אליך להפעיל אותו ולא יאפשר לך לשנות את אחת מהאפשרויות תחת הגדרות> התאמה אישית, אך אחרת עובד בסדר גמור. זה לא משהו שהיית בהכרח רוצה לעשות במחשב הראשי שלך, אבל זו דרך נוחה מאוד להגדיר מכונה וירטואלית מהירה, לבדוק את Windows 10 במחשב אישי או להתקין את Windows 10 ב- Boot Camp. אתה יכול אפילו לשלם עבור שדרוג לגירסה חוקית ומופעלת של Windows 10 מתוך מערכת Windows 10 הלא מופעלת שלך לאחר התקנתה.

ההנחיות של מיקרוסופט לא מאפשרות זאת מבחינה טכנית, אך הן תכננו במיוחד את Windows לעבוד כך. אם מיקרוסופט לא רוצה שאנשים יעשו את זה, זה חופשי לשנות את Windows כדי לחסום את זה בעתיד - וזה עשוי להיות. אבל חלונות עבדו כך במשך שנים. זה היה אפשרי אפילו עם Windows 7.

תוכל גם לעבור לאתר של מיקרוסופט ולהוריד גרסת הערכה ל 90 יום של Windows 10 Enterprise. הוא ימשיך לעבוד במשך 90 יום - כשלושה חודשים. הוא מיועד לארגונים להעריך את Windows 10 Enterprise.

עותק הערכה זה מגיע עם התכונות הנוספות המובנות ב- Windows 10 Enterprise, כך שזו גם דרך נוחה לבדוק את התכונות הארגוניות הללו. עם זאת, תוכל לשדרג כל מהדורה של Windows 10 למהדורה הארגונית אם יש לך מפתח.

למרבה הצער, הצעות חינמיות אחרות - כמו הצעת הנגישות ממיקרוסופט - הסתיימו כעת. אבל שיטות אלה צריכות לכסות אותך די טוב.

כמובן, אתה יכול גם פשוט לקנות מחשב חדש שמגיע עם Windows 10. זה לא ממש בחינם כי היצרן צריך לשלם עבור רישיון Windows. אבל אם אתה מעוניין לשדרג מ- Windows 7, 8 או 8.1, זה הרבה יותר הגיוני לקנות מחשב חדש שמגיע עם Windows 10 תמורת כמה מאות דולרים במקום לבזבז 120 דולר על רישיון Windows 10 Home. שדרג מחשב ישן. יצרני מחשבים אישיים מקבלים מבצע טוב ומשלמים פחות ממה שמשתמשי Windows רגילים משלמים עבור רישיונות אלה.