האתרים הטובים ביותר להורדת רקעים מדליקים

משתעמם מטפט שולחן העבודה שלך או מהטפט במכשיר הנייד שלך? מכיוון שאנחנו משתמשים כל כך הרבה במחשבים האישיים ובמכשירים הניידים שלנו, זה נחמד שיש לנו מבחר של רקעים מגניבים להסתכל.

אספנו קישורים לאתרים אחדים שבהם תוכלו להוריד טפטים למחשב האישי או לטלפון. לא כל הטפטים בחינם, אבל יש הרבה כאלה בחינם המספקים מגוון רקעים מגניבים.

Nexus לשולחן העבודה

Nexus Desktop הוא קהילה לטפטים איכותיים המאפשרת לחברים לתקשר, ולשתף משוב בזמן אמת עם אמנים או צלמים. אתה יכול להירשם כמנוי לעדכוני ה- RSS שלהם כדי לקבל התראה כאשר טפט חדש מועלה לאחת הקטגוריות המועדפות עליך. כל טפטים המועלים על ידי החברים נחתכים אוטומטית, נמתחים, משנים את גודלם ושולטים מחדש כך שיתאימו לגודל המסך שלך.

Wallbase

Wallbase הוא מאגר טפטים לחיפוש עם תוכן שהועלה על ידי משתמשים.

ממשק הרמה

InterfaceLIFT מציע יותר מ 2500 רקעים חכמים, טאבלטים ומחשבים בחינם. ניתן גם להוריד טפטים בכמות גדולה תמורת אגורה לתמונה.

deviantART

deviantART היא רשת חברתית מקוונת לאמנים המאפשרת לאמנים מתעוררים ומבוססים להציג, לקדם ולשתף את יצירותיהם בתוך קהילה עמיתים המוקדשת לאמנויות. מעל 100 אלף יצירות אמנות מקוריות מועלות מדי יום, החל ממדיות מסורתיות, כגון ציור ופסלים, וכלה באמנות דיגיטלית, סרטי פיקסלים ואנימה.

צילומי רשת

Webshots הוא אחד האתרים הגדולים ביותר לשיתוף תמונות ווידאו המספק מגוון דרכים ליהנות מתמונות וסרטונים. הם מציעים חברות חינם ופרמיום עם כמויות גדולות של אחסון. באפשרותך לשתף תמונות, סרטונים ומצגות שקופיות ב- Webshots ובאתר האישי שלך.

חילול השם הדיגיטלי

חילול השם הדיגיטלי מציע מעל 700 תמונות, כולל תמונות למסכים מרובים וגרסאות אנימציה של כמה טפטים. חלק מהטפטים ניתנים לך בחינם. עם זאת, לחברים משלמים יש גישה לכל הגלריה ויכולים להוריד טפטים בנפרד או בארכיונים בתפזורת. חברים יכולים גם להוריד רזולוציות מסך רחב עד 2560 x 1600, ו 16: 9 HDTV רזולוציות עד 2560 x 1440, גרסאות טאבלט וסמארטפון.

אסטרונומיה תמונת ארכיון היום

ארכיון תמונת האסטרונומיה של נאס"א מציע תמונה או תצלום שונים בכל יום ביקום, יחד עם הסבר קצר על התמונה שנכתבה על ידי אסטרונום מקצועי.

תמונת נאס"א של גלריית היום

גלריית היום של נאס"א מציעה תמונות להורדה בגדלים שונים שתוכלו להוריד, ולכל אחת מהן תיאור. אתה יכול גם להירשם לעדכון ה- RSS שלהם כדי לקבל קובץ .jpg של התמונה החדשה בכל יום.

רקעים של נשיונל ג'יאוגרפיק

האגודה הלאומית ג'יאוגרפיק היא אחד ממוסדות העמותה, המדעים והחינוך הגדולים בעולם והם מציעים טפטים בחינם ותמונות יומיות שתוכלו להוריד.

קרן הטבע העולמית בחינם (WWF) טפט לחיות בר

הקרן העולמית לחיות בר (WWF) מציעה טפטים בחינם להורדה ברזולוציות שונות: מסך מלא (1024 × 768 ו- 1280 × 1024), מסך רחב (1280 × 800 ו- 1440 × 900) ו- Netbook (1366 × 768). הם תמיד מוסיפים תמונות טבע וחיות בר חדשות.

קיר הנייר

קיר הנייר מציע טפטים להורדה בקטגוריות ורזולוציות שונות. ניתן גם להציג טפטים שנוספו ופופולריים לאחרונה ולהציג טפטים אקראיים, אחד בכל פעם.

שולחנות עבודה פשוטים

שולחנות עבודה פשוטים מציעים טפטים פשוטים אך נחמדים לשולחן העבודה שלכם המספקים מספיק ממתקי עיניים כדי לא להשתעמם או להסיח את הדעת.

שורפי

שורפי מציע תמונות היסטוריות שחולצו מתמונות עזר מארכיון המחקר של ספריית הקונגרס. הם זמינים להורדה בפורמט jpeg.

Wallpapers.com

Wallpapers.com מציע תוכן הקשור לטפטים בחינם ונתמך על ידי מודעות. באפשרותך לחפש בתוכן, להגיב ולדרג טפטים, ולהציג טפטים בקטגוריות שונות.

ישנם שלושה סוגים שונים של טפטים הזמינים ב- Wallpapers.com. תמונות טפט סטטיות לא זזות. טפטים מונפשים הם כמו שומרי מסך. וולרי הוא מוצר מיוחד שמסתובב בין מספר תמונות טפט סטטי.

טפטים לברכה אמריקאית

ברכות אמריקאיות מציעות מאות עיצובים ושולחן עבודה בחינם כטפטים שניתן להוריד.

Dream-Wallpaper.com

Dream Wallpaper מציע תוכנה חינמית ונוחה לשימוש המאפשרת להשיג מעל 80,000 טפטים בחינם באיכות גבוהה מהאתר שלהם בקטגוריות רבות. התוכנה עוברת בין תמונות הטפטים, ותוכלו להוריד טפטים עם מסך רחב כמו גם טפטים רגילים.

רקעים רחבים

רקעים רחבים מציעים טפטים ברזולוציות רבות ושונות ומאפשרים לכם גם להגיש טפטים. האתר מזהה גם את יחס הממדים והרזולוציה הנוכחיים של התצוגה הנוכחית שלך. אתה יכול להציג טפטים בקטגוריות רבות, הטפטים האחרונים והטפטים העליונים.

GoodFon.com

GoodFon.com מציעה רקעים בחינם לשולחן העבודה, למחשבים ניידים, לטלוויזיה HD ולניידים שתוכלו להוריד, והאתר מתעדכן מדי יום.

FunUtilities.com

FunUtilites.com מציע שירותים רבים כולל אוסף של למעלה מ -4,500 טפטים לשולחן העבודה בחינם.

Jpegwallpapers.com

Jpegwallpapers.com מציע אוסף גדול של טפטים בחינם לשולחן עבודה בקטגוריות רבות. אתה יכול לגלוש בקטגוריות, להציג את הרקעים האחרונים בחינם בעמוד הראשי, או לחפש נושאים ספציפיים.

פונדיטוס

Fonditos מציע טפטים שתוכלו להוריד בחינם מבלי להצטרף לחשבון. ברוב הטפטים אין כתובות פרסום. הגודל המינימלי לפרסום תמונת טפט באתרם הוא 1024 × 768. טפטים חדשים מתווספים לאתר בכל יום.

קסום

מג'נטיק היא תוכנה חינמית שאתה מוריד ומספקת גישה לאלפי טפטים מקצועיים (ומבחר גדול של שומרי מסך). זה גם מאפשר לך ליצור רקעים אישיים ושומרי מסך מהתמונות שלך. אוספים חדשים מתווספים כל הזמן.

טפט סטוק

WallpaperStock מציע טפטים ותמונות בחינם במגוון רזולוציות כולל מסך רחב ו- HD. באפשרותך להציג את הטפטים והתמונות בקטגוריות רבות, להציג את הטפטים העליונים או לבחור להציג טפט אקראי.

FreeWallpapers.pro

FreeWallpapers.Pro מציע אוסף של טפטים איכותיים בחינם במספר רזולוציות ובקטגוריות רבות.

זדג '

Zedge מציע טפטים למכשירים ניידים, כמו גם רינגטונים וטקסטים שנכתבו מראש. יש גם אפליקציית Android שבה אתה יכול להוסיף פריטים לטלפון או לטאבלט Android שלך בקלות.

צלסיאה

Cellsea היא קהילת רשת המאפשרת ליצור, לשתף ולהוריד טפטים, רינגטונים, משחקים, קטעי וידאו ועוד בחינם.

LiveWallpapers.org

LiveWallpapers.org מציע טפטים עבור טלפוני אנדרואיד רבים שהם מונפשים ואינטראקטיביים. רוב הטפטים בחינם, אך חלקם לא.

גלריית טפטים חופשית של AndroidCentral

AndroidCentral מציעה גם גלריית טפטים בחינם, אך עליך להירשם כדי להוריד את הטפטים. ההרשמה היא בחינם ומאפשרת גם לדרג את הטפטים.

לבסוף, אם אתה חובב דוקטור הו, פרסמנו קולאז 'מגניב של כל 11 הרופאים שתוכל להוריד ולהשתמש בהם כטפט שולחן העבודה שלך. ספר לנו אם מצאת אתרים שאתה אוהב המציעים טפטים מדליקים.