כיצד ליצור דפי שער מותאמים אישית ב- Microsoft Word

עמוד שער נהדר מצייר את הקוראים. אם אתה משתמש ב- Microsoft Word, יש לך מזל, מכיוון ש- Word מוכן לשימוש בעמודי שער. אבל האם ידעת ש- Word גם מאפשר לך ליצור דפי שער מותאמים אישית? כך ניתן להשתמש בשניהם.

כיצד להוסיף דף שער מוכן לשימוש למסמך Word שלך

Word כולל כמה תבניות עמוד שער שניתן להוסיף ואז להתאים אישית מעט אם אתה זקוק לעמוד שער מהיר למסמך שלך.

כדי למצוא אותם, עבור לכרטיסייה "הוסף" ברצועת הכלים של Word ואז לחץ על כפתור "עמוד השער". (אם החלון שלך אינו מוגדל למקסימום, ייתכן שתראה במקום זאת כפתור "דפים". לחץ על זה כדי להציג את כפתור "עמוד השער").

בתפריט הנפתח לחץ על עמוד השער שבו ברצונך להשתמש.

כעת תוכל להוסיף את כותרת המסמך, כתובית, התאריך ומידע אחר, וכן לשנות את העיצוב מעט אם תרצה.

כיצד ליצור דף שער מותאם אישית ב- Microsoft Word

יצירת עמוד שער מתבנית קלה דיה, אך אם אינך אוהב את כל העיצובים המובנים, תוכל ליצור בעצמך. אתה יכול לעשות זאת במסמך קיים, אך הכי קל להתחיל במסמך ריק. אנו נשמור את עמוד השער המותאם אישית כך שתוכל להוסיף אותו במהירות למסמך קיים בכל מקרה.

אתה יכול ליצור את עמוד השער שלך כמעט בכל הכלים של וורד. ניתן להוסיף צבע רקע, תמונה או מרקם. אתה יכול גם למקם את האלמנטים האלה איך שאתה רוצה ואפילו להחיל עליהם את כלי עטיפת הטקסט של וורד. תן לזה להיראות איך שאתה רוצה.

בכל הנוגע לתוכן, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול פשוט להקליד את הטקסט הרצוי, אך זה לא יהפוך אותו לתבנית רבה אלא אם כן אתה מעוניין באותו טקסט בעמוד השער בכל פעם שאתה משתמש בו.

במקום זאת, אתה יכול להשתמש בתכונת החלקים המהירים של Word כדי להוסיף מאפייני מסמך למסמך. לשם כך, עברו ללשונית "הוספה" ואז לחצו על כפתור "חלקים מהירים".

בתפריט הנפתח, הצבע על תפריט המשנה "נכס מסמך" ותראה חבורה של מאפיינים שונים שתוכל להוסיף למסמך שלך: מחבר, כותרת, חברה, תאריך פרסום וכן הלאה. קדימה והכנס את המאפיינים שאתה רוצה שיופיעו בעמוד השער שלך.

לאחר שתסיים, יהיו לך כמה שדות בדף שלך. כשאתה מכניס את עמוד השער למסמך בהמשך, שדות אלה מאוכלסים בתכונות בפועל מהמסמך (ואתה יכול גם לערוך אותם באופן מיידי אם תרצה).

הם מאוד פשוטים מלכתחילה, אבל אתה יכול להתייחס אליהם כמו לכל טקסט אחר ב- Word על ידי יישום סגנונות ועיצוב, ובמרכזם אותם בדף - מה שלא יהיה. הנה, ריכזנו אותם בעמוד, החלנו את סגנון הכותרת על הכותרת, העברנו קצת דברים על הדף והכנסנו איור פיליגרן בשביל קצת כשרון. זה לא עמוד השער היפה ביותר בסביבה, אבל זה דוגמא טובה לעבודה.

עכשיו שיש לנו את עמוד השער שלנו כמו שאנחנו רוצים, הגיע הזמן ליצור ממנו תבנית עמוד שער.

ראשית, בחר הכל במסמך (לכן אנו ממליצים להתחיל זאת במסמך ריק) על ידי לחיצה על Ctrl + A. לאחר מכן, חזור לכרטיסייה "הוסף" ואז לחץ שוב על כפתור "עמוד השער".

הפעם בחר בפקודה "שמור בחירה בגלריית עמוד השער" מהתפריט הנפתח.

בחלון שנפתח, תן לעמוד השער שלך שם ומלא תיאור קצר אם תרצה. לחץ על "אישור" בסיום.

כעת כשתפתח בעתיד את התפריט הנפתח "עמוד שער", תראה את תבנית דף השער החדש שלך בקטע "כללי". לחץ כדי להכניס אותו בדיוק כמו שהיית עושה את אחד מדפי הכריכה המובנים של Word.

וזה הכל. יצירת עמודי שער מותאמים אישית למסמך שלך היא די קלה ברגע שאתה יודע לאן לחפש.