כיצד לגבות את הודעות הטקסט שלך לחשבון Gmail שלך

גיבוי הודעות הטקסט מטלפון האנדרואיד שלך לחשבון Gmail שלך הוא כל כך פשוט, שאין שום סיבה שלא לגבות אותם ולהפוך אותם לידידותיים לחיפוש תוך כדי. המשך לקרוא כדי לראות כיצד תוכל להפוך את חשבון Gmail שלך לכספת SMS.

מה אתה צריך

קל לאבד את הודעות הטקסט שלך. כל דבר, החל מהחלפת טלפונים לאצבעות מגושמות יכול להפיל את ההודעות שלך מול הקוצר הדיגיטלי - רק אתמול בערב הצלחתי למחוק בטעות שרשור SMS מסיבי כשבאמת התכוונתי למחוק הודעה אחת שסירבה לשלוח.

הגיבוי של הודעות ה- SMS לחשבון Gmail שלך הוא כל כך פשוט, אולם אין שום סיבה טובה לא לעשות זאת. להדרכה זו תזדקק לשלושה דברים:

  • טלפון אנדרואיד שלך
  • עותק בחינם של SMS Backup + מחנות Google Play ( עדכון : החל מה- 14 בספטמבר 2020, גוגל כבר לא מאפשרת לאפליקציה הזו לגשת לחשבון ה- Gmail שלך. פירוש הדבר שגוגל השביתה את התהליך הזה. בדוק את ביקורות האפליקציה בחנות Google Play. כדי לראות אם הבעיה נפתרה מאז.)
  • חשבון ג'ימייל

יש לך את כל זה? בואו נתחיל!

הערה: מבחינה טכנית, תוכלו לחפור בהגדרות המתקדמות של SMS Backup + כדי להגדיר אותו מחדש כך שיעבוד עם כל שרת דואר אלקטרוני המותאם ל- IMAP. עם זאת, מכיוון שהוא תוכנן לעבוד עם Gmail ועובד כל כך טוב עם פונקציונליות החיפוש, ההשחלה והכיכוב של Gmail, אנחנו לא הולכים להתעסק עם דבר טוב.

שלב ראשון: הגדר את חשבון Gmail שלך לגישה באמצעות IMAP

גיבוי SMS דורש גישה IMAP לחשבון Gmail שלך כדי לתפקד. בוא נקפוץ רגע לחשבון Gmail שבו אנו מתכננים להשתמש עם היישום ונבדוק את הסטטוס.

היכנס לחשבון Gmail שלך ונווט אל הגדרות -> העברה ו- POP / IMAP. סמן הפעל IMAP . גלול מטה ולחץ על שמור שינויים . זו התצורה היחידה שתצטרך לבצע בחשבון Gmail שלך.

שלב שני: התקן וקבע את התצורה של גיבוי SMS +

עם הפעלת תכונות IMAP של חשבון Gmail שלנו, הגיע הזמן להתקין SMS Backup +. פתח את חנות Google Play והורד את האפליקציה. לאחר התקנת היישום, הגיע הזמן לבצע תצורה. הפעל את היישום. המסך הראשון שתראה ייראה כך:

השלב הראשון הוא הגדרת החיבור לחשבון Gmail שלך. הקש על "התחבר". בורר החשבונות בטלפון אנדרואיד יופעל, ותתבקש לבחור בחשבון Gmail שבו ברצונך להשתמש לגיבוי ההודעות שלך.

עדכון : גוגל שברה את החלק הזה בתהליך. גוגל לא תאפשר לך לחבר אפליקציות צד שלישי ישירות לחשבונך בדרך זו יותר. משטרת Android מציעה דרך לעקיפת הבעיה שתאפשר לך לחבר את האפליקציה ל- Gmail שלך באמצעות סיסמה ספציפית לאפליקציה והגדרות שרת IMAP מותאמות אישית. אנו ממליצים לעקוב אחר הוראותיהם.

 

בחר בחשבונך והעניק את ההרשאות המבוקשות. תתבקש להתחיל גיבוי באופן מיידי או לדלג על הגיבוי הראשוני.

 

לחץ על "גיבוי". לא הגענו כל הדרך הזו כדי לא לגבות דברים! אם תלחץ על דלג, כל ההודעות בטלפון שלך יסומנו כמגובות וכבר יתעלמו מהן.

תהליך הגיבוי יתחיל, ובהתאם למספר ההודעות שיש לך, ייקח בין דקה לחצי שעה (או יותר!) להשלמה. זה מתקצר בערך בהודעה בשנייה.

אתה אפילו לא צריך לחכות עד לסיום התהליך כדי לעבור לחשבון Gmail ולבדוק את ההתקדמות. היכנס לחשבון Gmail שלך מדפדפן אינטרנט. תראה תווית חדשה בסרגל הצד: "SMS". לחץ על זה.

הַצלָחָה! גיבוי SMS + מגבה באופן אוטומטי את הודעות ה- SMS שלך כמו גם את הודעות ה- MMS שלך. לא רק שכל הודעות הטקסט שלנו שם, אלא שהתמונות ששלחנו הלוך ושוב מגובות לג'ימייל יחד עם ההודעות. כעת, לאחר שהכל זמזם, בואו נסתכל על כמה אפשרויות מתקדמות.

שלב שלישי (אופציונלי): הפעל גיבויים אוטומטיים

אם אתה לא עושה שום דבר אחר לפני שעזבת את ההדרכה הזו, עליך להפעיל את תכונת הגיבוי האוטומטי. להשאיר את הדברים לגיבוי ידני בצורה בטוחה לשכוח. מהמסך הראשי, הקש על "גיבוי אוטומטי" כדי להפעיל אותו, ואז הקש על "הגדרות גיבוי אוטומטי" כדי להגדיר את התדירות. תצורת ברירת המחדל היא מעט אגרסיבית. ייתכן שתרצה, כמו שעשינו, להקטין את תדירות הגיבויים ואף להגדיר אותו לגיבוי Wi-Fi אחד בלבד אם אתה מגבה הרבה MMS ולא רוצה לצרוב את מכסת הנתונים הניידת שלך.

לאחר הגדרת הגיבוי האוטומטי, חזור למסך הראשי ועבור אל הגדרות מתקדמות. שם תוכל לשנות את הגדרות הגיבוי, השחזור וההודעות. תחת "גיבוי", יש כמה הגדרות שימושיות שתרצה להחליף, כולל כיבוי גיבוי MMS (שוב, כדי לחסוך בצריכת נתונים) ויצירת רשימת היתרים של אנשי הקשר שאתה רוצה לגבות (במקום ברירת המחדל שבה כל הודעה אחת מגובה).

 

אין הרבה מה להסתכל תחת הגדרות השחזור, אבל אתה יכול לנצל טריק שימושי הממוקד ב- Gmail. כאשר SMS Backup + מאחסן את ההודעות שלך ב- Gmail זה יוצר שרשור לכל איש קשר. אתה יכול להגיד ל- SMS Backup + לשחזר רק את אנשי הקשר עם שרשורים המסומנים בכוכב, מה שמאפשר לך לבחור אילו שיחות חשובות מספיק כדי לשחזר באמצעות מערכת הכוכבים ב- Gmail.

הנה לך! כל הודעות הטקסט שלך (כולל קבצים מצורפים למולטימדיה) מגובות בתוך Gmail, שם תוכל לחפש אותן בקלות ולהחזירן למכשיר הטלפון שלך במקרה הצורך.