כיצד להדפיס שיחת הודעת טקסט

אמנם אתה יכול לגבות את הודעות הטקסט שלך בקלות למחשב שלך כדי לא לאבד אותן, אבל לפעמים שיחת הודעות טקסט כל כך חשובה שתצטרך גם להעתיק נייר כדי לשמור במקום בטוח. כך תדפיס שיחות טקסט כך שתמיד יהיה לך עותק פיזי במקרה חירום.

מדוע שארצה לעשות זאת?

בכל פעם שאתה מנהל שיחת הודעות טקסט עם מישהו שהוא חשוב ביותר , תמיד כדאי לשמור גיבוי שלו כדי שיהיה לך רשומה בכל פעם שאתה צריך את זה. גם אם אתה מגבה הודעות טקסט אלה למחשב שלך, תמיד מומלץ לגבות אותן גם במקום אחר.

עם זאת, נהדר לנהל עותק פיזי ומודפס של שיחת הודעות טקסט חשובות. אולי שלחת מסרון למישהו על משהו שיכול להועיל בבית המשפט במהלך דיון, או שאתה פשוט רוצה לשמור את הודעות הטקסט האחרונות שקיבלת מחבר שהלך לעולמו - זה אף פעם לא רעיון רע להדפיס אותם ולשמור עליהם בטוח איפשהו .

קשורים: הסבר על הדפסה אלחוטית: AirPrint, Google Cloud Print, iPrint, ePrint ועוד

באמצעות AirPrint או Google Cloud Print

אם ברשותך מדפסת התומכת ב- AirPrint של אפל או ב- Google Cloud Print במכשירי Android, תוכל להדפיס את שיחות הודעות הטקסט שלך ישירות מהמכשיר שלך. אם אינך בטוח אם המדפסת שלך תומכת באחת מהתכונות הללו, בדוק כאן אם המדפסת שלך תומכת ב- AirPrint ובדוק כאן אם קיימת Google Cloud Print.

למרבה הצער, עם זאת, אין תכונה מובנית להדפסת שיחות הודעות טקסט. לא ל- iOS או ל- Android יש תכונות המאפשרות לך לעשות זאת, אך יש דרך לעקיפת הבעיה שעדיין קלה למדי.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לפתוח את שיחת הודעת הטקסט בטלפון שלך ולצלם צילום מסך. כדי לעשות זאת במכשיר iOS, לחץ בו זמנית על לחצן הבית ועל לחצן ההפעלה. באנדרואיד, זה תלוי איזה מכשיר יש לך, אך סביר להניח שמדובר בכפתור הורדת עוצמת הקול ולחצן ההפעלה. אם אתה צריך להדפיס יותר ממה שמוצג על המסך, פשוט גלול למעלה או למטה כדי להציג את הודעות הטקסט הקודמות ולצלם צילום מסך נוסף.

כל צילומי המסך שלך יישמרו בגלריית התמונות שלך בטלפון שלך שם כל התמונות האחרות שלך מאוחסנות. משם תוכלו להדפיס צילומי מסך אלה.

ב- iOS

אם יש לך אייפון או אייפד, התחל בפתיחת אפליקציית התמונות.

הקש על "צילומי מסך".

הקש על "בחר" בפינה השמאלית העליונה של המסך והקש על כל צילום מסך כדי לבחור אותו אם יש לך יותר ממסך מסך אחד שברצונך להדפיס. אם לא, פשוט הקש על צילום המסך היחיד כדי לפתוח אותו.

הקש על כפתור השיתוף למטה בפינה השמאלית התחתונה.

למטה, גלול ימינה ובחר "הדפס".

אם המדפסת שלך עדיין לא נבחרה, הקש על "בחר מדפסת".

בחר את המדפסת שלך כשהיא מופיעה.

הקש על "הדפס" בפינה השמאלית העליונה וצילום המסך יתחיל להדפיס.

באנדרואיד

באמצעות Google Cloud Print, אתה יכול להדפיס ישירות ממכשיר ה- Android שלך למדפסת שלך אם הוא תומך ב- Google Cloud Print, אבל יש עוד קצת מה לעשות כדי שזה יעבוד. מדריך זה עושה עבודה טובה בהסבר על האפשרויות שלך אם אתה משתמש ב- Android.

בקצרה, תזדקק לאפליקציית Cloud Print המותקנת בטלפון שלך אם היא עדיין לא קיימת. עם זאת, סביר להניח שהוא כבר מותקן כברירת מחדל ומגיע עם המכשיר שלך, אך אם לא, פשוט הורד אותו מחנות Google Play.

לאחר מכן, ישנן מספר דרכים בהן ניתן להדפיס מהמכשיר שלך, על ידי שמירתו בקובץ .PDF בכונן Google ואז הדפסתו באמצעות יישום ספציפי המותג עבור המדפסת שלך מ- HP, Epson וכו ', או הדפסה ישירות למדפסת שלך אם היא מחוברת לרשת הביתית שלך.

זה בהחלט לא פשוט כמו AirPrint ב- iOS, אבל לפחות יש לך כמה אפשרויות שונות לבחירה אם אתה משתמש ב- Android.

הדפסת הדרך המיושנת

אם יש לך מדפסת בסיסית שאינה תומכת ב- AirPrint או ב- Google Cloud Print, יהיה עליך לבצע כמה צעדים נוספים.

עדיין תצטרך לצלם את שיחת הודעת הטקסט, רק שהפעם תצטרך לשלוח את צילומי המסך למחשב שלך. יש הרבה דרכים שונות בהן אתה יכול לעשות זאת.

אחת השיטות שעובדת גם ב- iOS וגם ב- Android היא פשוט לשלוח לעצמך את צילומי המסך בדוא"ל. באנדרואיד תוכלו לעשות זאת על ידי בחירת צילומי המסך באפליקציית התמונות ולחיצה על כפתור השיתוף. משם בחר ב- Gmail ושלח את צילומי המסך לכתובת הדוא"ל שלך. תוכל גם לשמור אותם ב- Dropbox, ב- Google Drive או בשירות ענן אחר ולגשת אליהם מהמחשב שלך.

ב- iOS, אתה יכול לבחור את צילומי המסך, ללחוץ על כפתור השיתוף ולבחור "דואר" מהאפשרויות. בדיוק כמו ב- Android, אתה יכול גם לשמור אותם ב- Dropbox, ב- Google Drive או בשירות ענן אחר ולגשת אליהם מהמחשב שלך.

ישנן גם שיטות אחרות, אם הפעלת אותן. לדוגמה, ב- iOS אתה יכול להשתמש ב- AirDrop כדי לשלוח במהירות את צילומי המסך שלך ל- Mac שלך, או אם הפעלת את ספריית התמונות של iCloud, צילומי המסך שלך יופיעו אוטומטית באפליקציית התמונות ב- Mac שלך, וממנה תוכל לגרור ולשחרר אותם כל תיקיה.

ברגע שצילומי מסך אלה מופיעים במחשב שלך, תוכל להדפיס אותם כמו בכל מסמך אחר. באופן אישי, אני אוהב לפתוח תמונות בפוטושופ או תוכנת עריכה אחרת ולכוונן את הגדרות ההדפסה לתמונות, אך אם אינך בררן, תוכל פשוט לשלוח את התמונות להדפסה ללא כל הכנה ועליהן להדפיס. בסדר גמור.