כיצד להעביר חלון לצג אחר ב- Windows 10

אם אתה מפעיל התקנה של מספר צגים במחשב Windows 10 שלך, חשוב לדעת כיצד להעביר חלונות בין צגים. עם כמה גרירות עכבר או קיצור מקשים פשוט, קל לנהל חלונות כמו נינג'ה. כך.

ודא שמצב הרחבה מופעל

כדי להעביר חלונות בין מספר צגים, יש להפעיל את מצב הרחבה. מצב הרחבה מפיץ את שולחן העבודה שלך בין כל התצוגות הזמינות שלך, כך שזה כמו שיש לך סביבת עבודה וירטואלית ענקית אחת.

להפעלת מצב הרחבה, לחץ על Windows + P כדי לפתוח את תפריט "פרויקט". בחר "הרחב" על ידי לחיצה או באמצעות מקשי החצים ועל מקש Enter.

שים לב שאם אתה מתכנן לנהל אפליקציות במסך מלא כמו משחקים במספר צגים, המשחק או האפליקציה עצמם עשויים להיות בעלי הגדרות מרובות תצוגה משלה בתוך התוכנית. הקפד לבדוק את הגדרות הגרפיקה של המשחק או של האפליקציה לגבי אפשרויות הקשורות למסכים מרובים.

קשורים: כיצד להשתמש במסכים מרובים כדי להיות פרודוקטיביים יותר

העבר את Windows באמצעות שיטת גרור ושחרר

ברגע שאתה יודע שאתה משתמש במצב Extend, הדרך הברורה ביותר להעביר חלונות בין צגים היא באמצעות העכבר. לחץ על שורת הכותרת של החלון שברצונך להזיז, ואז גרור אותו לקצה המסך לכיוון התצוגה האחרת שלך. החלון יעבור למסך השני. כדי להחזירו לתצוגה הראשונה, גרור את החלון לאחור בכיוון ההפוך.

הזז את Windows באמצעות שיטת קיצור המקשים

Windows 10 כולל קיצור מקשים נוח שיכול להעביר באופן מיידי חלון לתצוגה אחרת ללא צורך בעכבר.

  • אם ברצונך להעביר חלון לתצוגה הממוקמת משמאל לתצוגה הנוכחית שלך, לחץ על Windows + Shift + חץ שמאלה.
  • אם ברצונך להעביר חלון לתצוגה הממוקמת מימין לתצוגה הנוכחית שלך, לחץ על Windows + Shift + חץ ימינה.

שיטת מקלדת זו עובדת על שני צגים או יותר, וברגע שחלון מגיע לסוף הצג האחרון בשרשרת תוך כדי הזזתו, החלון יעטוף ויופיע על הראשון.

כעת לאחר ששלטת בתמרון קל זה, בדוק את כל הדרכים האחרות שבהן אתה יכול לנהל חלונות באמצעות המקלדת בלבד.

קשורים: כיצד לסדר מחדש את Windows באמצעות קיצורי מקשים ב- Windows 10