כיצד להשתמש בתכונת ההשוואה של Microsoft Word

אם אתה בצוות עובדים משותף, או שאתה פשוט מתמודד עם כמה תיקונים בעבודה שלך, חשוב שתוכל לעקוב אחר שינויים מצטברים. ב- Microsoft Word, היכולת להשוות כל הבדל בשני מסמכים כמעט זהים מובנית לכלי השוואה. כך ניתן להשתמש בו.

ראשית, פתח את Word וכל קובץ מסמך. (זה יכול להיות אחד מאלה שאתה משווה, מסמך אחר לגמרי או פשוט פרויקט ריק.) לחץ על הכרטיסייה "סקירה" בראש המסך כדי לפתוח את תפריט הסרט, ואז לחץ על כפתור "השווה" - זה יהיה ליד הצד הימני של התפריט.

לחץ שוב על "השווה" אם נפתח תפריט אחר. ואז בחלון החדש בחר בשני המסמכים שלך: המסמך "המקורי" (או הקודם), והמסמך "המתוקן" (או מאוחר יותר). אם אינך רואה אף אחד מהתפריט הנפתח, לחץ על סמל התיקייה בצד ימין כדי לדפדף למסמך באמצעות דפדפן הקבצים שלך.

תחת "תווית משתנה עם", אתה יכול להגדיר הערה שתעזור לך לעקוב אחר ההבדל השייך לאיזה מסמך. כאן אני מתייג את שלי "מאוחר יותר" מכיוון שזו הגרסה האחרונה של כתב היד. ניתן להוסיף תג רק למסמך המתוקן, אך ניתן לעבור ביניהם באמצעות סמל החץ הכפול.

לחץ על כפתור "עוד" כדי לראות אפשרות מתקדמת. רוב אלה מסבירים את עצמם, וכל האפשרויות מופעלות כברירת מחדל. שים לב לאפשרות "הצג שינויים ב", המציגה שינויים בודדים או תו אחד בכל פעם (איטי מאוד) או מילה אחת בכל פעם.

לחץ על "אישור". Word יפתח מבחר מורכב של חלונות במסמך יחיד. משמאל לימין, יש לך רשימת שינויים מפורטת, תצוגה מלאה של המסמך "מתוקן" עם סימנים אדומים בשוליים השמאליים המציינים שינויים, וחלונית כפולה המציגה את המסמכים המקוריים והמתוקנים שנערמו. גלילה עם גלגל העכבר שלך תגלול את כל שלושת החלונות הראשיים בבת אחת, אך תוכל להשתמש בפסי הגלילה בצד ימין של כל אחד מהם כדי לגלול את החלונות הנפרדים לכל אחד מהם.

חלונית הגרסאות היא השימושית ביותר כאן. הוא מראה כל שינוי, מה הוסר ומה נוסף, לפי החלק העליון של המסמך לתחתית. זו דרך נהדרת לראות את ההבדלים בטקסט ובעיצוב במבט אחד. לחיצה על אחד מהערכים בחלונית הגרסאות תגלול באופן מיידי את החלונות האחרים למיקום הרלוונטי. נקי!

לאחר שהשתמשת בכרטיסיית הגרסאות כדי למצוא את הגרסה הספציפית, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על הטקסט הרלוונטי בחלונית המרכזית. לחץ על "אשר" או "דחה" (ואחריו הפעולה המתאימה) כדי לשמור או לבטל את השינוי, בהתאמה.

אתה יכול לשמור מסמך זה בהשוואה לקובץ נפרד שלא ישפיע על אף אחד מהמסמכים שאתה מציג כעת. פשוט לחץ על קובץ> שמור בשם ושמור אותו כמו כל מסמך Word אחר.

שים לב שתכונת השוואה אינה זמינה אם למסמך כלשהו מוגן סיסמה או שהשינויים בו מוגנים ב- Word. תוכל לשנות הגדרה זו במסמכים הנפרדים על ידי לחיצה על סקירה> עקוב אחר שינויים.