כיצד להמיר PDF למסמך Microsoft Word

מסמכי PDF משמשים לעתים קרובות בעת הפצת מסמכים כך שהם נראים באותה צורה על ידי כל הצדדים. מכיוון שהם מעוצבים בצורה כזו, הם יכולים להיות די קשים לעריכה. ייתכן שתרצה להמיר את ה- PDF למסמך Word כך שתוכל לבצע שינויים בטקסט שלך ביתר קלות.

המרת PDF למסמך Word באמצעות Acrobat DC או Acrobat Reader DC

Acrobat DC ו- Acrobat Reader DC של אדובי מציעים דרך קלה להמיר קבצי PDF למסמכי Word. החדשות הרעות הן שזה לא בחינם.

ל- Acrobat DC המלא יש גרסה סטנדרטית (Windows בלבד) שמפעילה 12.99 דולר לחודש וגרסת פרו (Windows ו- Mac) שמפעילה 14.99 $ לחודש. ושניהם דורשים התחייבות שנתית. די מוגזם אם כל מה שאתה צריך לעשות זה להמיר PDF לפורמט Word מדי פעם. אבל אם כבר יש לך Acrobat DC, עליך להשתמש בזה כדי להמיר את מסמכי ה- PDF שלך.

Acrobat Reader DC, לעומת זאת, הוא בחינם, אך תצטרך להעביר דמי של 1.99 $ לחודש אם תרצה שזה יוכל להמיר קובצי PDF לפורמטים אחרים, כמו Word. אם זה משהו שאתה צריך לעשות באופן קבוע, כנראה שעבור זה שווה את זה מכיוון ששימוש ב- Acrobat הוא הדרך האמינה ביותר לשנות את מסמכי ה- PDF שלך למסמכי Word, מכיוון שהוא נוטה לשמור על עיצוב די טוב.

אנו נבחן שימוש ב- Acrobat DC המלא כדי לבצע את ההמרה בדוגמה שלנו כאן. אם אתה משתמש ב- Acrobat Reader DC, התהליך כמעט זהה. פשוט לא יהיו לך כל כך הרבה פורמטים שאליהם אתה יכול להמיר. שניהם תומכים ב- Word.

ראשית, פתח את ה- PDF ב- Acrobat. בצד ימין של החלון, לחץ על הפקודה "ייצא PDF".

לאחר מכן בחר באפשרות "Microsoft Word" משמאל. בצד ימין, בחירה ב"מסמך Word "ממירה את ה- PDF למסמך Word מודרני בפורמט DOCX. בחירה ב- "Word 97-2003 Document" ממירה את ה- PDF לפורמט DOC הישן.

לאחר שבחרת, לחץ על כפתור "ייצא".

במסך הבא בחר היכן ברצונך לשמור את מסמך ה- Word החדש שלך.

הקלד שם למסמך ולאחר מכן לחץ על כפתור "שמור".

קובץ ה- PDF שלך נשמר כעת כמסמך Word, אז פתח אותו ב- Word והגיע לעריכה.

המרת PDF למסמך Word באמצעות Microsoft Word

אתה יכול גם להמיר את ה- PDF למסמך Word באמצעות Microsoft Word בלבד. המרה ב- Word מובילה לעיתים קרובות לבעיות סגנון ועיצוב, כך שלא תמיד זו השיטה האמינה ביותר. עם זאת, זה בהחלט עובד מספיק טוב עבור מסמכים פשוטים או כשאתה רק צריך להביא דברים לפורמט הניתן לעריכה.

לחץ על "קובץ" ברצועת הכלים של Word.

בסרגל הצד שנפתח, לחץ על כפתור "פתח".

בדף הפתיחה, דפדף לכל מקום בו מאוחסן ה- PDF שלך (מחשב זה, OneDrive, מה שלא יהיה).

אתר ובחר את קובץ ה- PDF שלך, ואז לחץ על כפתור "פתח".

קופץ אזהרה המציין כי המסמך החדש שלך עלול לאבד חלק מהעיצוב שהיה לו כ- PDF. אל תדאג. ה- PDF המקורי שלך יישאר שלם; זה רק ליידע אותך שמסמך ה- Word החדש שאתה יוצר מה- PDF אולי לא נראה זהה לחלוטין. לחץ על כפתור "אישור".

Word ממיר את ה- PDF ופותח מיד את מסמך ה- Word החדש שלך.

המרת PDF למסמך Word באמצעות Google Docs

Google Docs מספק דרך בטוחה ואמינה נוספת להמרת ה- PDF למסמך Word. זהו תהליך דו שלבי שבו תחילה ממירים את הקובץ למסמך של Google Docs ואז ממירים אותו למסמך Word - כך שככל הנראה תאבדו קצת עיצוב בדרך. אם יש לך Word, עדיף לך פשוט לעשות את זה ב- Word. עם זאת, שיטה זו יכולה להיות שימושית אם אין לך Word, אך אתה צריך להמיר PDF למסמך Word שאתה מתכנן לשלוח למישהו אחר.

פתח את כונן Google שלך ​​ואז לחץ על כפתור "חדש".

לחץ על האפשרות "העלאת קבצים".

אתר את קובץ ה- PDF שלך ואז לחץ על כפתור "פתח".

הקובץ החדש שלך יופיע כעת בכונן Google שלך.

לאחר מכן לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ שלך ב- Google Drive, לחץ על תפריט "פתח באמצעות" ולאחר מכן לחץ על האפשרות "Google Docs".

הקובץ שלך פתוח כעת כמסמך של Google Doc.

כעת, לחץ על תפריט "קובץ".

לחץ על התפריט "הורד בשם" ולאחר מכן לחץ על האפשרות "מסמך Word (.docx)".

קובץ Google Docs שלך יומר לפורמט Word ויורד למחשב המקומי שלך כמסמך Word.