כיצד לממש מחדש כל בקר למפתחות מקלדת ב- Windows ו- MacOS

משחקי PC ו- Mac רבים מתייחסים למקלדת כאזרח מהשורה הראשונה ויש להם תמיכה גרועה בבקרי המשחק. אתה יכול למפות את לחצני הבקר שלך ללחיצות מקשים על המקלדת כדי לעקוף את המגבלה הזו.

תאבד מעט קלט אנלוגי - למשל, הג'ויסטיקים פשוט יתפקדו כמקשי חצים שפועלים או נכבים ללא טווח הרגישות הרגיל - אך עבור חלק מהמשחקים זה לא נושא ענק.

אם אתה רק רוצה לשחק משחקי Steam עם בקר, ל- Steam כבר יש כלים מובנים נהדרים למיפוי בקרים במצב Big Picture שלה ויהיה פיתרון קל בהרבה מכל דבר אחר המופיע כאן. לשימוש בכל המערכת או במשחקים שאינם Steam, תזדקק ליישום צד שלישי.

קשורים: כיצד לבצע מיפוי מחדש של לחצני Xbox, פלייסטיישן ובקר אחרים ב- Steam

חבר את הבקר שלך

שלב זה ברור מאליו, אך עם כל כך הרבה סוגים של בקרים בשוק, זה יכול להיות אתגר לגרום להם לעבוד כראוי, במיוחד ב- macOS. יש לנו מדריך מקיף לרוב בקרי המיינסטרים שתוכלו להפנות אליהם אם אתם נתקלים בבעיות, אך רוב בקרי הדור הנוכחי יהיו Plug and Play ב- Windows וב- MacOS. בקרי דור אחרון וקודמים יותר עשויים להזדקק למנהלי התקנים מותאמים אישית וקצת התקנה.

קשורים: כיצד לחבר כל בקר משחק קונסולות למחשב Windows או Mac

אתה יכול לוודא שהבקר מחובר על ידי פתיחת הכרטיסייה "התקנים" בהגדרות חלון. עבור אל הגדרות> התקנים> Bluetooth והתקנים אחרים והסתכל תחת "התקנים אחרים".

ב- macOS, בדרך כלל תוכלו למצוא בקרי USB באפליקציה "מידע מערכת", תחת "USB". בקרי Bluetooth צריכים להופיע בתפריט Bluetooth בתפריט התפריט העליון.

התקנת חלונות (וגם לינוקס) - AntiMicro

ישנן מספר אפשרויות מסחריות טובות שם, בעיקר reWASD, אך AntiMicro הוא קוד פתוח בחינם ועושה את עבודתו באותה מידה. זה עובד גם על לינוקס.

הורד את המהדורה האחרונה מ- Github (או את הגרסה הניידת אם אינך רוצה להתקין אותה) ופתח אותה.

כל עוד הבקר שלך מחובר, תראה את המסך הזה שמניח את כל המקלות והכפתורים. אתה יכול ללחוץ על כל אחד מאלה כדי להגדיר מיפוי לכל מקש מקלדת או לעכבר. אם תלחץ על הכפתורים בבקר שלך, הוא אמור להאיר את הכפתור ב- AntiMicro, כך שלא תצטרך לדאוג להבין איזה "כפתור 14" הוא.

מיפוי ג'ויסטיק ל- WASD או מקשי חצים הופכים אותו מכניסה אנלוגית לכדי דיגיטלי, שיכול להיות פחות רספונסיבי, אך ניתן להגדיר את האזורים המתים והגדרות אחרות על ידי לחיצה על כפתור "L Stick" באמצע.

הג'ויסטיקים עובדים גם כאשר הם ממופים לעכבר, מה שמחזיר שליטה אנלוגית כלשהי. זה טוב לכל משחקים שדורשים מכוון לגוף ראשון.

ישנן כמה אפשרויות מתקדמות בהגדרות, כמו תמיכה במקרו והחלפת פרופילים. אך מחוץ לקופסה, AntiMicro פועלת היטב לצורך פשוט הפיכת בקר למקשי המקלדת.

התקנת MacOS - מהנה

עבור macOS, מהנה היא אלטרנטיבה מצוינת ל- AntiMicro שהיא אפילו פשוטה יותר לשימוש. פשוט הפעל את האפליקציה, לחץ על כפתור בבקר שלך ואז לחץ על מקש במקלדת וחזור על כל כפתור שברצונך למפות. לאחר שתסיים, לחץ על כפתור ההפעלה (הוא נראה כמו ">") בפינה השמאלית העליונה, וזה אמור להיות טוב ללכת. אין לו שום נוכחות בסרגל התפריטים של ה- Mac שלך, אז אתה חייב לפתוח את החלון בזמן שאתה רוצה להשתמש בבקר שלך.

מהנה תומך במספר פרופילים, החלפת פרופילים באמצעות כפתורים והזזת העכבר. הג'ויסטיקים יכולים להיות מעט קליקים למפה, מכיוון שהם נוטים לעבור בין צירים מרובים. אבל עם ניסוי וטעייה זה אמור לעבוד בסדר.