כיצד למצוא את Spotify שלך עטוף 2019

בין אם אתה חובב מוזיקה מושבע ובין אם לא, אתה בוודאי מבלה שעות אינספור בהאזנה לאמנים ולשירים המועדפים עליך. כדי להמחיש נקודה זו, Spotify Wrapped 2019 מראה לך במדויק את מה שהאזנת לו ביותר בשנה האחרונה.

עדכון: Spotify Wrapped 2020 עכשיו בשידור חי! כך תוכל למצוא את המוסיקה שהאזנת לך ביותר!

קשורים: כיצד למצוא את Spotify שלך עטוף 2020

מהו Spotify Wrapped 2019?

בסוף כל שנה, Spotify מחשבת כמה זמן השקעת בהאזנה למוזיקה בשירות ואילו שירים ואמנים הועברו הכי הרבה.

עכשיו, כשהגענו לסוף 2019, Spotify השיקה את התכונה Wrapped שלה כדי שתוכלו לראות מה הכי שיחק השנה. בנוסף לצפייה בנתונים אודות שירים בודדים, תוכלו לבדוק לאילו ז'אנרים האזנתם, כמה זמן הוקדש לסטרימינג ועוד.

כשאנחנו נכנסים לעשור חדש, Spotify מוסיפה משהו חדש ל- Wrapped. אם היית חבר בשירות הזרמת המוסיקה יותר משנה האחרונה, Spotify תפרק את האמנים והשירים המועדפים עליך מהעשור האחרון.

כיצד למצוא את Spotify שלך עטוף 2019

מוכנים לגלות לאילו שירים ואמנים האזנתם הכי הרבה במהלך 12 החודשים האחרונים? ובכן, הפעל דפדפן אינטרנט בסמארטפון, בטאבלט או במחשב שלך ופנה לאתר Spotify Wrapped 2019.

לאחר מכן, גלול לתחתית האתר ובחר בלחצן "התחבר". תתבקש להמשיך את אישורי חשבון Spotify שלך.

כעת תוכל לגלול בין קטעים שונים המציגים את מה שהאזנת לו בכל אחת מהעונות, מאילו מדינות האמנים המועדפים עליך ואילו שירים ואמנים האזנת להם ביותר.

לחלופין, תוכל למצוא את ה- 2019 Wrapped שלך בחלק העליון של אפליקציית Spotify עבור iPhone, iPad ו- Android בכרטיסייה "דף הבית". אותם קטעים שנראים באתר Wrapped יוצגו בפורמט דמוי Instagram Stories.

לאחר שתסיים לגלול דרך Spotify Wrapped, תוכל לשתף את התוצאות עם אחרים. לשם כך לחץ על סמל הפייסבוק, הטוויטר או האינסטגרם שנמצא מתחת לאריכת העטיפה. אתה תועבר מיד לכל פלטפורמה עבורך לחלוק את עטיפתך או העטיפה שלך ב- 2019.

קשורים: כבר אוהד Spotify? להלן 6 תכונות חדשות שאולי פספסת