כיצד להעביר הודעות SMS מטלפון אנדרואיד אחד לאחר

השגת טלפון חדש היא מחוספסת. למעשה אתה מאבד את כל מה שהיה לך בטלפון הישן, וזה יכול להיות קצת הלם בימים הראשונים. בעוד שחלק מהדברים - כמו תמונות, למשל - מגיעים איתך באופן אוטומטי דרך חשבון Google שלך, נוחות יצור אחרות, כמו הודעות הטקסט שלך, אינן מסתנכרנות אוטומטית.

אבל זה לא חייב להיות ככה. אם אינך יכול לסבול את מראה תיבת SMS ריקה, תוכל להעביר את כל ההודעות הנוכחיות שלך לטלפון חדש בכמה צעדים ספורים בעזרת אפליקציה בשם SMS Backup & Restore.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתקין את האפליקציה האמורה בשני הטלפונים, ולוודא שכל אחד מהם נמצא באותה רשת Wi-Fi. זה לא יעבוד ברשת סלולרית!

פתח את האפליקציה בשני הטלפונים. במסך הראשי, הקש על כפתור "העבר". תיבה חדשה תיפתח עם הפרטים כיצד עובדת ההעברה - בקצרה, היא שולחת את המידע באמצעות Wi-Fi. בחר באפשרות המתאימה בכל טלפון: "שלח מטלפון זה" במכשיר הישן, "קבל בטלפון זה" בטלפון החדש.

 

הטלפונים יתחילו מיד לחפש זה את זה ברשת. לאחר שהטלפון השולח רואה את הטלפון המקבל, הקש עליו ברשימה. פעולה זו תניע את ההעברה.

הטלפון השולח ידחוף "הזמנה" לטלפון המקבל. כמובן שתצטרך לקבל את ההזמנה הזו לפני שמשהו יקרה.

 

לאחר שהטלפונים יצרו חיבור, הטלפון השולח ייתן לך כמה אפשרויות: "העברת טקסטים ויומני שיחות מהמצב הנוכחי", או "השתמש בגיבוי האחרון". אם מעולם לא השתמשת בגיבוי ושחזור SMS לפני כן, לא אמור להיות לך גיבוי זמין ותרצה להשתמש באפשרות הראשונה. כך או כך, האמת, פשוט הייתי ממשיך לבחור את הראשון. זה הכי מעודכן.

 

הטלפון השולח יבצע מיד גיבוי וידחף אותו לטלפון המקבל. בשלב זה, פשוט הסתובב לרגע. זה לא ייקח הרבה זמן. לאחר סיום, תקבל הודעה בטלפון המקבל ושואלת אם ברצונך לקבל ולשחזר. אתה כן.

 

לאחר שבחרת לעשות זאת, ההעברה תתחיל. לאחר סיום, בעצם סיימתם עם הטלפון השולח - מכאן והלאה, כל השאר מטופל בטלפון המקבל. לאחר סיום העברת הקובץ, תקבל התראה על מגבלה ב- Android החל מ- KitKat המאפשרת רק לאפליקציית SMS המוגדרת כברירת מחדל לשחזר הודעות. Ergo, יהיה עליך להגדיר את הגיבוי והשחזור של SMS כברירת המחדל שלך, לפחות עד לסיום ההעברה. הקש על 'אישור'.

במסך הבא, הקש על "כן" כדי להפוך את גיבוי ה- SMS ולשחזר את אפליקציית ה- SMS המוגדרת כברירת מחדל. שוב, אתה יכול לשנות אותו בחזרה לאפליקציית הטקסט המועדפת עליך לאחר סיום השחזור.

ועכשיו, תהליך זה מתחיל. בועט לאחור, קח קפה. לקרוא ספר. צופה בטלויזיה. עשו משהו שלא כולל התעסקות עם הטלפון שלכם - זה ייקח זמן מה (תלוי כמה מידע עליו להעביר), אז פשוט תנו לו לעשות את שלו.

לאחר סיום, תקבל הודעה המציינת כזו, יחד עם כל פרטי ההעברה. תסתכל על כל ההודעות האלה! אתה יכול להקיש על ההודעה אם אתה רוצה, אבל היא פשוט תפעיל את אפליקציית הגיבוי והשחזור של SMS עם אותו מידע, כך שאתה יכול פשוט לבטל אותה.

קדימה וקפוץ לאפליקציית ה- SMS המועדפת עליך - כל הטקסטים הקיימים שלך אמורים להופיע כעת בטלפון החדש. יומן השיחות צריך להיות מאוכלס גם במידע מהטלפון האחר שלך.

אם היית צריך לבצע גיבוי SMS ושחזור של אפליקציית ברירת המחדל בשלבים שלמעלה, קפיצה לתפריט 'יישומי ברירת מחדל של Android' ושנה אותה חזרה לאפליקציית המסרים הרגילה שלך. אתה סיימת!