הדרכים החינמיות הטובות ביותר לשיתוף תמונות עם חברים ובני משפחה (אחרות מ- Facebook)

פייסבוק עשויה להיות פלטפורמת ברירת המחדל לשיתוף תמונות, אבל זה לא אומר שהיא האפשרות היחידה בחינם והקלה לשימוש שיש. הנה כמה אפשרויות אחרות לשיתוף תמונות מוצקות כדי להקל על שיתוף תמונות עם חברים ובני משפחה כמו שאתה רוצה.

הדבר הגדול ביותר שיש לזכור בעת סקירת הבחירות שלנו כדי לחשוב לא על בחירה עם התכונות הטובות ביותר, אלא על בחירה שתהיה הכי קלה לשימוש החברים והמשפחה שלך. כשמדובר בשיתוף תמונות משפחתיות, שוברי העסקים הם בדרך כלל לא המאפיינים הקטנים, אלא אם כולם יאמצו להשתמש בשירות מלכתחילה.

עם זאת, שמנו דגש מיוחד על קלות השימוש בכל אחת מההמלצות שלנו עם דגש עיקרי על שירותים הממוקדים בצילום, כולל פרטי מפתח החשובים במיוחד כשמשתפים עם חברים ובני משפחה כמו: בין אם הצופה ובין אם לאו. זקוק לחשבון כדי להשתמש בשירות, כמה קל לארגן את התמונות שלך, כיצד העלאות תמונות (ואם הן נשמרות ברזולוציה ובאיכות מלאה), וכן הלאה.

אינסטגרם

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה קלה לשימוש לפייסבוק במונחים של שיתוף תמונות פשוט עם תחושה של מדיה חברתית, אינסטגרם היא אלטרנטיבה הגיונית. (כן, אנחנו יודעים שזה בבעלות פייסבוק, אבל לעת עתה, זה שירות נפרד - ושירות הרבה יותר ממוקד בתמונות.) השירות הוא לגמרי בחינם, קל להתקנה והתקנה במכשיר הנייד שלך, ואולי אינסטגרם אולי עשתה שם לעצמו מבחינת האשטגים ותמונות ציבוריות, קל מאוד להגדיר את חשבונך לפרטי (מה שאתה צריך לעשות כבר מההתחלה!) ולהשתמש בו רק כדי לשתף אותו עם חברים - וליצור למעשה רשת חברתית זעירה הממוקדת בתמונות. רק לאנשים שאכפת לך מהם. בצד החיסרון, תכונת החשבון הפרטי פועלת רק אם לכולם יש חשבון, מה שאומר שכל חבורת החברים והמשפחה שלך צריכה להירשם אם ברצונך לשמור על התמונות שלך פרטיות.יתר על כן, אם האנשים שאיתם אתה משתף רוצים חוויית אלבומים מסורתית, Instagram זה לא, מכיוון שתמונות זורמות במאזן וההסתכלות על תמונות ישנות מצריכה גלילה ארוכה.

התמונות שלך אמנם מועלות לאינסטגרם ברזולוציה מלאה, אך הן אינן מוצגות ברזולוציה מלאה, ואין כל דרך מובנית לצופה לשמור את התמונות - דבר שעשוי להוות בעיה לסבא וסבתא הרעבים להציב תמונות פיזיות. על המקרר. בנוסף, אם זרימת העבודה הראשונית שלך בצילום היא יותר לשבת על מחשבך (בניגוד לצילום תמונות בדרכים והעלאתן ישירות מהפארק בו משחקים ילדיך), סביר להניח שתרצה דלג על אינסטגרם לגמרי. אינסטגרם הייתה ונשארה אפליקציה לנייד, והדרך הרשמית היחידה להעלות תמונות לאינסטגרם היא באמצעות האפליקציה הניידת שלהם. אתר שולחן העבודה חסר בלשון המעטה.

הטוב ביותר עבור: אנשים שרוצים חוויה במדיה החברתית שבמרכזה שיתוף תמונות.

פליקר

פליקר נותר אחד מאתרי שיתוף התמונות בפרופיל הגבוה ביותר באינטרנט, ומסיבה טובה: השירות כולו מכוון לשיתוף תמונות באיכות גבוהה, ולשכבה החינמית של השירות יש הרבה מה להציע. חשבון Flickr בחינם יביא לכם נפח אחסון של 1 טרה-בייט (יותר ממה שאפילו תריסי התריס הפוריים ביותר יכולים להתמלא בשנים של צילום) וכן הגדרות פרטיות גמישות. תמונות מועלות ומאוחסנות ברזולוציה מלאה, ותוכל להגדיר בקלות את חשבונך כך שהצופים יוכלו להוריד את התמונות ברזולוציה המלאה (או להדפיס בבית או לשלוח אותם לשירות תמונות).

החברים והמשפחה שלך יכולים להירשם לחשבון Flickr בחינם (ותוכל להשתמש בשם המשתמש שלהם ב- Flickr כדי לנהל את הגישה שלהם לתמונות שלך) או שתוכל לשתף תמונות, אלבומים בודדים או אפילו זרם התמונות שלך באמצעות כרטיס משתמש אורח שנמסר. אליהם באמצעות דוא"ל. כברירת מחדל, תמונות פליקר הן ציבוריות (לא מפתיע בהתחשב בהיסטוריה של פליקר כאחת מפלטפורמות שיתוף התמונות המוקדמות ביותר) לכן הקפד לשים לב להגדרות הפרטיות לפני שתעלה את התמונות האישיות שלך.

הכי מתאים ל: חובבי צילום שרוצים לערבב זמן בין תחביב למשפחה - אתם מקבלים נפח אחסון רב עבור פרויקטי התחביבים שלכם וגם על שיתוף אלבומים עם המשפחה.

תמונות גוגל

בעבר נקראה אלבומי Google, אלבומי Google הם אופציה מושכת למדי הודות לאחסון בלתי מוגבל לתמונות מתחת ל -16 מגה פיקסל (המהווים את הרוב המכריע של תמונות שצולמו על ידי צלמי הבית) וקלות השיתוף. התמונות שלך מועלות ברזולוציה המלאה ומשותפות עם חברים ובני משפחה (באמצעות מספר נייד או כתובת דוא"ל), ניתן להוריד אותן באותה רזולוציה. יתר על כן, אתה יכול לתת לאותם אנשים להעלות זכויות לאלבום שלך, מה שהופך אותו למועיל לאסוף את כל התמונות, למשל, של מסיבות חג המולד המשפחתיות במקום אחד מכל הצלמים השונים בקבוצה.

אלבומי גוגל הם אחד מהשירותים שהמלצנו עליהם במדריך שלנו לגיבוי תמונות חסין קליעים בזכות העלות ובאיזו קלות תוכלו להפוך את גיבויי התמונות הניידים והשולחניים לאוטומטיים. הוסף את הקלות בשיתוף עם חברים ובני משפחה, וקיבלת אפשרות משכנעת שמאבטחת וגם משתפת את התמונות שלך באופן פרטי.

מומלץ:  אנשים עם המון תמונות על המחשבים שלהם  ואת טלפון. אלבומי Google למכשירים ניידים ומעלה תמונות Google הופכים את ההעלאה האוטומטית של כל התמונות שלכם לבלתי תלויה ללא קשר למיקומם.

תמונות אמזון

אם אתה אחד מבין 63 מיליון המנויים של אמזון פריים, יש לך מערכת גיבוי ושיתוף תמונות מוצקה ממש בקצות האצבעות שלך (גם אם לא הבנת זאת). תמונות אמזון מעניקות לך גיבוי תמונות ברזולוציה מלאה ללא הגבלה, יכולת להוסיף עד חמישה בני משפחה ל"כספת המשפחתית "שלהם כדי לאסוף ולשתף תמונות, וכמו תמונות Google - תוכל גם לשתף תמונות או אלבומים בודדים באמצעות דוא"ל או קישור הניתן לשיתוף, אין צורך בחשבון אמזון.

עם הגישה המשותפת שלהם, הם יכולים להעלות תמונות (אם הם חלק מהכספת המשפחתית) או להוריד את התמונות שלך ברזולוציה מלאה להדפסה אישית. תמונות אמזון כוללת הזמנת הדפסים במחיר תחרותי (כולל מוצרי צילום כמו ספרי תמונות וכרטיסי חג) דרך אמזון עם משלוח חינם. אם אתה כבר חבר ראשוני, זה כמעט טיפשי שלא לנצל את ההטבה הזו לחברות.

הכי מתאים ל:  אנשים עם חשבונות פריים שרוצים למקסם את הערך שהם מקבלים ממנוי ה- Prime שלהם ומציעים איגום תמונות קל לבני המשפחה.

פוטו-דלי

עבור הקוראים המעוניינים ביותר לשתף תמונות באופן שהופך את זה למות פשוט עבור הנמענים להזמין הדפסים, Photobucket היא אפשרות כדאית. אמנם זה קצת קל באחסון ברמה החינמית (אתה מקבל 2GB בחינם בתוספת בונוס של 8GB אם אתה מתקין את האפליקציה הניידת Photobucket), זה עובד טוב כמקום להציב את התמונות הטובות ביותר שלך.

מה שחסר ל- Photobucket מבחינת אחסון ותכונות נוספות (כמו אלבומים שמספר בני משפחה יכולים לתרום להם), זה בהחלט מפצה על קלות השימוש בהדפסים פיזיים. בני המשפחה שלך יוכלו לא רק להוריד בקלות את התמונות המקוריות ללא חשבון (רק באמצעות הקישור המשותף לאלבום המוגן באמצעות סיסמה), אלא גם להזמין גם הדפסים ואפילו מוצרי צילום. אם סבתא רוצה ספל עם הפנים של ג'וניור, היא לא תצטרך להטריד אותך כדי שזה יקרה.

עם זאת, יש לנו מלה אחת של אזהרה חזקה לגבי Photobucket. מסיבה בלתי מוסברת, הגדרת ברירת המחדל בחשבון Photobucket חדש היא ציבורית (למרות של- Photobucket אין את אותה אווירת שיתוף ציבורית שאינסטגרם ופליקר עושים), ואם אינך מגדיר את חשבונך כפרטי בהגדרות הפרטיות לפני שתתחיל להעלות את התמונות שלך, אז הם פשוט שם לכל העולם, נגישים לכל אחד - בהחלט קח לך רגע לחפור בהגדרות לפני שאתה קופץ ישר למלא את "דלי" ברירת המחדל בתמונות שלך.

הטוב ביותר עבור: אנשים המעוניינים בשירות אחסון / הדפסת תמונות המאפשר למשתמש ולאורחים להוריד תמונות ברזולוציה מלאה.

תריס

כמו הנחת היסוד של Photobucket (שיתוף קל + הדפסה קלה), אבל רוצה קצת יותר פיצוץ בחשבון שלך בחינם? שקול Shutterfly כמו Photobucket על סטרואידים. ראשית, Shutterfly מציע אחסון תמונות ללא הגבלה - ההבטחה לעולם לא למחוק תמונה אלא אם הלקוח מוחק אותה הוא חלק בולט במודל העסקי שלהם.

שנית, לא רק שתוכל לשתף אלבומים בקלות עם חבריך ומשפחתך באותה שיטה שראינו שוב ושוב לאורך הרשימה הזו - לשלוח להם דוא"ל קישור משותף - אלא תוכל גם ליצור אתר בפורמט לתמונות המשותפות שלך עם כתובת אתר יהודית fitzpatrickphotos.shutterfly.com. החיסרון היחיד במסלול האתר המותאם אישית הוא שהדרך היחידה להפוך אותו לפרטי היא אם לכל המשתמשים יש חשבון Shutterfly. דבר אחד נגד Shutterfly הוא שבניגוד לשאר השירותים הרשומים כאן באינסטגרם, אין שום דרך עבור המשתמש או האורחים להוריד את קבצי הרזולוציה המלאה.

לבסוף, זה פשוט למדי, ללא קשר לשיטת השיתוף בה אתה משתמש, לבני המשפחה שלך להזמין בקלות את שני ההדפסים ואת כל אחד ממוצרי הצילום הרבים מ- Shutterfly.

הטוב ביותר עבור: אנשים שרוצים אחסון תמונות ללא הגבלה בשילוב שוק הדפסים / מוצרים גדול מאוד לנוחות ההזמנה.

עם זאת, אתה בוחר לשתף את התמונות שלך עם חברים ובני משפחה, אנו מקווים שתקדיש את הזמן כדי להבטיח שהם מגובים במצב בריא ושלם, כך שכולם יוכלו ליהנות מהם במשך שנים רבות.