כיצד לפתוח את תיקיית תפריט התחלה ב- Windows 7 או 10

האם אתה רוצה לשמור על תפריט התחלה נקי, מסודר ומאורגן? כל שעליכם לעשות הוא לפתוח תיקיית תפריט התחלה מיוחדת ולארגן לפי יכולתכם. כך תוכל לעשות זאת.

Windows 10 כולל כל מיני דרכים להתאמה אישית של תפריט ההתחלה שלך, אך אתה עדיין יכול לארגן את היישומים שלך באותה דרך שתמיד היית יכול - על ידי סידור מה שמופיע בתיקיית תפריט התחלה של Windows. עם כל השינויים בתפריט התחלה בשנים האחרונות, אופן הפתיחה של תיקיית תפריט התחל השתנה מגרסה לגרסה. אנו נסקור כיצד לפתוח את תיקיית תפריט התחל ב- Windows 7 ו- 10.

קשורים: 10 דרכים להתאמה אישית של תפריט ההתחלה של Windows 10

ארגון רשימת "כל היישומים" ב- Windows 10 הוא קצת יותר פיקטיבי ממה שהיה בגרסאות הקודמות, אז הקפד לקרוא על המדריך שלנו. הבדל אחד גדול שיש לזכור הוא כי Windows 10 משתמש בבסיס נתונים פנימי לבניית רשימת "כל היישומים" בתפריט התחל. המשמעות היא שהתיקייה לא תציג את כל התוכן של תפריט התחל - רק אפליקציות שולחן העבודה הרגילות. לא תראה אפליקציות שהורדת מחנות Windows, כך שתצטרך לנהל אותן במקום אחר.

קשורים: כיצד לארגן ולהוסיף קיצורי דרך לרשימת כל היישומים ב- Windows 10

דבר נוסף שיש לזכור הוא כי Windows בונה את תפריט התחל משני מיקומים. תיקיה אחת מכילה תיקיות וקיצורי דרך הכוללים מערכת המופיעים בתפריט התחל של כל משתמש שנכנס אליו. יש גם תיקיה ספציפית למשתמש המכילה קיצורי דרך ותיקיות המוצגות רק עבור המשתמש המחובר כעת. אם אי פעם התקנת אפליקציה ונאלצת לבחור אם להתקין אותה רק עבור המשתמש הנוכחי או עבור כל המשתמשים, זה המשמעות של זה. שתי תיקיות אלה משולבות כדי ליצור את הפריטים שאתה רואה בתפריט התחל שלך.

Windows 7 ו- 10: פתח את תיקיות תפריט התחל על ידי גלישה אליהם בסייר הקבצים

אתה תמיד יכול להגיע לתיקיות התחל במערכת שלך בסייר הקבצים. פשוט תדליק אותו ותעבור לאחד המיקומים הבאים (טיפ: אתה יכול להעתיק את המיקומים האלה ולהדביק אותם בשורת הכתובת של סייר הקבצים).

הנה המיקום של תיקיית Start העולמית לכל המשתמשים:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ תפריט התחלה

והנה המיקום של תיקיית ההתחלה האישית עבור המשתמש המחובר כעת:

% appdata% \ Microsoft \ Windows \ תפריט התחלה

שים לב %appdata%שהמשתנה הוא רק קיצור דרך שלוקח אותך AppData\Roamingלתיקיה בתוך מבנה תיקיית המשתמש שלך.

כך שאם, מסיבה כלשהי, עליכם לארגן את תיקיית ההתחלה האישית עבור חשבון משתמש אחר מזה שנכנסתם אליו כעת, תוכלו פשוט לגלוש לאותו מיקום בתיקיית המשתמש שלהם. לדוגמה, אם שם חשבון המשתמש היה "john", תוכל לדפדף למיקום הבא:

C: \ משתמשים \ ג'ון \ AppData \ נדידה \ Microsoft \ Windows \ תפריט התחלה

ואם אתה חושב שתבקר בתיקיות אלה באופן קבוע, המשך ובצע עבורם קיצורי דרך כדי שיהיה קל יותר למצוא בפעם הבאה.

Windows 7: לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תיקיית כל התוכניות בתפריט התחל

בחזרה ל- Windows XP, כל שעליך לעשות היה ללחוץ לחיצה ימנית על כפתור התחל כדי להגיע לתיקיה, אך Windows 7 שינתה זאת. כאשר תלחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תפריט התחל ב- Windows 7, תקבל את האפשרות הכללית "פתח את סייר Windows", שתעביר אותך לתצוגת הספריות.

במקום זאת, לחץ על התחל כדי לפתוח את תפריט התחל, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על האפשרות "כל התוכניות" ולאחר מכן בחר "פתח" כדי לעבור לתיקיית תפריט ההתחלה הספציפית למשתמש שלך. אתה יכול גם ללחוץ על "פתח את כל המשתמשים" כדי לפתוח את תיקיית התחלה הכוללת המערכת המופעלת על כל המשתמשים.

ועכשיו, תוכלו להשתעשע בארגון תפריט התחל. רק זכור שאם אתה משתמש ב- Windows 10, לא תהיה לך גמישות כה רבה בארגון כמו בעבר, אבל אתה עדיין יכול להסתובב בזה די טוב.