איך לתת מתנות V-Bucks של פורטנייט

פורטנייט הוא המשחק הגדול ביותר של 2018, כך שאם אתה מכיר מישהו שמשחק באופן קבוע, יש סיכוי טוב שהם משחקים בו. המשחק עצמו הוא בחינם, אך השחקנים צריכים להשתמש ב- V-Bucks במשחק כדי לקנות התאמות אישיות.

אמנם אתה לא יכול לתת ישירות V-Bucks לשחקן אחר, אבל יש לך כמה אפשרויות שיעזרו להם להשיג את תיקון ה- Fortnite שלהם: לקנות להם כרטיס מתנה לפלטפורמה שבחרתם, או לקנות חבילה עם תוכן ספציפי.

קנו כרטיס מתנה לבחירתם

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין על איזו פלטפורמה הגיימר שלך בדרך כלל משחק. מכיוון שאין דבר כזה "כרטיס מתנה של Fortnite", אתה צריך לקנות כרטיס לפלטפורמה הספציפית. לדוגמה:

  • פלייסטיישן:  אם הם משחקים בפלייסטיישן, כרטיס מתנה בחנות פלייסטיישן יעשה את העבודה.
  • Xbox:  נגני Xbox יצטרכו, ניחשתם נכון, כרטיס מתנה של Xbox.
  • מתג: עבור שחקני מתג תצטרך לתפוס כרטיס מתנה eShop של נינטנדו.
  • מחשב אישי: אין חנות ספציפית לגיימרים למחשב לקנות ממנה דברים של פורניט, אך תוכלו להשיג להם ויזה בתשלום מראש כללי לשימוש במטבע במשחק.
  • אנדרואיד:  כך גם לגבי נגני אנדרואיד - מכיוון שהמשחק משתמש במפעיל המשגר ​​של Epic (כמו גרסת המחשב האישי), כרטיס חיוב ששולם מראש הוא הדרך.
  • iOS: מכיוון ש- Fortnite זמין מחנות האפליקציות של iOS, כרטיס מתנה של iTunes הוא התשובה הטובה ביותר כאן.

בסט ביי, וול-מארט, אמזון וקמעונאים אחרים נושאים בדרך כלל גרסאות פיזיות של כרטיסי מתנה ספציפיים לפלטפורמה, שאותם תוכלו להדביק בתוך מעטפה כדי שהגיימר שלכם יפרוש בחופשת האימון שלהם. 

השחקן יצטרך לממש את המתנה או את כרטיס החיוב בכוחות עצמו לאחר שיחזור למערכת שלהם, אך לאחר מכן, הם יכולים להשתמש בכסף הזה כדי לקנות כל דבר מאותם חנויות דיגיטליות. זה אומר שהם יכולים לקנות משחק אחר, תוכן להורדה או V-Bucks של פורטנייט. מה שהשחקן יבחר להשתמש בכרטיס המתנה יהיה תלוי בהם - אין לך שום דרך "להכריח" אותם להשתמש בו ב- V-Bucks.

קבל אותם כמה מוצרים מתוקים בתוך המשחק ב- Meatspace

אם אתה רוצה לוודא שהם מקבלים משהו שהם יכולים להשתמש בו במשחק, פורטנייט מציעה גם תלבושות ספציפיות כתוכן להורדה (אלה פריטים דיגיטליים שאתה רוכש בחנויות). לדוגמא, הגיימר שלך יכול להשיג את The Summit Striker Pack, אשר פותח את תלבושת ה- Summit Striker, את חבילת ה- Top Notch Bling ו- 600 V-Bucks.

אפשרות נוספת היא Bundle Freeze Bundle. מחיר זה 30 דולר ופותח את תלבושת Frostbite בנושא החורף, דאון חזית קרה, מכונית צמרמורת ו -1,000 V-Bucks. אם לגיימר שלך כבר יש פריטים קוסמטיים אלה, הם יקבלו כמות דומה של V-Bucks. חבילה זו זמינה דיגיטלית, או בחנויות כמו בסט ביי, כך שעדיין יש לך משהו שהגיימר שלך יוכל לפרוש בחגים.