שחזר סמלים שולחניים חסרים ב- Windows 7, 8 או 10

אם הוספת או הסרת בעבר כמה מהסמלים ה"מיוחדים "כמו מחשב, משתמש ולוח הבקרה לשולחן העבודה - או סתם רוצה לדעת כיצד להוסיף אותם ב- Windows 10 - כך תעשה זאת.

Windows כולל מספר סמלי שולחן עבודה עבור רכיבי מערכת כמו סל המיחזור, המחשב (ששמו שונה ל"מחשב זה "ב- Windows 8 ו- 10), לוח הבקרה, הרשת ותיקיית המשתמש שלך. תלוי בהתקנה שלך, ייתכן שחלק מהסמלים האלה נכללו כברירת מחדל בשולחן העבודה של Windows 7 או 8. רוב מערכות Windows 10 - שוב כברירת מחדל - כוללות רק את סמל סל המיחזור. לא משנה מה התצורה הנוכחית שלך, זה פשוט מספיק כדי להציג או להסתיר כל אחד מהסמלים האלה במערכת שלך.

קשורים: כיצד להתאים אישית את הסמלים שלך ב- Windows

לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שטח ריק בכל שולחן העבודה שלך ובחר באפשרות "התאמה אישית".

אם אתה משתמש ב- Windows 10, לחיצה על "התאמה אישית" פותחת את אפליקציית ההגדרות החדשה. בצד שמאל, עבור לכרטיסייה "ערכות נושא". בצד ימין, גלול מטה ולחץ על הקישור "הגדרות סמל שולחן העבודה".

אם אתה משתמש ב- Windows 7 או 8, לחיצה על "התאמה אישית" פותחת את מסך לוח הבקרה האישית. בפינה השמאלית העליונה של החלון, לחץ על הקישור "שנה סמלים בשולחן העבודה".

בכל גרסת Windows שבה אתה משתמש, החלון "הגדרות סמל שולחן העבודה" שנפתח הבא נראה זהה. בחר בתיבות הסימון עבור הסמלים שברצונך שיופיעו על שולחן העבודה שלך, ואז לחץ על כפתור "אישור".

אתה אמור לראות את הסמלים מופיעים ברגע שאתה לוחץ על החל.

זה עושה את זה קל מספיק להחזיר את שולחן העבודה שלך לאיך שאתה אוהב את זה.