כיצד לסחור בפוקימונים ב'חרב ומגן פוקימונים '

אם אתה מעוניין להשלים את הפוקדקס שלך בחרב ובמגן פוקימון , החברים שלך יכולים לעזור לך. לאחר שהגעת לכביש 2, תוכל להתחיל לסחור עם חבריך (או עם שחקנים אקראיים) באמצעות Y-Comm.

כיצד לסחור בפוקימון עם חברים

יש יותר מ -400 פוקימונים בפוקדקס של גלאר. אם אתה רוצה לתפוס את כולם, ייתכן שתצטרך קצת עזרה. לשם נכנס המסחר בפוקימון. יש פוקימונים שישנו את צורתם רק לאחר שתסחר אותם למישהו אחר.

ברור שיהיה עליכם לגרום להם להחליף אותו בחזרה אם אתם רוצים את היצור הזה בפוקדקס שלכם. לדוגמה, הפוקימון "Pumpkaboo" יתפתח לגורגיסט, אבולוציה מבוססת סחר.

פוקימונים סוחרים גם צוברים נקודות ניסיון בקרב מהר יותר, אך אינך יכול לשנות את הכינוי של פוקימון נסחר אם קיבלת אותו באמצעות סחר.

יש לך שתי אפשרויות בעת מסחר עם חבריך בחרב ובמגן פוקימון:

  • אתה יכול לסחור מקומי עם אלה שנמצאים פיזית בקרבת מקום
  • אתה יכול לסחור בפוקימון באופן מקוון עם אלה שהם רחוקים יותר. אפשרות זו דורשת מנוי של Nintendo Online.

קשורים: מה כלול מנוי מקוון של מתג Nintendo Switch?

כדי לבצע סחר מקומי אינך זקוק לחיבור לאינטרנט או למנוי מקוון של נינטנדו. לשם כך, פתח את החרב והמגן של פוקימון , ואז לחץ על כפתור Y בבקר ה- Joy-Con הימני שלך כדי לפתוח את Y-Comm. בחר "קישור סחר" בחלק העליון, ואז בחר "הגדר קוד קישור".

אתה וחברך יצטרכו להקליד את אותו קוד בן שמונה ספרות כדי להתחבר ולסחור זה עם זה. לאחר שהגדרת קוד בן שמונה ספרות, סגור את התפריט והמתין להתחברות. הגדרת קוד לרוב תחבר בין השותפים מהר יותר, אך זה מיותר אם רק אתה ושותף הסחר שלך נסחרים בסמוך.

הקוד שמונה הספרות שתבחר לא משנה - הוא יכול להיות אקראי לחלוטין. לאחר שהחלטת על קוד, אשר אותו על ידי לחיצה על כפתור A בבקר ה- Joy-Con שלך.

תועבר לתפריט Y-Comm. הקפידו לחלוק את הקוד עם חברכם כדי להתחיל בתהליך המסחר! אם ברצונך לבטל את העסקה, תוכל לעשות זאת בכל עת על ידי בחירה באפשרות אחרת מתפריט Y-Comm.

לאחר שהמשחק יתאים לך, תחל המסחר. יופיע לך חלון לבחירת הפוקימון שישלח, ותראה גם את הפוקימון שחברך שולח לך. תוכל להציג את הנתונים הסטטיסטיים שלו, כמו גם את הנתונים של הפוקימון הנסחר שלך לפני שתאשר את הבחירה.

כשתהיה מוכן, בחר "סחר בזה" מהתפריט כדי להתחיל בתהליך המסחר. לאחר השלמתו, תוכלו לבחור בפוקימונים נוספים שיסחרו או יסיימו אותו וקוד הקישור בן שמונה הספרות יפוג.

שוב, אם אתה רוצה לסחור באינטרנט עם חברים שאינם בקרבת מקום, תזדקק למנוי של Nintendo Online וחיבור לאינטרנט. כדי להתחיל, לחץ על Y כדי לפתוח את תפריט Y-Comm. לאחר מכן לחץ על לחצן סימן הפלוס (+) בבקר Joy-Con הימני שלך בזמן שאתה בתפריט Y-Comm כדי להתחבר לאינטרנט.

בצע את אותם השלבים שהתארנו לעיל כדי להקים עסק. שוב, אתה יכול לבטל עסקאות בכל עת על ידי בחירה באפשרות אחרת מתפריט Y-Comm.

סחר הפתעות בחרב ובמגן פוקימון

אתה יכול לסחור עם החברים שלך כדי להרחיב את הפוקדקס שלך, אבל יש אפשרות סחר נוספת במשחק שנקראת "סחר הפתעה". עסקאות ייחודיות אלה הן תכונה של Y-Comm.

אתה יכול לבחור כל פוקימון מכל תיבה ולהעמיד אותו למסחר. ייבחר שותף אקראי, המסחר יתרחש, ובסופו של דבר תקבל פוקימון אקראי. עסקאות הפתעה פועלות גם באופן מקומי.

כדי להתחיל סחר בהפתעה בחרב ובמגן פוקימונים , תזדקק למנוי ל- Nintendo Online ולחיבור לאינטרנט. לחץ על Y במשחק כדי לפתוח את תפריט ה- Y-Comm. לאחר מכן, לחץ על כפתור סימן הפלוס (+) בבקר Joy-Con הימני שלך כדי להתחבר לאינטרנט.

המתן עד שהודעת החיבור תופיע, ואז בחר "סחר בהפתעה" מתפריט ה- Y-Comm. תצוגה של מסיבת הפוקימונים והתיבות שלך תופיע על גבי המסך, ועליך לבחור אחד שיסחר.

אתה יכול לבחור פוקימון במסיבה שלך (משמאל) או כל אחד מהמאוחסנים בתיבות שלך. לחץ על A בבקר Joy-Con הימני שלך כדי לבחור את הפוקימון שברצונך להחליף, ואז בחר "בחר" מהתפריט כדי לאשר.

המשחק שלך יישמר ויתחיל לחפש שותף מסחרי כשיר בזמן שאתה משחק.

אם ברצונך לבטל את העסקה, תוכל לעשות זאת בכל עת על ידי בחירה באפשרות אחרת מתפריט Y-Comm.

בסופו של דבר, תשתלב עם שחקן אקראי ותוכל לבחור לקבל או לדחות את העסקה. אם אתה מסכים, הפוקימון שלך ייסחר לשחקן השני ותקבל אחד מהם.

לאחר סיום התהליך, ההודעה "חיפוש" תשתנה ל"הושלמה סחר! " אם המסיבה שלך מלאה, הפוקימון שקיבלת יועבר לקופסה. אם אתה עדיין לא הבעלים של אותו פוקימון, המידע שלו ימולא בפוקדקס שלך.

אפשרויות סחר נוספות בבית פוקימון

אם אתה בדרכים ואין לך את מתג Nintendo שלך, תוכל לסחור באפליקציית Pokémon Home לנייד כל עוד החשבונות שלך מחוברים ויש לך חיבור לאינטרנט. Pokémon Home זמין להורדה בחנות האפליקציות של אפל או ב- Google Play.

בואו נסתכל על ארבעת סוגי המסחר שתוכלו לעשות בפוקימון הום.

סחר בתיבות פלא

שיטה זו דומה לאופציית Surprise Box  בתפריט Y-Comm חרב פוקימון ומגן. אתה בוחר בפוקימון שאתה רוצה לסחור בו ומניח אותו בתיבת הפלא שלך. זמן קצר לאחר מכן, הפוקימון שלך יוחלף תמורת אחד מתוך תיבת הפלאות של שחקן אחר.

אתה יכול להציב עד שלושה פוקימונים בתיבת הפלא בתוכנית בסיסית, או עד 10 אם יש לך תוכנית פרימיום.

אם ברצונך להשתמש בתיבת הפלא, הקש על "סחר" בתפריט הראשי של פוקימון הום. תראה רשימה של תכונות הסחר השונות. בחר "תיבת הפלאות", ואז הקש על סימן הפלוס (+) כדי לעבור לתיבת הפלאות הביתית שלך בפוקימון.

שם, הקש על הפוקימון שברצונך למקם בתיבת הפלאות ולאחר מכן הקש על כפתור הגב הירוק בתחתית. תקבל הודעה כאשר פוקימונים אלה נסחרים.

מערכת מסחר גלובלית

מערכת המסחר העולמית (GTS) צריכה להיות הבחירה שלך אם ברצונך לסחור עם אחרים ברחבי העולם כדי להשיג פוקימון ספציפי. בחר את הפוקימון שברצונך לסחור בו ואת זה שאתה רוצה לקבל, ואז המתן.

בסופו של דבר שחקן אחר יבוא ויחליף לך את הפוקימון שאתה רוצה. אתה יכול גם להציג את הפוקימונים שהמאמנים האחרים רוצים, ולהחליף אותם בפוקימון שהם מציעים.

סחר בחדר

אתה יכול ליצור חדר סחר כאשר אתה רוצה לסחור בפוקימון עם קבוצה של אנשים שאתה מכיר. מזהה חדר הוא קוד בן 12 ספרות שתוכלו לשתף עם אחרים.

כדי להתחיל לסחור, פשוט שתף את הקוד בן 12 הספרות של חדר הסחר שלך או הצטרף לחדר שנגן אחר שולח לך מזהה חדר. אתה יכול גם ליצור או להצטרף לחדר טרייד עם שחקנים אקראיים.

סחר ידידים

סחר חברים הוא שימושי כאשר אתה רוצה לסחור עם מאמנים שאתה מכיר ברשימת החברים של פוקימון.

כדי להתחיל, הקש על "חברים" בתפריט הראשי של פוקימון הבית.

במסך הבא תוכלו להקליד קוד חבר כדי להוסיף מישהו או לסרוק את תבנית הקוד של האדם שתרצו להוסיף.

לאחר שתוסיף את החבר שאיתו אתה רוצה לסחור, חזור לתפריט הראשי של פוקימון הבית. הקש על "סחר" בפינה הימנית העליונה.

לאחר מכן, הקש על "חבר סחר" ובחר את האדם שאיתו אתה רוצה לסחור.

מסחר בפוקימון הוא הדרך הטובה ביותר להשלים את הפוקדקס שלך בחרב ובמגן פוקימונים . אתה יכול גם לסחור כדי לעזור לחבר שרק התחיל את מסע הפוקימונים שלו.

פוקימון הבית מקל על אי פעם לסחור בפוקימונים ולא משנה היכן אתה נמצא.