מיטב אפליקציות DJ בחינם

להיות DJ היה פעם יקר. גם אם לא היו לך כישורים, היית צריך להשקיע בציוד בשווי אלפי דולרים כדי להתחיל. למרבה המזל, הטכנולוגיה קנתה את העלויות האלה. היום תוכלו ללמוד תקליטן תמורת כמה דולרים בלבד, אפילו בחינם! האפליקציות הבאות יסייעו בשיפור כישורי הדי.ג'יי שלך - בין אם ברצונך לעשות זאת באופן אישי או מקצועי.

ג'יי

Djay היא אחת מאפליקציות DJ הפופולריות והמוכרות ביותר. הממשק שלו דומה מאוד לסיפון פיזי, וניתן לעבוד עם שני מסלולים בו זמנית. למוזיקה, אתה יכול להשתמש במוזיקה השמורה בטלפון או בטאבלט שלך או להשתמש במוזיקה מ- Spotify. תזדקק למנוי פרמיום של Spotify כדי שזה יעבוד ותצטרך להיות מחובר לאינטרנט גם אם שמרת מוזיקה במצב לא מקוון עם Spotify. האפליקציה עצמה פשוטה לשימוש ומיועדת למתחילים. אם מעולם לא השתמשת באפליקציית DJ בעבר, ג'יי הוא המקום להתחיל בו.

בדוק את Djay בחנות Google Play וב- App Store של iOS.

DJ Studio 5

DJ Studio 5 הוא אפליקציית DJ DJ פנטסטית בלבד המיועדת לחובבי מתחילים ובינוניים. אתה מקבל שמונה אפקטים קוליים, אקולייזר בעל שלוש להקות, עשר רפידות לדוגמא ניתנות להתאמה אישית, נקודת רמז אחת לכל סיפון, ועוד המון תכונות שהופכות אותו לחוויה מעוגלת. מפתחי DJ Studio 5 טוענים כי לאפליקציה אין מגבלות ורוב הפיצ'רים של האפליקציה הם לגמרי בחינם - בניגוד לאפליקציות אחרות. לטענתם, הם מרוויחים את כספם רק מעורות פרימיום שהם מציעים כרכישות מתוך האפליקציה. אתה יכול אפילו להשבית את המודעות בגרסה החינמית.

תוכלו למצוא את DJ Studio 5 רק בחנות Google Play.

מיקס אדג'ינג

Edjing Mix הוא אפליקציית DJ ברמה המקצועית המיועדת לשימוש אישי ומקצועי. האפליקציה מעוצבת היטב עם שפע של תכונות DJ ותומכת בספרייה המקומית שלך, Deezer, SoundCloud ואפילו שירותי אחסון ענן כמו Google Drive.

עם זאת, יש מלכוד. לא כל התכונות של האפליקציה הן בחינם - אבל המחיר סביר בהתחשב בתכונות שיש לאפליקציה. אם אתה תקליטן מקצועי או מעוניין להיות כזה בעתיד, כדאי לשקול את אפליקציית Edjing Pro ($ 8.99) מכיוון שיש לו יותר תכונות למקצוענים.

Edjing Mix זמין בחנות Google Play וב- App Store של iOS.

Jam Maker Jam

Music Maker Jam הוא יישום DJ פופולרי נוסף עם דגש על יצירת מוזיקה. זה מיועד לחובבים ויש לו הרבה תכונות לערבב מוסיקה וליצור פעימות באמצעות מכשירים בתוך האפליקציה. אתה יכול גם להקליט שירה ולהוסיף אפקטים למוזיקה שאתה יוצר. יש גם הרבה חבילות סאונד. כמו ברוב אפליקציות DJ בחינם, ישנן תכונות רבות שעליך לשלם עליהן ואלה יכולות להיות יקרות. אבל אם אתה רק מתחיל, התכונות החינמיות הן די והותר.

אתה יכול למצוא את Music Maker Jam ב- App Store של Android וב- App Store של iOS.

תקליטן צולב

Cross DJ היא אפליקציית DJ עוצמתית של Mixvibes, שהיא יוצרת תוכנת DJ מקצועית. זו אחת האפליקציות הבודדות שעומדות בפלטפורמות זמינות עבור Windows, Mac, iOS ו- Android.

יישומי שולחן העבודה הם ברמה מקצועית ויש להם שלל תכונות, כולל תאימות עם חומרה חיצונית. לעומת זאת, האפליקציות הניידות מציעות תכונות כמו זיהוי BPM מדויק, עריכת פעימות רשת, סנכרון מסלולים, כיפוף המגרש ועוד. אם יש לך כישורים ראויים, תוכל לרכוש תכונות נוספות כגון מערבל אוטומטי, מערבל חיצוני וחבילות לדוגמא כרכישות מתוך האפליקציה.

Cross DJ היא לא התוכנה הזולה ביותר, אך יש לה את התכונות המתקדמות ביותר. אם אתה מתחיל, אתה לא צריך להוציא כסף על זה; לאפליקציות החינמיות יש יותר ממספיק תכונות כדי להתחיל בעבודה.

בדוק את אפליקציות iOS ו- Android של Cross DJ.

קרדיט תמונה: אילקין זפרלי / שוטרסטוק