כיצד למצוא את היסטוריית המיקומים שלך ב- iPhone או iPad

אם תהית אי פעם איפה היית בשבוע שעבר, תוכל להשתמש ב- iPhone או ב- iPad שלך כדי להציג את היסטוריית המיקומים שלך. ואם אתה משתמש במפות Google, תוכל למצוא מידע מפורט מאוד על מקום הימצאתך.

היסטוריית מיקומים ופרטיות

לכל חברות הטכנולוגיה והאפליקציות הגדולות יש תכונה כלשהי למעקב אחר מיקום. כולם מאפל, גוגל, פייסבוק וטוויטר עושים את זה. כל חברה משתמשת בנתונים בדרכים שונות.

אפל, למשל, אוספת רק מאגר של מיקומים משמעותיים שבהם ביקרת בעבר וטוענת שהיא לא משתפת את הנתונים האלה עם אף אחד. גוגל, לעומת זאת, עוקבת אחר מעקב מפורט אחר כל הפעילות שלך, במיוחד אם אתה משתמש במפות Google.

אם תפתח את תצוגת ציר הזמן של מפות Google, תוכל לראות בדיוק היכן נסעת ביום מסוים - גם אם לא השתמשת במפות Google לניווט - הודות למעקב אחר מיקום רקע.

שני השירותים הללו מצטרפים אליך כברירת מחדל, אך תוכל להשבית מעקב אחר מיקום במידת הצורך.

קשורים: היסטוריית המיקומים של גוגל עדיין מקליטה כל מהלך שלך

מצא את היסטוריית המיקומים שלך ב- iPhone או ב- iPad שלך

ראשית, בוא נדבר על מציאת היסטוריית המיקומים ב- iPhone או ב- iPad שלך. פתח את אפליקציית ההגדרות והקש על "פרטיות".

מכאן בחר "שירותי מיקום".

גלול מטה במסך זה והקש על "שירותי מערכת".

מהמסך הבא, הקש על "מיקומים משמעותיים".

כאן, אתר את החלק היסטוריה, האוסף ומקבץ מקומות על סמך התדירות שבה ביקרת בהם.

אם ברצונך לנקות את ההיסטוריה, תוכל לגלול מטה ולהקיש על "נקה היסטוריה". אם ברצונך להפסיק מעקב אחר מיקום ב- iPhone או ב- iPad שלך, עבור לחלק העליון של המסך והקש על המתג לצד "מיקומים משמעותיים".

כשתקיש על אוסף מיקומים מהקטע "היסטוריה", הוא יראה לך פירוט חזותי במסך הבא. תראה את מפת כל המיקומים בראש התצוגה.

הקש על אחד הביקורים כדי לראות תצוגה מפורטת של האזור בו ביקרת. התצוגה המפורטת תציג גם את זמן הביקור ואת אופן התחבורה יחד עם התאריך.

מצא את היסטוריית המיקומים שלך במפות Google

אפל שומרת כמות מוגבלת של נתוני היסטוריית מיקומים ולא מאפשרת לך לדפדף בין הנתונים בתצוגת ציר זמן. לעומת זאת, לגוגל יש תצוגה מפורטת של ציר הזמן המאפשרת לכם לדפדף בדרכים בהן נסעתם ובמקומות בהם ביקרתם ביום נתון.

אם אתה משתמש באפליקציית מפות Google ב- iPhone או ב- iPad שלך לניווט, אתה יכול להשתמש בתכונה של ציר הזמן של מפות Google כדי לגשת להיסטוריית המיקומים שלך.

היכולת של מפות Google לעקוב אחר מיקומך תלויה בהגדרות הפרטיות שלך. אתה יכול לבחור לאפשר לגוגל לעקוב אחר המיקום שלך רק כאשר אתה משתמש באפליקציה או לעקוב תמיד אחר המיקום שלך ברקע. תוכל לשנות הגדרה זו ב- iPhone או ב- iPad על ידי מעבר אל הגדרות> פרטיות> שירותי מיקום> מפות Google.

אם תרצה, תוכל גם להשבית את התכונה 'היסטוריית מיקומים' מהגדרות חשבון Google שלך ​​(התארנו את השלבים הבאים).

ניתן לגשת לדף ציר הזמן של מפות Google באינטרנט במכשירי iPhone, iPad או מחשב. לקבלת חווית הצפייה הטובה ביותר, נסה להשתמש במחשב נייד או במחשב שולחני. תראה את מפת העולם עם כמה מקומות מודגשים. כאן תוכלו להסתובב וללחוץ על מיקום כדי לראות את נקודות הנתונים הזמינות.

בפינה השמאלית העליונה תראה את ממשק ציר הזמן. מכאן תוכל לבחור כל תאריך כדי לראות פירוט מפורט של נתוני הנסיעה שלך. בצד ימין תראה את המסלול שעשית בתצוגת המפה.

משמאל תראה את תצוגת ציר הזמן עם פירוט המקומות בהם ביקרת, זמן הביקור וכמה זמן שהית במקום. אם אתה משתמש בתמונות Google, תראה כאן גם את כל התמונות שלך מהטיול שלך.

אם אינך מעוניין שגוגל תאסוף ותאחסן נתונים אלה (זה עוזר בשיפור ההצעות של גוגל ותוצאות החיפוש במפות), תוכל להשבית לחלוטין את התכונה 'היסטוריית מיקומים'.

בדף ציר הזמן של מפות Google תראה קטע היסטוריית מיקומים בשורה התחתונה. כתוב "היסטוריית המיקומים פועלת." ממקטע זה, לחץ על הלחצן "נהל היסטוריית מיקומים".

מהמסך הבא, כבה את המתג שליד "היסטוריית המיקומים" כדי לכבות מעקב אחר מיקום.

אמנם זה מונע מאפליקציית מפות Google במכשירים שלך לעקוב אחר מיקומך, אך חלק מהאפליקציות של Google עדיין יאחסנו נתוני מיקום עם חותמת זמן. תוכל להשבית פעילות זו על ידי כיבוי פעילות אינטרנט ואפליקציות בהגדרות.

עכשיו, כשתדע לחפש את היסטוריית המיקומים ב- iPhone וב- iPad שלך, זכור להעלות אותה בפעם הבאה שאתה תוהה לאן נסעת ומה עשית בחופשה האחרונה שלך. ייתכן שלאפל אין נתונים מדויקים, אך היה סמוך ובטוח, למפות גוגל יהיה.