כיצד לעדכן את Google Chrome

גוגל מעדכנת את Chrome עם גרסאות חדשות גדולות כל שישה שבועות ותיקוני אבטחה לעיתים קרובות יותר מכך. בדרך כלל Chrome מוריד עדכונים באופן אוטומטי אך לא יופעל מחדש אוטומטית להתקנתם. כך תבדוק מיד אם קיימים עדכונים והתקנתם.

קשורים: באיזו תדירות גוגל מעדכנת את Chrome?

כיצד לעדכן את Google Chrome

בעוד ש- Google Chrome מוריד ומכין עדכונים ברקע, עדיין עליך להפעיל מחדש את הדפדפן כדי לבצע את ההתקנה. מכיוון שאנשים מסוימים שומרים על Chrome פתוח במשך ימים - אולי אפילו שבועות - העדכון עשוי להמתין בחיבוק התקנה, מה שמסכן את המחשב שלך.

ב- Chrome, לחץ על תפריט (שלוש נקודות)> עזרה> אודות Google Chrome. ניתן גם להקליד chrome://settings/helpבתיבת המיקום של Chrome וללחוץ על Enter.

Chrome יבדוק אם קיימים עדכונים ומיד יוריד אותם ברגע שתפתח את דף אודות Google Chrome.

אם Chrome כבר הוריד ומחכה להתקנת עדכון, סמל התפריט ישתנה לחץ למעלה ויקבל אחד משלושה צבעים, תלוי כמה זמן העדכון היה זמין:

  • ירוק: עדכון זמין כבר יומיים
  • כתום: עדכון זמין כבר ארבעה ימים
  • אדום: עדכון היה זמין במשך שבעה ימים

לאחר התקנת העדכון - או אם הוא חיכה כמה ימים - לחץ על "הפעל מחדש" כדי לסיים את תהליך העדכון.

אזהרה:  הקפד לשמור כל דבר שאתה עובד עליו. Chrome פותח מחדש את הכרטיסיות שפתחו לפני ההפעלה מחדש, אך אינו שומר אף אחד מהנתונים הכלולים בהן.

אם אתה מעדיף לחכות להפעלה מחדש של Chrome ולסיים את העבודה שאתה עושה, פשוט סגור את הכרטיסייה. Chrome יתקין את העדכון בפעם הבאה שתסגור אותו ותפתח אותו מחדש.

כאשר chrome://settings/help אתה מפעיל מחדש את Chrome, והעדכון מסתיים סוף סוף, התקף חזרה אל וודא שאתה מריץ את הגרסה האחרונה של Chrome. Chrome יגיד "Google Chrome מעודכן" אם כבר התקנת את העדכונים האחרונים.