מדוע ההד של אמזון שלי מהבהב צהוב, אדום או ירוק?

פשוט הגדרת את ההד של אמזון שלך ואז שמת לב שהטבעת שמעל עושה את הדבר הצהוב המהבהב המהבהב הזה. מה קורה עם זה? זו הסיבה שההד שלך עשוי להבהב צהוב, אדום, ירוק או כחול.

ההד משתמש בצבעים המהבהבים כדי להתריע בפניך על דברים שונים, בהתאם לצבע. מכיוון שלהד הרגיל ולנקודת ההד אין מסך, זו הדרך היחידה שהם יכולים להודיע ​​לך באופן חזותי שמשהו קורה - אחרת אלכסה תצטרך להמשיך לצעוק עליך דברים עד שתתעצבן, וזה פשוט לא יעבוד.

לכל מכשיר הד יש עמדות אור שונות במקצת

ההד הרגיל והד הנקודה הם בעצם אותו מכשיר, רק בגדלים שונים. לשניהם הטבעת הצבעונית הייחודית סביב החלק העליון של המכשיר. ואז, יש את הד ההסתכלות, הקש, הצגה, פלוס וספוט - וכולם מכשירים שונים לחלוטין בגורמי צורה שונים.

הדבר היחיד שמשותף לכולם (מלבד לתת לך לדבר עם Alexa) הוא שלכולם יש נוריות צבעוניות שעוזרות לך להבין מה קורה. במראה יש טבעת מיני סביב המצלמה, במופע יש סרגל LED צבעוני מתחת למסך, בספוט יש טבעת צבעונית סביב המסך, ובברז יש 5 נוריות שנורות בצבעים שונים. הצבעים שאתה רואה (ומה המשמעות של הצבעים האלה) זהים בכל המכשירים.

קשורים: איזה אמזון הד עלי לקנות? הד לעומת נקודה מול מופע מול פלוס ועוד

אם ההד שלך מהבהב או מהבהב כחול: זה מאזין לך

כברירת מחדל, ל- Echo שלך לא יהיו אורות מהבהבים או פועמים או מהבהבים אליך - הוא פשוט יושב שם ומחכה שתדבר איתו. יש נורת חשמל זעירה על הגב, אבל זו הדרך היחידה לדעת שהיא דולקת רק על ידי הסתכלות עליה.

כשאתה מדבר עם אלכסה, טבעת האור מתעוררת והופכת לכחולה. אם אתה צופה בזה קורה, תראה שהטבעת הכחולה סוגרת את המעגל ואז מציגה כחול בהיר יותר על קטע אחד: אותו קטע בהיר יותר מכוון לכיוון שממנו אתה מדבר. כשסיימת לשאול שאלה, האור הכחול מסתובב בזמן שאלכסה חושבת על מה שאמרת ומכינה תגובה.

אם ההד שלך מהבהב ירוק: התקשרת אליך

אם ההד שלך מהבהב או פועם בירוק, התקשרת אליך מאחד מאנשי הקשר שלך.

זה חלק מתכונת השיחות וההודעות של Alexa, בה תוכלו להשתמש כדי להתקשר או אפילו לשלוח הודעות טקסט לאנשים ברשימת אנשי הקשר שלכם, או פשוט להתקשר לכל מספר טלפון.

קשורים: כיצד להתקשר ולהעביר הודעות לחברים באמצעות הד האמזונס שלך

אם ההד שלך מהבהב או מהבהב צהוב: יש לך דואר!

אם ההד פועם בצהוב, זה אומר שיש לך הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך, וייתכן שתרצה לבדוק את זה. הדרך הקלה ביותר לבדוק את ההודעה ולהשבית את האור הצהוב המהבהב היא פשוט לבקש מ- Alexa לקרוא לך את ההודעות שלך.

אתה יכול גם להשתמש באפליקציית Alexa בטלפון שלך כדי לקרוא את ההודעה והאור הצהוב המהבהב אמור להיעלם.

אם ההד שלך אדום אדום: המיקרופון מושבת

אם תלחץ על כפתור המיקרופון בחלק העליון של ההד שלך, הוא משתיק את המיקרופון. Alexa מציגה טבעת אדומה בזמן שהמיקרופון מושתק, ולא תוכל להקשיב או להגיב לשום דבר שאתה אומר.

אם אתה רוצה שהטבעת האדומה תיעלם, תוכל פשוט ללחוץ שוב על כפתור המיקרופון כדי להפסיק להשתיק את Alexa.

אם ההד שלך במהירות מהבהב סגול: מצב אל תפריע מופעל

אם ההד מהבהב בסגול בסוף אינטראקציה, המשמעות היא ש'אל תפריע 'מופעלת, וזו תכונה שמוודאת שאף אחד לא יכול להתקשר אליך או לשלוח לך הודעה דרך ההד בתקופות מסוימות.

קשורים: כיצד להפעיל לא להפריע עבור הד אמזון שלך

אם ההד שלך מהבהב או מהבהב כתום או סגול: הוא מתחבר ל- Wi-Fi

אתה לא צריך לראות כתום סגול לעתים קרובות מאוד. כאשר ההד שלך מנסה להתחבר לרשת ה- Wi-Fi שלך במהלך ההתקנה, הוא מסתובב באור כתום. אם יש בעיה בהתקנת ה- Wi-Fi, תראה אור סגול מסתובב.

אם אתה רואה את זה לעתים קרובות, זה יכול להיות שיש בעיה בקישוריות Wi-Fi, וייתכן שתרצה לבדוק כמה אפשרויות כדי לשפר את ה- Wi-Fi שלך.

קשורים: כיצד להפיק את המרב מהד האמזונס שלך

קרדיט תמונה: שוטרסטוק