כיצד לגלות איזה דגם של טלפון אנדרואיד יש לך

בגלל המספר העצום של מכשירי אנדרואיד שם, זה יכול להיות אתגר להבין (או לזכור) איזה מכשיר יש לך. כך תוכל לגלות.

חפש את הדגם בטלפון עצמו

הדבר הראשון שאתה צריך לנסות הוא לחפש בטלפון עצמו אם מספר הדגם מודפס שם, אז התחל על ידי הפיכת הטלפון. אם אתה מפעיל מכשיר סמסונג או LG, יש סיכוי טוב שהדגם מופיע שם מאחור. די פשוט!

אבל אם אין משהו בגב הטלפון, או אם אתה זקוק למידע נוסף (כמו מספר דגם ספציפי), תוכל למצוא מידע זה בהגדרות הטלפון.

מצא את מספר הדגם של הטלפון שלך בהגדרות שלו

לא משנה באיזה טלפון אתה משתמש, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מידע מפורט על הדגם בתפריט ההגדרות. משוך את צל ההודעות כלפי מטה ואז הקש על סמל גלגל השיניים כדי להגיע לשם.

הערה : בחלק מהטלפונים יתכן שתצטרך למשוך את הגוון פעמיים למטה כדי לחשוף את סמל גלגל השיניים.

במסך ההגדרות, גלול עד למטה ולחפש את החלק אודות הטלפון. בחלק מהטלפונים - כמו מכשירי Android Oreo (8.x) - ייתכן שיהיה עליך להיכנס תחילה לתפריט המערכת כדי לראות את הפריט אודות הטלפון.

 

משמאל: Samsung Galaxy S9; במרכז וימין: פיקסל 2 XL

אתה אמור לראות את המידע הבסיסי ביותר כאן - כמו שם הטלפון שלך. זה בדרך כלל השם "הגנרי" של הטלפון, כמו LG G5 או Samsung Galaxy S8. ל- Galaxy S9 תפריט אודות הטלפון התפטר לחלוטין המציג את רוב המידע הדרוש לכם על מסך אחד.

 

אם זה כל מה שאתה צריך, אז סיימת. אך אם אתה זקוק למשהו ספציפי יותר, כמו מספר הדגם של המכשיר, ייתכן שתצטרך להעמיק. מידע זה עשוי להיות מוצג במקום אחר במסך אודות הטלפון, אז פשוט גלול מעט למטה.

יש יצרנים שאף מסתירים מידע זה ברמה עמוקה יותר. אם אינך רואה את מספר הדגם במסך אודות הטלפון הראשי, חפש ערך "פרטי חומרה" והקש עליו.

 

בום - צריך להיות שם.

השתמש באפליקציה של צד שלישי אם אתה עדיין מתקשה

ואם אתה עדיין מתקשה למצוא מידע זה בטלפון שלך, יש פיתרון אחד נוסף עבורך: אפליקציית צד שלישי בשם Droid Hardware Info.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו ממליצים על האפליקציה הזו, מכיוון שהיא נהדרת לקבל  את כל הפרטים על הטלפון שלך. תן לו התקנה מהירה והדליק אותו. קטע המידע הראשון כאן צריך להיות מספר הדגם. קלי קלות.

זה באמת לא צריך להיות כל כך קשה למצוא את מספר הדגם של הטלפון שלך, אבל הנה אנחנו. יש הרבה יצרנים שונים שמייצרים טלפונים לאנדרואיד, והרבה גרסאות שונות של אנדרואיד שם בטבע. עם קצת חפירה, אם כי, אתה יכול למצוא את המידע שאתה מחפש.