כיצד להגדיר את המיקרופון ואת האוזניות בדיסקורד

אי-הסכמה מעולה לשיחה קולית, אך ייתכן שתצטרך לשנות כמה הגדרות כדי לתקן רעשים סטטיים, רקע ואיכות שמע ירודה. כך תבחר את מכשירי הקול שלך וודא שאתה מגיע בברור.

בדיסקורד, פתח את תפריט ההגדרות על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים לצד שמך והדמות שלך בפינה השמאלית התחתונה.

בתפריט ההגדרות, תחת "הגדרות אפליקציה", בחר את "קול ווידאו" משמאל. זה יביא את התפריט שבו תוכל לשנות את ההגדרות עבור המיקרופון או האוזנייה שלך.

כדי לבחור באיזה מיקרופון או אוזניות יש להשתמש ב- Discord, פתח את התפריט הנפתח תחת "התקן קלט". בחר את המכשיר שאתה מנסה להגדיר. אם תבחר בהגדרת ברירת המחדל, Discord ידחה את המיקרופון שמוגדר כברירת המחדל עבור מערכת ההפעלה שלך.

קשורים: כיצד לשנות את התקני ההפעלה וההקלטה של ​​האודיו שלך ב- Windows

אם המיקרופון שלך עובר חזק מדי, לחץ וגרור את המחוון תחת "נפח קלט" לרמה מתאימה. באפשרותך לבדוק את עוצמת הקול והאיכות של המיקרופון או האוזניות הנוכחיים שלך על ידי לחיצה על כפתור "בוא נבדוק" תחת בדיקת המיקרופון.

כברירת מחדל, Discord יפעיל את המיקרופון שלך כאשר הוא מזהה רעש. באפשרותך לשנות הגדרה זו לדחיפה-לדיבור, שבמקום זאת תפעיל את המיקרופון שלך רק כאשר תחליט ללחוץ על המקש המתאים. שנה הגדרה זו על ידי סימון התיבה "פעילות קולית" או "Push To Talk".

אם בחרת באפשרות "פעילות קולית", תוכל לשנות את הרגישות של הגדרה זו. Discord קובע באופן אוטומטי את רגישות המיקרופון כברירת מחדל, אך באפשרותך לבטל הגדרה זו על ידי לחיצה על המתג. ואז התאם את המחוון כך שיהיה רגיש פחות או יותר.

אם בחרת באפשרות "Push To Talk", בחר באיזה מקש יפעיל את המיקרופון שלך על ידי לחיצה על "הקלט כפתור מקשים" תחת "קיצור דרך". השתמש במחוון שמתחת ל"עיכוב שחרור באמצעות Push To Talk "כדי להגדיל או להקטין את עיכוב הזמן בין שחרור מקש הדחיפה לדבר למצב שהמיקרופון שלך מבוטל בפועל. לבסוף, תוכל להוסיף מקשי קיצור דרך לדחוף-לדבר נוספים על ידי לחיצה על "הגדרות כריכת מקשים".

הגדרות קוליות נוספות זמינות בכרטיסייה "מתקדם", אליה ניתן לגשת על ידי גלילה למטה בתפריט זה. ביטול הד, דיכוי רעש, בקרת רווחים אוטומטית ואיכות השירות מופעלים כברירת מחדל. אנו ממליצים להשאיר הגדרות אלה מופעלות אלא אם כן הן מפריעות אחרת להגדרה הקיימת שלך.

לסיום, השתמש בהגדרת "הנחתה" כדי להקל על שמיעת חבריך או את עצמך כשאתה מדבר. הרם את המחוון כדי להגדיל את כמות הדיסקורד שתפחית את עוצמת היישומים האחרים שלך. זה יחול עליך או על אחרים בערוץ, תלוי איך אתה מגדיר את שני המתגים למטה.

זכור שהקול שלך יישמע צלול רק כמו המיקרופון שלך. בין אם מדובר באוזניות, מיקרופון שולחני או מובנה ישירות במכשיר שלך, הגדרות אלה יעזרו לך להשיג איכות צליל טובה יותר באמצעות Discord.