כיצד להפעיל את המצב האפל של Google Chrome ב- Windows 10

Google Chrome 74 מציע מצב כהה מובנה ב- Windows. במקום להחליף מצב כהה משלו, Chrome פשוט עוקב אחר מצב האפליקציה הכללי של Windows 10. ככה זה בדרך כלל עובד - אבל יש דרך לאפשר זאת גם בכוח.

כיצד להפעיל את המצב האפל של Chrome

אתה יכול פשוט להפעיל את המצב הכהה המובנה של Google Chrome על ידי כותרת אל הגדרות> התאמה אישית> צבעים ובחירה ב"כהה "תחת" בחר את מצב ברירת המחדל של האפליקציה שלך. " Windows 10 יהפוך כהה ו- Chrome, יחד עם כמה יישומים אחרים, יבצעו הגדרה כוללת זו.

ב- Mac, אתה יכול להפעיל את המצב הכהה של macOS כדי להשיג את אותו הדבר.

לעת עתה זה עובד רק עבור אנשים מסוימים. נכון ליציאת Chrome 74 ב- 23 באפריל 2019, גוגל בודקת תכונה זו עם "מספר קטן של משתמשי Chrome M74" ו"היא תהיה זמינה יותר בעתיד הקרוב "על פי מנהל קהילת Chrome. כדי לאפשר זאת כעת, תוכל להפעיל את Chrome עם --force-dark-modeהאפשרות.

עדכון : גוגל אומרת שזה אמור לעבוד עכשיו עבור כולם. אבל אתה עדיין יכול להפעיל בכוח מצב כהה אם אתה מעדיף להשתמש ב- Windows במצב אור וב- Chrome במצב כהה.

כיצד להפעיל בכוח מצב כהה

ל- Chrome יש אפשרות מובנית שתאפשר בכוח מצב כהה. זה עובד כרגע, גם כאשר האפשרות במצב כהה רגיל לרוחב המערכת לא עובדת. זה גם יכריח את Chrome למצב כהה גם אם מצב האפליקציה המוגדר כברירת מחדל של Windows 10 מוגדר כ"בהיר ".

כדי להפעיל אפשרות זו, מצא את קיצור הדרך שבו אתה משתמש בדרך כלל להפעלת Chrome. לדוגמה, זה עשוי להיות בשורת המשימות או בשולחן העבודה. נשתמש בקיצור הדרך בשורת המשימות.

לחץ לחיצה ימנית על קיצור הדרך ובחר "מאפיינים". לקבלת קיצור דרך בשורת המשימות של Chrome, לחץ לחיצה ימנית על סמל שורת המשימות, לחץ לחיצה ימנית על "Google Chrome" ובחר "מאפיינים".

הוסף רווח ואחריו --force-dark-modeלסוף תיבת היעד. לדוגמה, במערכת שלנו, תיבת היעד נראית כך:

"C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe" - מצב כוח-כהה

זה עשוי להיות שונה במערכת שלך אם Chrome מותקן במיקום אחר.

לחץ על "אישור" כדי לשמור את השינויים שלך.

לחץ על "אישור" והשתמש בקיצור הדרך להפעלת Chrome. אם כבר יש לך את Chrome פתוח, יהיה עליך לסגור את Chrome לפני שתפעיל אותו מחדש. לשם כך, לחץ על תפריט> יציאה. המתן לרגע ש- Chrome ייסגר לחלוטין והפעל את Chrome באמצעות קיצור הדרך ששינית.

תראה את הנושא החדש של מצב כהה, שלצערנו נראה די דומה למצב גלישה בסתר.

כיצד להפוך את סרגל הכותרת של Chrome לצבעוני (או לא)

אם אינך רוצה ששורת הכותרת של Chrome תהיה צבעונית - או שתרצה שהיא צבעונית - עבור אל הגדרות> התאמה אישית> ממשק צבעים והפעל את האפשרות "פסי כותרת וגבולות חלון" תחת "הצג צבע מבטא במשטחים הבאים".

כאשר אפשרות זו מופעלת, סרגל הכותרת של Chrome ישתמש בצבע המבטא שהגדרת בחלונית הצבעים כאן.

קשורים: כיצד להשיג סרגלי כותרת חלונות צבעוניים ב- Windows 10 (במקום לבן)

כיצד להפעיל מצב כהה עם נושא

אם אתה לא רוצה להתעסק עם כל זה - או אם אתה משתמש בגרסה ישנה יותר של Windows כמו Windows 7 - אתה תמיד יכול פשוט להתקין ערכת מצב כהה עבור Chrome. גוגל מציעה כעת אוסף נושאים רשמי עבור Chrome. פשוט עבור לחנות האינטרנט של Chrome והתקן את הנושא "Just Black" של Chrome.

זה כהה יותר מהנושא המובנה של Chrome במצב כהה ב- Windows, כך שאולי אתה מעדיף אותו אם אתה מחפש דפדפן כהה יותר. לחנות האינטרנט של Chrome יש גם נושאים אחרים שתוכל להתקין.