כיצד ליצור רינגטונים מותאמים אישית לטלפון האנדרואיד שלך

אז יש לך טלפון אנדרואיד חדש ונוצץ. שינית את הטפט, קנית מארז שאתה אוהב, סידרת את מסכי הבית שלך ... אתה יודע, הפכת אותו לשלך. ואז מישהו מתקשר. למה לכל הרוחות אתה עדיין משתמש ברינגטון מלאי? הוצא את זה מפה - הגיע הזמן לא רק לגרום לזה להיראות כמו שלך, אלא גם להישמע כמו זה.

הכנת רינגטונים לטלפון האנדרואיד שלך היא למעשה די קלה, וישנן כמה דרכים שונות לעשות זאת: על שולחן העבודה, באינטרנט, וישירות מהטלפון. וברגע שיש לך את הטון המושלם, כל שעליך לעשות הוא להפיל אותו לתיקיה הנכונה (או, במקרה של אנדרואיד אוראו, פשוט להוסיף אותו לרשימה).

לפני שנתחיל, כדאי לציין שאתה יכול לעשות זאת רק עם קבצים שיש לך בפועל - הזרמת מוסיקה לא תעבוד. אפילו מוסיקה שהורדה להשמעה במצב לא מקוון מ- Google Play מוסיקה (או דומה) אינה ניתנת לעריכה, לכן עליך להיות בעל גישה לקובץ MP3 מנוסה ונכון.

יש לך אחד? בסדר, בואו נמשיך.

השיטה הקלה ביותר: שימוש ב- MP3 Cut באינטרנט

האם פעולות הדורשות הורדות תוכנה, מקודדים וכל הדברים האחרים אינן חותמות את הטעם שלך? אל תדאג, חבר יקר, כי כמו בכל דבר כמעט, יש דרך לעשות זאת באינטרנט. ניתן לטעון שזה קל יותר, כך שאם אתה לא זללן מוחלט לעונש, זו אולי הדרך ללכת בשבילך.

אמנם יש ללא ספק מספר דרכים שונות לעשות זאת באינטרנט, אך אנו נשתמש בחותך השמע המקוון של mp3cut.net לצורך העבודה, מכיוון שהוא מאפשר לך לפתוח קבצים מהמחשב שלך, אך גם לסנכרן עם Drive, Dropbox או השתמש בכתובת אתר מותאמת אישית. בעיקרון, זה טיפשי-תכליתי. בואו נגיע לזה.

לאחר שפתחת mp3cut.net, לחץ על הקישור "פתח קובץ". זו קופסה כחולה ענקית שקשה לפספס אותה. בחר את הקובץ שברצונך לחתוך. זה יעלה באנימציה יפה ויפה, ותהיה מוכן לצאת לדרך.

הדבר הראשון שתבחין בו הוא ש- MP3 Cut משתמש רק במחוונים לאזור הבחירה - אין דרך לכוונן אותו כמו עם Audacity. זה יכול להפוך את התהליך קצת יותר משעמם, אבל זה כנראה לא יהיה יותר מדי רע אם אתה לא פרפקציוניסט. תבחין גם שיש לו אפשרויות ל"דהוי פנימה "ו"דהייה החוצה". זה נחמד אם אתה רוצה שהטון יהיה קצת יותר עדין.

קדימה והתחל להזיז את המחוונים עד שתקבל את הבחירה המדויקת שלך. אם תרצה, החלק את המקשים "דהייה פנימה" ו"דהייה החוצה "בהתאם.

אם מסיבה כלשהי אתה מעדיף לשמור קובץ זה כמשהו שאינו MP3, תוכל לעשות זאת בתחתית. עם זאת, זכור ש- MP3 פועל בצורה הטובה ביותר עבור רינגטונים של Android.

לאחר שתסיים את הבחירה וסוג הקובץ, המשך ולחץ על כפתור "גזור". זה יעבד במהירות את הקובץ ואז יתן לך את קישור ההורדה. הכל די פשוט.

וזה פחות או יותר זה. הטון החדש שלך מוכן כעת להעברה - תוכל לבדוק את החלק האחרון במדריך זה כיצד להעביר אותו דרך USB או בענן.

לפרפקציוניסט: השתמש בחוצפה במחשב שלך

מכיוון שאנחנו רוצים לשמור על זה כמה שיותר זול, נשתמש ב- Audacity - עורך שמע חוצה פלטפורמות בחינם, פתוח - לעריכת קובץ ה- MP3. אם כבר יש לך איזה עורך שמע שאתה מרגיש בנוח איתו, אתה יכול להשתמש בזה - ההוראות כנראה לא יהיו זהות, אבל זה אמור לפחות לתת לך את הרעיון.

לאחר התקנת Audacity במחשב שלך, יהיה עליך להתקין את מקודד ה- LAME, שיאפשר לך לייצא קבצי MP3 ל- Audacity. תפוס את זה מכאן והתקן אותו. Audacity ימצא אותה באופן אוטומטי כשמגיע הזמן לייצא את הרינגטון המוגמר שלך. ודא ש- MP3 שלך מוכן לשימוש גם כי אתה לא יכול ליצור רינגטון בלי קובץ ליצור ממנו צליל, נכון? ימין.

עכשיו שיש לך את כל זה מהדרך, הפעל את Audacity ועבור אל File> Open ואז נווט למקום שמירת ה- MP3 שלך.

לאחר פתיחתה, Audacity תסרוק את הקובץ ותפתח אותו בעורך. אם אינך בטוח באיזה חלק מהשיר אתה רוצה להשתמש כטון שלך, המשך והאזין לו. הקפד לשים לב לסרגל "מיקום שמע" בתחתית, שיגיד לך בדיוק איפה אתה נמצא בשיר שאתה נמצא. כך תדע בדיוק איפה אתה רוצה שהטון יתחיל.

אם אתה מתקשה להצמיד את הזמן המדויק למטה, תוכל להשתמש בכלי "התקרב" בסרגל הכלים. זה לא יסולא בפז כשמנסים לבצע את הבחירה המדויקת.

לאחר שקיבלתם את נקודת ההתחלה המושלמת, פשוט חזרו על התהליך לסוף. אני מוצא שזה הרבה יותר קל להקליד באופן ידני את זמני "התחלת הבחירה" ו"סיום "מאשר ללחוץ על המקום המושלם. שלושים שניות הם בדרך כלל זמן טוב לצלצול, אך אתה יכול לעשות את זה קצר או ארוך ככל שתרצה. אם זה קצר מזמן הצלצול הממוצע, זה פשוט יעבור לולאה. אם זה ארוך יותר, זה לא ישמיע את כל העניין.

כאשר אתה חושב שיש לך את זה בדיוק כמו שצריך, קדימה ותקשיב לו. יש לצבוט לפי הצורך כאן כדי לקבל את זה בדיוק . היה מדויק ככל האפשר עבור הטון הכי טוב שאפשר.

כעת, לאחר שסימנתם את הבחירה שלכם, הגיע הזמן לייצא אותה. עבור אל קובץ, ואז בחר באפשרות "ייצא בחירה". תן שם לקובץ משהו אחר מלבד המקור, ככה שלא תחליף בטעות את השיר המלא עם הרינגטון שלך, ואז בחר "MP3" כסוג הקובץ. לחץ על "שמור".

אם מסיבה כלשהי אתה רוצה לערוך את מטא הנתונים של המסלול, תוכל לעשות זאת כאן. אני בדרך כלל פשוט משאיר את זה לבד. לחץ על "אישור" בסיום.

המסלול יישמר וסיימת. אתה יכול לסגור את Audacity עכשיו - זה בטח ישאל אם ברצונך לשמור שינויים לפני הסגירה, אך מכיוון שכבר ייצאת את הרינגטון שלך כקובץ חדש, אינך צריך לעשות זאת. פשוט לחץ על "לא."

הצלצול שלך הסתיים - אתה יכול לקפוץ למטה לקטע "היכן לשמור קבצי רינגטונים" בתחתית מדריך זה.

לנוחות: שימוש ביוצר רינגטונים בטלפון שלך

תסתכל עליך, לוחם נייד. אתה לא הטיפוס שרץ לעבר מחשב עבור כל דבר קטן שאתה צריך, נכון? "לא, אני יכול לעשות את זה מהטלפון שלי" אתה אומר לעצמך. אני אוהב את הסגנון שלך.

ולמרבה המזל עבורך, יצירת רינגטונים בטלפון שלך היא דבר שקל מאוד לעשות, הודות לאפליקציה שנקראת רינגטון מייקר. למרות ששמו הייחודי או המעוצב היטב הוא לא, הוא פונקציונלי וקל לשימוש, וזה באמת מה שאנחנו רוצים כאן.

כאשר אתה פותח את האפליקציה, זה אמור לזהות את כל קבצי MP3 בטלפון. פתיחת הקובץ לעריכה היא מעט אינטואיטיבית ב- Maker Ringtone - הקשה על שם השיר פשוט תנגן אותו. כדי לפתוח אותו לעריכה, יהיה עליך להקיש על החץ למטה בצד ימין של שם הקובץ, ואז לבחור באפשרות "ערוך".

לאחר שהעורך פתוח, תוכל להתחיל לבחור את החלק שברצונך לשמור כצלצול. זה דומה מאוד לשיטות לעיל, אם כי רינגטון מייקר הוא קצת יותר כמו Audacity מאשר MP3 Cut מכיוון שהוא מאפשר לך לא רק להשתמש במחוונים, אלא גם להקליד זמני התחלה וסיום מדויקים.

כשהקטע המושלם מודגש, לחץ על הסמל שנראה כמו דיסק תקליטונים מהעתיקה.

זה יפתח את תיבת הדו-שיח "שמור בשם", שם תוכל לתת שם לטון שלך ולציין אם ברצונך לשמור אותו כצלצול, אזעקה, הודעה או מוזיקה. מכיוון שאנחנו עושים רינגטונים כאן, פשוט השתמש בזה.

לאחר שמירת הקובץ, תוכלו לבחור להפוך אותו לטלפון ברירת המחדל, להקצות אותו לאיש קשר או לשתף אותו ישירות מתוך האפליקציה. Maker רינגטון ישמור את הקובץ באופן אוטומטי במיקום הנכון, כך שתראה אותו בתפריט 'הגדרות'> 'צלילים' של Android, מה שיקל על הגישה מאוחר יותר אם תחליט לא להקצות אותו כטון כרגע.

זהו, סיימת. זה לא היה קל?

כיצד להוסיף רינגטונים ב- Android Oreo

באוראו תוכלו להוסיף את הרינגטון החדש שנוצר ישירות מתפריט הצלילים. תודה על כך, גוגל.

ראשית, משוך את גוון ההודעות והקש על סמל גלגל השיניים. משם, גלול מטה אל "צליל" והקש עליו.

הקש על הערך "רינגטון טלפון".

גלול כל הדרך לתחתית הרשימה, ואז בחר באפשרות "הוסף רינגטון". פעולה זו תפתח את בורר הקבצים, שם תוכל לנווט לטון שהועבר או הורד לאחרונה.

 

לאחר מכן יופיע הרינגטון החדש ברשימה - זכור שהוא מודגש כל כך, כך שהוא לא יתווסף ישירות לתחתית. כל כך קל.

היכן ניתן לשמור רינגטונים באנדרואיד נוגט ומעלה

אם לא השתמשת ב- Maker Ringtone, יש שלב אחרון בגירסאות ישנות יותר של Android. אנדרואיד לא סורקת רינגטונים שמישים לכל המערכת - במקום זאת היא בודקת מיקום אחד או שניים. אז אתה צריך לשים את ה- MP3 שלך במקום הנכון בטלפון שלך.

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להעביר את הקובץ לטלפון שלך: אתה יכול לעשות את זה מהמחשב באמצעות USB, או פשוט לשמור אותו לשירות אחסון ענן כמו Google Drive או Dropbox. זה ממש לא משנה באיזו מהן תבחרו, אם כי זה כנראה מעט מהיר יותר לעשות זאת באמצעות USB.

אם אתה מעביר דרך USB, פשוט צור תיקיה חדשה בשורש מחיצת האחסון של המכשיר שלך (זהו מיקום ברירת המחדל כשאתה פותח את הטלפון עם סייר קבצים) בשם "רינגטונים" ואז העתק / הדבק את הקובץ שם. לא, באמת, זה כל כך קל. זהו זה.

אם תחליט להעביר את הקובץ באמצעות שירות אחסון בענן, פשוט שמור את הקובץ בתיקיית הרינגטונים בשורש מחיצת האחסון. אם תיקיה זו עדיין לא קיימת, פשוט צור אותה.

אנדרואיד אמורה לראות באופן מיידי את הרינגטון החדש שלך בהגדרות> צלילים> רינגטון טלפון, אך במקרים מסוימים זה עשוי לדרוש מהטלפון להפעיל מחדש לפני שהוא מופיע. אתה יכול גם להקצות רינגטונים מותאמים אישית לאנשי קשר ספציפיים, כך שתדע תמיד מי מתקשר.

בעוד שיצירת הצלצול המושלם עשויה להיראות כמו תהליך מייגע מעט, זה למעשה די פשוט ונעשה קל יותר בכל פעם שאתה עושה את זה. כמה צלפים פה ושם, שמור את הקובץ, ויולה! קיבלתם לעצמכם קובץ סאונד חדש ונוצץ, כך שתוכלו להבחין בטלפון בנפרד מזה של כולם. טוב לך ולעצמך החושב חופשי.