כיצד להעביר אפליקציות למכשיר אנדרואיד חדש

מכשיר אנדרואיד חדש פירושו העברת כל התוכן שלך, כולל האפליקציות המועדפות עליך, ישן לחדש. אינך צריך לעשות זאת באופן ידני מכיוון שגוגל מציעה תמיכה מובנית בגיבוי ושחזור התוכן שלך. כך אתה עושה את זה.

שלבים אלה עשויים להשתנות בהתאם ליצרן המכשיר שלך, לגרסת Android, ועשויים להיות זמינים רק במכשירי Android חדשים יותר. אם אין לך צעדים אלה זמינים כלל, תוכל להשתמש באפליקציית צד שלישי המסופקת על ידי יצרן המכשיר שלך כדי להעביר את היישומים שלך במקום זאת.

באמצעות שיטת הגיבוי של גוגל

גוגל משתמשת בחשבון Google שלך ​​כדי לגבות את התוכן שלך, כולל אפליקציות, באמצעות האחסון הכלול ב- Drive. יהיה עליך לוודא שהפעלת את גיבוי Google במכשיר הישן שלך לפני שתבצע העברות כלשהן.

הפעל את הגיבוי של גוגל

כדי להתחיל, גש לתפריט "הגדרות" במכשיר שלך במגירת האפליקציה או על ידי החלקה מטה כדי לגשת לגוון ההודעות שלך ואז הקש על סמל גלגל השיניים.

לאחר מכן, הקש על "מערכת". אם יש לך מכשיר סמסונג, האפשרות היא "חשבונות וגיבוי".

בתפריט הבא, בעלי סמסונג יצטרכו להקיש על "גיבוי ושחזור". בעלי מכשירי אנדרואיד אחרים יכולים להתעלם משלב זה.

הקש על "גיבוי". בעלי סמסונג, וודאו כי "גבה את הנתונים שלי" מופעל ואז בחר באפשרות "חשבון Google".

ודא ש"גיבוי ל- Google Drive "מופעל והקש על" גבה עכשיו "כדי להבטיח שגיבוי מלא של האפליקציות שלך.

אתה יכול גם להקיש על "נתוני אפליקציה" כדי לגלול ולבדוק שכל אפליקציה שברצונך להעביר רשומה. אם הם כן, אתה מוכן להתחיל להעביר, אז עבור למכשיר החדש שלך.

העבר את היישומים שלך למכשיר החדש שלך

כאשר אתה מפעיל מכשיר אנדרואיד חדש או מכשיר שאופס להגדרות היצרן, תינתן לך האפשרות לשחזר את התוכן שלך (כולל אפליקציות) מהגיבוי שלך ב- Google Drive.

שוב, חשוב לציין כי הוראות אלה עשויות להשתנות בהתאם לגירסת Android שלך וליצרן המכשיר שלך.

הפעל את המכשיר החדש ופעל לפי כל ההוראות הראשוניות עד שתינתן לך האפשרות להתחיל בשחזור הנתונים שלך. בחר "גיבוי מהענן" כדי להתחיל בתהליך.

במסך הבא ייתכן שתתבקש להיכנס לחשבון Google שלך, אז בצע זאת תחילה. לאחר מכן תראה רשימה של גיבויים אחרונים ממכשירי Android המקושרים לחשבון Google שלך.

כדי להמשיך, הקש על הגיבוי מכל המכשיר שתרצה לשחזר.

תינתן לך רשימה של אפשרויות תוכן לשחזור, כולל הגדרות המכשיר ואנשי הקשר שלך. ייתכן ש"אפליקציות "לא יבחרו, אז הקש על תיבת הסימון שלידה ובחר" שחזר ".

כאשר הנתונים שלך משוחזרים, תוכל לסיים את המשך תהליך ההתקנה ולהתחיל להשתמש במכשיר שלך.

לאחר סיום השחזור, האפליקציות שלך (ותוכן אחר) יועברו למכשיר החדש שלך מהגיבוי שלך ב- Google Drive, מוכנות לשימוש.

בודק את ספריית האפליקציות שלך בחנות Google Play

אם כבר הגדרת את המכשיר החדש שלך לפני שחזרת או העברת נתונים, כדאי יהיה לבדוק אילו אפליקציות התקנת בעבר באמצעות חשבון Google שלך. ספריית היישומים שלך בחנות Play תאפשר לך להתקין במהירות את כל היישומים שאתה עלול לחסר במכשיר החדש שלך.

כדי להתחיל, פתח את אפליקציית חנות Google Play ואז הרחב את תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה.

הקש על "האפליקציות והמשחקים שלי".

בכרטיסיית הספרייה יופיעו המכשירים "לא במכשיר זה". הקש על "התקן" לצד כל אחת (או כל היישומים) שברצונך להתקין במכשיר שלך.

שימוש באפליקציות של צד שלישי

השיטה הטובה והאמינה ביותר עבור מרבית המשתמשים היא להשתמש בשיטת הגיבוי המובנית של גוגל להעברת האפליקציות שלך ותוכן אחר. אם אפשרות זו אינה עובדת עבורך, אפליקציות צד שלישי זמינות.

כמו שיטת הגיבוי של גוגל, אלה יאפשרו לך להעביר את האפליקציות שלך ממכשיר אנדרואיד אחד לאחר. מרבית האפשרויות הללו זמינות מחנות Google Play ולעתים מותקנות מראש.

הטובים והאמינים ביותר הם אלה שמוצעים על ידי יצרני מכשירים כמו LG Mobile Switch, Huawei Backup ו- Samsung Smart Switch. יש גם יישומי צד שלישי אחרים, כמו הליום, אך אלה בעלי מוניטין מעורב, כאשר המשתמשים מדווחים שהם לא עובדים טוב במכשירים מסוימים.

מתג חכם של סמסונג, למשל, יאפשר לך להעביר אפליקציות ותוכן אחר שלך ממכשיר סמסונג אחד למשנהו. אתה יכול לעשות זאת באופן אלחוטי או לחבר את המכשירים שלך יחד באמצעות כבל USB מתאים.

מעביר מאייפון לאנדרואיד

אנדרואיד ו- iOS הן שתי סביבות שונות לחלוטין, כך שלא ניתן להעביר ישירות את אפליקציות ה- iPhone שלך ​​למכשיר אנדרואיד. מפתחים רבים מציעים את האפליקציות שלהם בשתי הפלטפורמות, עם זאת, ו- Google יכולה לחפש עבורכם אפליקציות תואמות כלשהן במהלך תהליך הגדרת המכשיר החדש.

כאשר אתה מתחיל להגדיר מכשיר אנדרואיד חדש, במקום לבחור להעביר מגיבוי של כונן Google, הקש על האפשרות להעביר נתונים מה- iPhone שלך ​​ופעל לפי ההוראות שעל המסך.

בעלי מכשירי סמסונג יכולים גם להשתמש באפליקציית Smart Switch, המציעה אפשרות "הורדת אפליקציות תואמות" משלה במהלך תהליך ההעברה.