כיצד להשתיק כרטיסיות דפדפן בודדות ב- Chrome, Safari ו- Firefox

דפדפני רשת שולחניים מודרניים - Google Chrome, Mozilla Firefox ו- Apple Safari - מאפשרים להשתיק כרטיסיות דפדפן בודדות בכמה לחיצות בודדות. אפילו Microsoft Edge מאפשרת לך להשתיק את כרטיסיות הדפדפן, אם כי מיקרוסופט עשויה להקל על כך הרבה יותר.

קשורים: כיצד להשתיק כרטיסיות חדשות באופן אוטומטי ב- Chrome וב- Firefox

זה שימושי אם כרטיסייה מתחילה להשמיע מוסיקה או וידאו וברצונך להשתיק אותה באופן זמני. ברוב המקרים זה לוקח רק קליק או שניים. אם אתה רוצה משהו חזק יותר שיכול להשתיק כרטיסיות באופן אוטומטי עבורך, יש לנו מדריך נפרד לכך.

גוגל כרום

כדי להשתיק כרטיסיית דפדפן ב- Google Chrome, לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר באפשרות "השתק אתר". פעולה זו תשתיק את כל הכרטיסיות מהאתר בעתיד.

כדי לבטל את ההשתקה שלהם, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אחת מהכרטיסיות של אותו אתר ולחץ על "בטל השתקה של SIte".

בגרסאות ישנות יותר של Google Chrome, אתה יכול פשוט ללחוץ על סמל הרמקול שמופיע בכרטיסיה שמנגנת אודיו. היית רואה קו דרכו, והכרטיסייה תושתק. כעת עליך להשתמש באפשרות תפריט ההקשר במקום זאת.

Mozilla Firefox

כדי להשתיק כרטיסיית דפדפן ב- Firefox, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכרטיסייה ובחר "השתק כרטיסייה". כמו ב- Chrome, תראה סמל רמקול חוצה מופיע משמאל ללחצן "x" בכרטיסיית הדפדפן.

כמו ב- Chrome, קל למצוא אילו כרטיסיות דפדפן משמיעות רעש - פשוט חפש את סמל הרמקול. ניתן גם להשתיק מראש את הכרטיסייה לפני שהיא מתחילה להרעיש. אתה יכול גם ללחוץ לחיצה ימנית על סמל הרמקול כדי להפעיל ולכבות את הצליל עבור הכרטיסייה הזו.

ספארי אפל

ב- Safari ב- Mac, אתה יכול להשתיק כרטיסייה במספר דרכים שונות. בזמן שהכרטיסייה הפעילה הנוכחית מנגנת צליל, סמל רמקול יופיע בשורת המיקום של ספארי. לחץ עליו כדי להפעיל ולכבות את הצליל לכרטיסייה.

אתה יכול גם ללחוץ לחיצה ימנית על כל כרטיסייה ולבחור "השתקת כרטיסייה", או פשוט ללחוץ לחיצה ימנית על סמל הרמקול שמופיע בצד ימין של הכרטיסייה.

מיקרוסופט אדג

Microsoft Edge מציג גם סמל רמקול בכרטיסיות הדפדפן כאשר כרטיסייה זו מנגנת צליל. עם זאת, אין דרך למעשה להשתיק את הכרטיסיות מתוך Edge.

יש דרך להשתיק כרטיסיות בודדות של דפדפן Edge. לשם כך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל הרמקול באזור ההודעות בפינה השמאלית התחתונה של המסך ובחר "פתח מערבל עוצמת קול".

גלול ימינה בחלון מיקסר עוצמת הקול וחפש את כרטיסיית הדפדפן Edge שמנגנת צליל. כרטיסיות שונות של דפדפנים יופיעו בנפרד כאן. לחץ על סמל הרמקול מתחת לשם הדף כדי להשתיק אותו.

כדי לבטל את ההשתקה של הכרטיסייה, יהיה עליך לסגור ולפתוח מחדש את כרטיסיית הדפדפן או לחזור לכאן וללחוץ שוב על סמל הרמקול.

אני מקווה שמיקרוסופט תוסיף יום אחד תכונת השתקת כרטיסיות משולבת יותר ל- Microsoft Edge. לעת עתה זו האפשרות היחידה מלבד להשתיק את המחשב האישי שלך או לעבור לדפדפן אחר.