כיצד להמיר תמונה לפורמט PNG

קבצי PNG הם דרך נהדרת לאחסן תמונות (כמו סמלי לוגו) הדורשות שקיפות ודהייה. הם עושים זאת כל הזמן תוך שמירה על המראה המקורי שלהם על כל רקע צבעוני. אנו נעבור על כמה דרכים בהן תוכלו להמיר את התמונות לפורמט PNG.

מהו קובץ PNG?

PNG, או Portable Network Graphics, הוא פורמט תמונות פופולרי המשמש בגרפיקה באינטרנט בשל יכולתו לתמוך בשקיפות בדפדפנים. הוא פותח לראשונה בשנות התשעים כחלופה פתוחה ל- GIF, המשתמשת באלגוריתם דחיסה קנייני. PNG הוא ללא תמלוגים.

PNG תומך בשני צבעים של 8 סיביות ו 24 סיביות, בדיוק כמו GIF ו- JPG, בהתאמה. הם גם נחשבים כקובץ ללא הפסד, מה שאומר שהם לא יפגעו באיכותם, ללא קשר לכמה פעמים שתפתח ותשמור את הקובץ.

קשורים: מה ההבדל בין JPG, PNG ו- GIF?

כיצד להמיר תמונה ל- PNG

אחד היתרונות העיקריים של PNG על פני פורמטים כמו JPG או GIF הוא ש- PNG הוא פורמט ללא הפסד עם תמיכה בצבע 24 סיביות. אם אתה מבצע המרה מ- JPG, קח בחשבון ש- JPG הם קבצים אובדניים ועלולים לאבד קצת איכות מהדחיסה הראשונית שלהם. עם זאת, מכיוון ש- PNG חסר אבדן, הקובץ שלך לא יאבד איכות נוספת בכל פעם שתפתח או תשמור את התמונה שוב.

קשורים: מהם פורמטים של קבצים ללא הפסד ומדוע לא כדאי להמיר אובדן ללא הפסד

ישנן שתי דרכים עיקריות בהן אתה יכול להמיר תמונה לפורמט PNG. באפשרותך להשתמש בתוכנית לצפייה בתמונות במחשב שלך או להשתמש באחד מאתרי המרת הקבצים הרבים הזמינים באינטרנט.

המרת תמונה עם חלונות

אני יודע שאנחנו אומרים את זה הרבה, ואולי נמאס לך לשמוע על זה, אבל IrfanView היא אחת התוכניות הטובות ביותר לצפייה בתמונות בחלונות. פרק זמן. אתה יכול לעשות את אותו סוג של המרה שאנחנו עומדים להראות לך ברוב העורכים (כולל Paint), אך אנו נשתמש ב- IrfanView לדוגמא שלנו כאן.

פתח את התמונה שברצונך להמיר ל- PNG על ידי לחיצה על קובץ> פתח.

נווט לתמונה שלך ואז לחץ על "פתח".

לאחר פתיחת הקובץ, לחץ על קובץ> שמור בשם.

בחלון הבא וודא שבחרת PNG מהרשימה הנפתחת של הפורמטים, ואז לחץ על "שמור".

כברירת מחדל, קצב הדחיסה מוגדר כ- "הטוב ביותר", אך אם ברצונך לשלוט מעט יותר בדחיסת הקובץ, לחלון שמירת אפשרויות יש כמה תוספות לבדוק. שינוי קצב הדחיסה יקבע את גודל הקובץ, ככל שהמספר יהיה גבוה יותר, כך ישתמש פחות דחיסה בעת שמירת התמונה שלך.

המרת תמונה עם מק

Mac מותקן מראש עם תצוגה מקדימה, שבה תוכלו להשתמש ליותר מסתם קבצי תמונה. זוהי תוכנית נהדרת לעריכת תמונות המסוגלת לחתוך, לשנות גודל ולהמיר קבצים.

פתח תמונה בתצוגה מקדימה על ידי לחיצה ימנית על הקובץ ואז בחירה בפתח עם> תצוגה מקדימה.

בתצוגה מקדימה, עבור אל קובץ> ייצא.

בחלון שצץ, ודא שבחרת PNG כפורמט הקובץ. שנה את שם הקובץ אם תרצה, ואז לחץ על "שמור".

המרת תמונה מקוונת

אם אתה מעדיף להשתמש באתר המרת קבצים מקוון במקום באפליקציית שולחן עבודה, אז אל תסתכל רחוק יותר מ- Convertimage.net. הם אתר המוקדש להמרה של תמונות - ולא רק PNG - תוך שמירה על פרטיותך. ConvertImage אינו מפרסם או שומר אף אחד מהקבצים שלך יותר מ- 15 דקות, והוא מוחק אותם מהשרתים לאחר העיבוד.

ראשית, בחר בתבנית הפלט שאליה תרצה לשמור תמונה.

לאחר מכן לחץ על "בחר את התמונה שלך."

נווט לתמונה שברצונך להמיר ואז לחץ על "פתח". שים לב שתמונות מגבלת גודל מרביות של 24.41 מגהבייט.

כעת כל שעליך לעשות הוא להסכים לתנאי השימוש שלהם ואז ללחוץ על "המרת תמונה זו".

בעמוד הבא, לאחר העלאת התמונה והמרתך, לחץ על "הורד את התמונה" וה- PNG שלך יישמר בתיקיית ההורדות של הדפדפן שלך.

זהו זה! המרת את התמונות שלך בהצלחה לפורמט PNG.