מה ההבדל בין Office 365 ל- Office 2016?

ישנן שתי דרכים בהן ניתן לקנות את Microsoft Office. אתה יכול לקנות את המוצר המסורתי של Microsoft Office 2016, או לקבל אותו כחלק ממנוי תוכנה של Office 365. הנה ההבדל.

אופיס 2016 לעומת אופיס 365

הנה ההבדל העיקרי: Office 2016 הוא המוצר המסורתי של Microsoft Office, שנמכר בתשלום חד פעמי מראש. אתה משלם פעם אחת כדי לקנות גרסה של Office 2016 שתוכל להתקין במחשב יחיד או Mac ולהשתמש כל עוד תרצה. אין תאריך תפוגה.

לעומת זאת, Office 365 היא הדרך החדשה שמיקרוסופט רוצה שתרכוש את Office. במקום לשלם מחיר מקדים נכבד, אתה משלם תשלום חודשי או שנתי ומקבל גישה לגרסה האחרונה של Office כל עוד אתה משלם את העמלה. אתה גם מקבל אחסון ענן נוסף של OneDrive וגישה לאפליקציות Office לטאבלטים. אתה יכול לבחור מנוי שמאפשר לך להתקין את Office בעד חמישה מחשבים שונים, לשתף אותו עם המשפחה שלך, או פשוט להשיג את Office לעצמך.

Office 2016: מוצר תוכנה מסורתי

אופיס 2016 הוא מוצר תוכנה מסורתי. מיקרוסופט מוכרת את "Office Home & Student 2016" למשתמשים ביתיים, וישנן כמה גרסאות יקרות יותר הכוללות יישומים נוספים המשמשים לעתים קרובות יותר משתמשים עסקיים.

לאחר תשלום האגרה המקדימה, תקבל רישיון Office 2016. אתה אפילו לא מקבל דיסק פיזי עם Office 2016. במקום זאת, אתה קונה "כרטיס מפתח" פיזי עם קוד הורדה עליו, או שאתה קונה הורדה דיגיטלית שתשלח אליך בדוא"ל.

חבילת Office זו כוללת רק את Word, Excel, PowerPoint ו- OneNote. חבילה זו אינה כוללת את Outlook, Publisher ו- Access.

באפשרותך להוריד ולהשתמש ב- Office 2016 כל עוד תרצה. אתה הבעלים של זה. לעולם לא תצטרך לשלם שום דבר אחר. עם זאת, כאשר מיקרוסופט משחררת גרסה חדשה של Office, תצטרך לשלם כדי לקנות את הגרסה החדשה של Office, או להיות תקוע עם Office 2016 עד שתשלם שוב.

בקניית Office 2016 עליכם לבחור בין מוצר "Office Home & Student 2016" למחשבי Windows לבין מוצר "Office Home & Student 2016 for Mac" עבור מחשבי Mac (שניהם עולים 150 דולר). אם תעבור ממחשב Mac למחשב Windows, או להיפך, עליך לקנות את Office שוב.

באפשרותך להתקין את Office 2016 רק במחשב אישי או ב- Mac בכל פעם. אתה יכול להשבית אותו ולהעביר אותו למחשב אחר, אך תצטרך לקנות מפתח רישיון נוסף אם תרצה להתקין אותו בשני מחשבים בכל פעם.

Office 365 Personal: מנוי משרד לאדם אחד

Office 365 היא השיטה החדשה של מיקרוסופט למכירה והפצה של Office. Office 365 Personal היא תוכנית המנויים המיועדת לאדם יחיד הזקוק ל- Office במחשב יחיד. Office 365 מעניק לך גישה להורדה ולהשתמש בגירסה העדכנית ביותר של Office. כרגע זה אופיס 2016, אך ברגע שיוצאת גרסה חדשה, תוכלו לשדרג כחלק מהמנוי שלכם מבלי לשלם תשלום נוסף.

באפשרותך להירשם באמצעות חשבון Microsoft שלך באמצעות כרטיס אשראי או לקנות קודי Office 365 שנתיים ולהוסיף אותם לחשבונך כדי לממש את זמן המנוי. מיקרוסופט גובה 70 דולר לשנה או 7 דולר לחודש עבור Office 365 Personal. מיקרוסופט מציעה גם תקופת ניסיון בחינם למשך חודש של Office 365 Personal, כך שתוכל לנסות זאת לפני שתשלם דבר.

חבילת Office 365 כוללת את Word, Excel, PowerPoint ו- OneNote. עם זאת, הוא כולל גם את Outlook, Publisher ו- Access. בנוסף, אתה מקבל 1 TB של שטח אחסון מקוון ב- OneDrive ו- 60 דקות של דקות סקייפ מדי חודש. אתה יכול להשתמש בדקות אלה כדי להתקשר לטלפונים מסקייפ.

באפשרותך להוריד ולהשתמש ב- Office דרך Office 365 רק אם המנוי שלך עדכני. אם תפסיק לשלם עבור המנוי, תאבד את הגישה ליישומי Office שלך.

כאשר אתה מנוי ל- Office 365, באפשרותך להתקין את Office במחשב אישי או ב- Mac. אם אתה עובר ממק למחשב Windows, או להיפך, אתה לא צריך לשלם שום דבר נוסף. פשוט השבת את הרישיון ממחשב Windows שלך והתקן אותו ב- Mac שלך.

Office 365 Personal מאפשר לך להתקין את Office במחשב או Mac אחד בכל פעם, בתוספת טאבלט אחד - או טאבלט iPad, Android או Windows.

Office 365 Home: מנוי משרד לעד חמישה אנשים

Office 365 Home היא תוכנית המנויים המיועדת למשפחות - או אנשים הזקוקים ל- Office ביותר ממחשב אחד בכל פעם.

Office 365 Home כולל את כל מה ש- Office 365 Personal כולל, אך לעד חמישה מחשבים במקום מחשב אחד. מיקרוסופט גובה 100 דולר לשנה או 10 דולר לחודש עבור Office 365 Home. לכן, זו עסקה טובה יותר מ- Office 365 Personal אם יש לך אפילו שני אנשים שזקוקים ל- Microsoft Office.

באפשרותך להתקין יישומי Office עד חמישה מחשבים אישיים או מחשבי מקינטוש, בתוספת חמישה טאבלטים (iPad, Android או Windows). עד חמישה חשבונות מיקרוסופט יכולים לקבל נפח אחסון בענן כל אחד, ועד חמישה חשבונות Skype יכולים לקבל 60 דקות דקות סקייפ כל חודש.

מה כדאי לקנות?

בטווח הארוך, מיקרוסופט רוצה לבטל את גרסאות הרכישה החד-פעמית של Office ולהעביר אותן למנויים, בדיוק כמו איך Adobe הציר את העותק המוגדר של Photoshop ומציעה אותו רק באמצעות מנוי Creative Cloud. מיקרוסופט התאימה את המספרים בכדי לגרום למנוי של Office 365 להיראות כמו עסקה טובה יותר עבור רוב האנשים.

לדוגמא, כדי לקבל את Office במחשב יחיד או Mac למשך שנתיים, תצטרך לשלם 150 דולר עבור Office 2016 או 140 דולר עבור Office 365 Home. אחרי השנתיים האלה היית חוסך כסף אם אתה נשאר עם Office 2016 - אבל אם מיקרוסופט תשחרר את Office 2018 ותשלם על שדרוג, יהיה לך יותר גרוע. בינתיים, תקבל גם Outlook, Publisher, Access, 1TB אחסון OneDrive, 60 דקות סקייפ בחודש, יישומי Office לטאבלטים ויכולת לעבור בין Windows ו- Mac אם תבחר ב- Office 365.

לכן, אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשדרג בכל פעם שיוצאת גרסה חדשה של Office, קבל את Office 365. אם אתה יודע שאתה הולך להיות מרוצה מ- Office 2016 למשך יותר משנתיים והמגבלות האלה לא לא מטריד אותך, יתכן ויהיה עסקה טובה יותר להיצמד לאופיס 2016.

אם אתה זקוק ליותר מעותק אחד של Office, Office 365 Home נראה כמו עסקה הרבה יותר טובה. כדי לקבל חמישה עותקים של Office, אתה יכול להוציא 750 דולר מראש עבור Office 2016 או לשלם 100 דולר לשנה עבור Office 365 Home. Office 2016 תהיה עסקה טובה יותר רק אם תמשיך להשתמש ב- Office 2016 במשך יותר משבע שנים וחצי, וזה נראה לא סביר.

בעוד שאתה יכול להשתמש בגרסאות טאבלט של Office כדי להציג מסמכים ולעשות עריכה בסיסית מבלי לשלם שום דבר, מנוי ל- Office 365 הוא הדרך היחידה שתוכל להשיג את "תכונות הפרימיום" הנוספות באפליקציות Office עבור מכשירי אייפד, טאבלטים אנדרואיד וטבליות Windows . אם אתה רוצה גישה מלאה ל- Office בטאבלטים, כמו גם למחשב PC או Mac, תזדקק ל- Office 365.

Office Online: גרסה מבוססת אינטרנט בחינם של Office

קשורים: משרד חינם של מיקרוסופט: האם שווה להשתמש ב- Office באופן מקוון?

בעוד אנו מתמקדים בגרסאות שולחן העבודה של Office למחשבי Windows ו- Mac כאן, מיקרוסופט מציעה גם את Office Online. זוהי גרסה מבוססת אינטרנט חינמית לחלוטין של Office. אם אתה שמח להשתמש ב- Microsoft Office דרך דפדפן אינטרנט, תוכל להשתמש בגרסאות מבוססות אינטרנט של Word, Excel ו- PowerPoint בחינם.

אלה יישומי Office פשוטים ואין להם את כל התכונות שתקבל ביישומי שולחן העבודה - אתה אפילו לא יכול להשתמש בהם במצב לא מקוון, למשל - אבל הם מפתיעים לטובה. יש להם גם תאימות מצוינת לפורמטים של מסמכי Office. הם עשויים להיות אפשרות טובה אם אינך זקוק לעיתים קרובות ל- Office, או סתם זקוק לכמה תכונות בסיסיות.

מיקרוסופט מציעה גם גרסאות שולחניות של כלי רישום ההערות של OneNote בחינם. אתה לא צריך לשלם עבור Office כדי לקבל את OneNote.

כיצד לחסוך כסף ב- Office 2016 או ב- Office 365

אמנם אנו מצטטים כאן את המחירים הרשמיים של מיקרוסופט - המחירים שתשלמו בחנות של מיקרוסופט, למשל - בדרך כלל תוכלו למצוא מבצעים טובים יותר מכך גם ב- Office 2016 וגם ב- Office 365.

לדוגמה, אם תחפש באמזון את Microsoft Office, תמצא את Microsoft Office 2016 Home ו- Student במחיר של 115 $ (ירידה מ -150 $), שנה אחת של Office 365 Personal תמורת 50 $ (ירידה מ -70 $) ושנה אחת של Office 365 Home תמורת 90 דולר (ירידה מ 100 דולר). המוכר ישלח אליך כרטיס מפתח פיזי המספק קוד שתוכל להזין להורדת Office או להפעיל מנוי ל- Office 365. מחירים אלה עשויים להשתנות לאורך זמן, אך בדרך כלל אנו רואים מחירים זולים יותר באמזון מאשר בחנות של מיקרוסופט.