כיצד להשתמש ביומן Google שלך ​​באפליקציית לוח השנה של Windows 10

עם הגעתו של Windows 10, התקבלנו בשלל חדש של תוכניות ויישומים מבוססי פונקציונליות. אחת התוספות הללו היא אפליקציית לוח השנה המחודשת, שהיא לא רק פונקציונאלית יותר מקודמתה, היא למעשה (מעיזה לומר), ממש מהנה לשימוש. אבל מה אם אתה רוצה שיסנכרן את יומן Google הקלאסי שלך עם המערכת האקולוגית הפנימית של מיקרוסופט?

הודות לשילוב של התראות שולחניים ותאימות גלובלית עם שאר שירותי Windows 10, תהליך סינכרון התצורה של יומן Google שלך ​​והגדרתו בכניסה שלך ל- Windows הוא פשוט וניתן להתאמה אישית בו זמנית.

סנכרן את חשבונך

קשורים: כיצד להוסיף, להסיר ולהתאים אישית אריחים בתפריט התחלה של Windows 10

כדי להתחיל, תצטרך לקשר את פרטי חשבון Google שלך ​​באפליקציית לוח השנה של Windows 10.

לשם כך, נווט לתפריט התחל ובחר באפליקציית לוח השנה בפינה השמאלית העליונה.

לאחר סיום לוח השנה, כדי להוסיף חשבון Google תצטרך למצוא את סמל ההגדרות, הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של האפליקציה.

ברגע שאתה בתפריט ההגדרות, לחץ על "חשבונות", ואז בחר באפשרות "הוסף חשבון".

עדכון : מיקרוסופט עיצבה מחדש את האפליקציה הזו, אך ההוראות עדיין עובדות כמעט זהה. לחץ כאן על "נהל חשבונות" במקום על "חשבונות".

מכאן, יתקבל בברכה שיש לה כמה אפשרויות שונות. באפשרותך להוסיף חשבון Outlook.com, לקשר את Office 365 Exchange, חשבון Google או iCloud שלך. לצורך מדריך זה בחר באפשרות "גוגל".

לאחר שתבחר באפשרות זו, פורטל הכניסה הרגיל של גוגל ישתלט עליו.

אם חשבון Google שלך ​​מוגדר להתחברות רגילה, הוא יקשר אותך מיד ותועבר למסך הפתיחה הראשי של לוח השנה. עם זאת, אם מופעלת בחשבון אימות דו-שלבי על מנת להגן מפני משתמשים לא מורשים שעשויים לנסות לגשת אליו ללא רשותך, כאן תתבקש להזין את הקוד שניתן לך באמצעות טקסט או באמצעות שיחה מהחברה.

המסך האחרון שתראה לפני השלמת הסנכרון הוא ריצת ההרשאות של Google, שתפרט את כל האפליקציות והשירותים השונים שלוח השנה שלך תהיה גישה אליהם אם ברצונך להשתמש בחשבון משולחן העבודה שלך ב- Windows 10.

לאחר אישור אלה, אתה אמור להיות מוכן להתאים אישית את לוח השנה של Windows 10 לדרישות הספציפיות שלך.

הגדר את לוח השנה שלך

קשורים: 10 תכונות חדשות מתעלמות מ- Windows 10

לאחר הפעלת לוח השנה, תבחין כי ישנן מספר הגדרות שתוכל לשנות סביבן וישתנו בהתאם לשירות שקישרת (כלומר - Outlook שונה מגוגל, שהוא עצמו שונה ממה שקיים ב- POP3 ).

כדי להיכנס להגדרות שלך, לחץ על סמל השעון הקטן הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של אפליקציית לוח השנה פעם נוספת.

מכאן, הזן את הגדרות לוח השנה, שם תמצא שהאפשרויות הבאות נפתחו מאז שסונכרן חשבון Google.

אתה יכול לשנות דברים כמו באיזה יום לוח השנה מגדיר את היום הראשון בשבוע, וכן לציין בדיוק באילו שעות ביום אתה עובד ומתי אתה לא יכול כך שהיומן לא יתקשר אליך מיותר או לא רצוי. התראות.

 

שנה את הגדרות הסנכרון

לבסוף, אם ברצונך לשנות את התדירות שבה לוח השנה שלך מתקשר עם שרתי גוגל לצורך פגישות חדשות או עדכוני התראות, תוכל לגשת לתפריטים אלה על ידי כניסה תחילה להגדרות, ואז בחירה באפשרות "חשבונות".

לאחר שפתחת את חשבון Gmail, לחץ על האפשרות "שנה הגדרות סנכרון של תיבת דואר" ותועבר לתפריט למטה.

כאן תהיה לך ההזדמנות לשנות את התדירות שבה לוח השנה מעביר את חשבון המארח שלו לעדכונים (כל 15 דקות, 30 דקות וכו '), כמו גם אם הורדות תיאורים או הודעות מלאות יורדות בכל פעם שהוא מוצא משהו חדש.

יתר על כן, אתה יכול גם לשנות לאן אפליקציית לוח השנה מתחברת על מנת לשלוף מידע מגוגל, אם כי זה לא מומלץ אלא אם כן יש לך תצורה מיוחדת שממוקמת בצד השרת.

זכור, לאחר שתוסיף את חשבון Google שלך ​​ליומן, Windows יסנכרן אוטומטית גם את הדוא"ל המצורף שלך. אם אתה מעדיף להפריד בין שתי מערכות אקולוגיות אלה, ניתן לבטל הגדרה זו באחת משתי דרכים.

כדי לגשת לראשון, עליך להזין את הגדרות החשבון ולהעביר את הסנכרון לדוא"ל למצב "כבוי". ניתן לעשות את אותו הדבר עבור אנשי קשר ולוח השנה עצמו, אם כי אם תחליף אפשרות זו, אף אחד מהנתונים שהגדרת זה עתה לא יהיה נגיש על ידי האפליקציה מלכתחילה.

השיטה השנייה של ביטול קישור הדוא"ל והיומן שלך היא להיכנס ללשונית לוח השנה בהגדרות, ולכבות אותה ידנית לאחר השלמת תהליך הסנכרון באמצעות ההגדרה המודגשת להלן:

ההישארות מאחורי לוח הזמנים הישן שלך היא קשה, אך הודות לעשרות השינויים שנעשו בלוח השנה ב- Windows 10, זה הפך לתוספת מבורכת לחבילת האפליקציות הפנימיות של מיקרוסופט.