כיצד למחוק כותרת עליונה או כותרת תחתונה מדף יחיד במילה

באפשרותך להסיר או לערוך שינויים בכותרות עליונות או תחתונות בכל דף ב- Microsoft Word. זה שימושי אם, למשל, אתה רוצה להסתיר את הכותרת העליונה או התחתונה בעמוד ספציפי. התהליך שונה במקצת אם ברצונך למחוק כותרת עליונה או כותרת תחתונה בעמוד הראשון של המסמך שלך או בכל עמוד אחר. ככה זה עובד.

כיצד למחוק כותרת עליונה או כותרת תחתונה בעמוד הראשון של המסמך

לעתים קרובות מאוד, לא תרצה שהכותרת העליונה או הכותרת התחתונה יופיעו בעמוד הראשון של המסמך. בדרך כלל, זה בגלל שזה שער. כך תסיר אותו.

לחץ פעמיים על הכותרת העליונה או על הכותרת התחתונה כדי להפוך אותה לפעילה.

פעולה זו מפעילה גם את החלק 'כותרת עליונה וכותרת תחתונה' ברצועת הכלים. בכרטיסיה עיצוב של אותו סעיף, בחר בתיבת הסימון "עמוד ראשון שונה".

פעולה זו מסירה את הכותרת העליונה והכותרת התחתונה מהעמוד הראשון. אתה יכול להקליד שם מידע אחר אם תרצה, או פשוט להשאיר אותו ריק.

כיצד למחוק כותרת עליונה או כותרת תחתונה בעמודים אחרים במסמך Word שלך

הסרת כותרת עליונה או תחתונה לכל דף שאינו העמוד הראשון שלך דורשת קצת יותר עבודה. למרבה הצער, אתה לא יכול פשוט להורות ל- Word לשנות את הפריסה של דף יחיד (וכותרות עליונות ותחתונות נחשבות לחלק מהפריסה). תכונות פריסת העמודים של Word חלות על חלקים שלמים במסמך, וכברירת מחדל, המסמך שלך הוא קטע אחד גדול.

אז ראשית, יהיה עליכם ליצור קטע נפרד במסמך (גם אם זה רק לעמוד אחד), ואז יהיה עליכם לשנות את פריסת העמוד עבור אותו קטע חדש לכיוון נוף. כך.

במסמך, הצב את הסמן בסוף העמוד ממש לפני העמוד שבו ברצונך להסיר את הכותרת העליונה או התחתונה. לדוגמה, אם ברצונך להסיר את הכותרת העליונה או התחתונה בעמוד 12, הצב את הסמן בסוף עמוד 11.

עבור ל"פריסה "ברצועת הכלים, ואז לחץ על כפתור" הפסקות ".

בתפריט הנפתח, לחץ על האפשרות "העמוד הבא".

זה אמנם לא מובן מאליו, אך הפעולה שביצעת זה עתה יצרה הפסקה של קטעים שבה הוצב הסמן שלך, והתחילה את החלק החדש שלך בעמוד הבא.

כעת לחץ לחיצה כפולה על כותרת עליונה או אזור תחתונה (תלוי מה אתה מסיר) בדף שבו ברצונך להסיר אותו. בכרטיסיה עיצוב באזור כותרות עליונה וכותרת תחתונה ברצועת הכלים, לחץ על הלחצן "קישור לקודם". שים לב שהלחצן הופך לבטל את הבחירה. שברת כעת את הקישור לכותרת העליונה או התחתונה של הסעיפים הקודמים.

הערה : אם עליך למחוק גם כותרת עליונה וגם כותרת תחתונה מקטע, יהיה עליך למחוק את הטקסט ולשבור את הקישורים לסעיף הקודם עבור כל אחד בנפרד.

לאחר מכן, המשך למחוק את הטקסט מכותרת עליונה או תחתונה.

עדיין לא לגמרי סיימת.

אם תגלול במסמך שלך, תבחין כי כל העמודים שלאחר מעבר לסעיפים שיצרת כעת גם אין את הכותרת העליונה או הכותרת התחתונה שזה עתה מחקת. כפי שאתה יכול לנחש, כעת עליך ליצור מעבר קטע נוסף ולאחר מכן ליצור מחדש את הכותרת העליונה או התחתונה עבור החלק הבא. זה עובד כמעט זהה למה שעשית בדיוק.

הצב את הסמן בסוף העמוד עליו רצית שהכותרת העליונה או הכותרת התחתונה יוסרו - במילים אחרות, ממש לפני העמוד הראשון שבו ברצונך שהכותרת העליונה או התחתונה יתחילו מחדש.

בכרטיסייה "פריסה", לחץ על כפתור "הפסקות" ואז בחר באפשרות "העמוד הבא".

כעת, הפעל את אזור הכותרת העליונה או התחתונה בעמוד הראשון של אותו קטע חדש. בכרטיסיה עיצוב באזור כותרות עליונה וכותרת תחתונה ברצועת הכלים, לחץ על הלחצן "קישור לקודם". שוב, הכפתור הופך לבטל את הבחירה מכיוון שניתקת כעת את הקישור לכותרת העליונה או לכותרת התחתונה של אותו קטע חדש שיצרת.

כעת כל שעליכם לעשות הוא ליצור את הכותרת העליונה או הכותרת התחתונה בה אתם רוצים להשתמש לשאר המסמך. אם זה אותו חומר כמו בחלק הראשון של המסמך שלך, אתה יכול פשוט להעתיק ולהדביק אותו משם, ואז הוא יופיע בשאר המסמך שלך (למעט בחלק החדש שיצרת, כמובן). אם השתמשת במספר עמודים וברצונך להמשיך אותם בחלק זה, יהיה עליך להוסיף את מספרי העמודים ואז להורות ל- Word להתחיל את מספרי העמודים מנקודה מסוימת. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, עיין במדריך שלנו להכנסת מספרי עמודים ל- Word.

קשורים: כיצד להכניס את עמוד X של Y לכותרת עליונה או תחתונה ב- Word