כיצד לשחק משחקי מחשב של Windows ב- Mac

"משחקי מחשב" פירושם באופן מסורתי משחקי חלונות, אך זה לא חייב. יותר משחקים חדשים תומכים ב- Mac OS X מתמיד, ותוכל לשחק בכל משחק Windows ב- Mac שלך.

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול לשחק במשחקי המחשב של Windows ב- Mac שלך. אחרי הכל, מחשבי מקינטוש הם מחשבי אינטל סטנדרטיים שמגיעים עם מערכת הפעלה אחרת שהותקנה מראש מאז 2006.

משחקי מק מקומיים

קשורים: תחילת העבודה עם Minecraft

כמו לינוקס, גם Mac OS X צבר יותר ויותר תמיכה במשחקי מחשב לאורך השנים. בימים ההם היית צריך לחפש אחר משחקי מק במקום אחר. כאשר המשחק הנדיר הועבר ל- Mac, יהיה עליך לרכוש את גרסת ה- Mac בלבד כדי להריץ אותו ב- Mac שלך. בימים אלה, לרוב מהמשחקים שבבעלותך יש ככל הנראה גרסאות מק. יש מפתחי משחקים חוצי פלטפורמות יותר מאחרים - למשל, כל המשחקים של Valve עצמם ב- Steam ומשחקי Blizzard ב- Battle.net תומכים ב- Mac.

בחלונות הראווה הגדולים של משחקי המחשב הדיגיטליים יש ללקוחות מק. אתה יכול להתקין את Steam, Origin, Battle.net ו- GOG.com Downloader ב- Mac שלך. אם רכשת משחק והוא כבר תומך ב- Mac, אתה אמור לקבל גישה לגרסת ה- Mac באופן מיידי. אם אתה רוכש את המשחק עבור Mac, תהיה לך גישה גם לגירסת Windows. אפילו משחקים הזמינים מחוץ לחלונות הראווה עשויים להציע גרסאות מק. לדוגמא, גם מיינקראפט תומכת ב- Mac. אל תזלזלו במשחקים הזמינים עבור Mac OS X עצמו.

מחנה אתחול

קשורים: כיצד להתקין את Windows ב- Mac עם Boot Camp

בעוד שיותר משחקים תומכים ב- Mac OS X מתמיד, משחקים רבים עדיין לא. נראה כי כל משחק תומך ב- Windows - איננו יכולים לחשוב על משחק פופולרי בלבד של Mac, אך קל לחשוב על משחקים פופולריים בלבד ל- Windows.

Boot Camp היא הדרך הטובה ביותר להריץ משחק מחשב למחשבי Windows בלבד ב- Mac שלך. מחשבי מקינטוש אינם מגיעים עם Windows, אך באפשרותך להתקין את Windows במחשב Mac באמצעות Boot Camp ולהפעיל מחדש את Windows בכל פעם שתרצה לשחק במשחקים אלה. זה מאפשר לך להריץ משחקי Windows באותה מהירות בה הם פועלים במחשב נייד Windows PC עם אותה חומרה. לא תצטרך להתעסק בשום דבר - התקן את Windows עם Boot Camp ומערכת Windows שלך תעבוד בדיוק כמו מערכת Windows טיפוסית.

סטרימינג בבית של Steam

קשורים: כיצד להשתמש בסטרימינג של Steam בתוך הבית

הבעיה עם Boot Camp היא שהוא משתמש בחומרה של ה- Mac שלך. מחשבי מקינטוש עם גרפיקה משולבת איטית יותר לא יוכלו להריץ משחקי מחשב תובעניים היטב. אם ל- Mac שלך יש כונן קשיח קטן, יתכן שלא תוכל להתקין גם את Windows וגם משחק ענק כמו גרסת המחשב 48 GB של Titanfall לצד Mac OS X.

אם כבר יש לך מחשב Windows - באופן אידיאלי מחשב גיימינג עם חומרת גרפיקה חזקה מספיק, מספיק כוח מעבד וכונן קשיח גדול - אתה יכול להשתמש בתכונת הסטרימינג הביתית של Steam כדי להזרים משחקים הפועלים במחשב Windows ל- Mac שלך. זה מאפשר לך לשחק משחקים ב- MacBook שלך ולעשות את ההרמה הכבדה במחשב, כך שה- Mac שלך יישאר קריר והסוללה שלו לא תתנקז באותה מהירות. אתה צריך להיות באותה רשת מקומית כמו מחשב המשחקים שלך ב- Windows כדי להזרים משחק, אז זה לא אידיאלי אם אתה רוצה לשחק במשחקי מחשב בזמן שאתה נמצא מחוץ לשולחן העבודה של Windows.

אפשרויות אחרות

קשורים: 5 דרכים להפעלת תוכנת Windows ב- Mac

ישנן דרכים אחרות לשחק במשחקי מחשב ב- Mac, אך יש להן בעיות משלהן:

מכונות וירטואליות : מכונות וירטואליות הן לרוב הדרך האידיאלית להריץ יישומי שולחן עבודה של Windows במחשב Mac שלך, מכיוון שתוכל להריץ אותן על שולחן העבודה שלך. אם יש לך תוכניות Windows אתה צריך להשתמש - אולי תוכנית שאתה צריך לעבודה - מכונה וירטואלית היא מאוד נוחה. עם זאת, מכונות וירטואליות מוסיפות תקורה. זוהי בעיה כאשר אתה זקוק לביצועים המרביים של החומרה שלך להפעלת משחק מחשב. תוכניות מודרניות למכונות וירטואליות שיפרו את התמיכה בגרפיקה תלת מימדית, אך גרפיקה תלת מימדית עדיין תפעל לאט הרבה יותר ממה שהיו פועלות ב- Boot Camp.

אם יש לך משחקים ישנים יותר שאינם תובעניים מדי בחומרה שלך - או אולי משחקים שכלל אינם דורשים האצה בתלת מימד - הם עשויים לפעול היטב במכונה וירטואלית. אל תטרחו לנסות להתקין את משחקי המחשב האחרונים במכונה וירטואלית.

יין : יין הוא שכבת תאימות המאפשרת לך להריץ תוכנת Windows ב- Mac וב- Linux. בהתחשב בכך שהוא קוד פתוח ואין לו עזרה ממיקרוסופט, מדהים שזה עובד באותה מידה שהוא עובד. עם זאת, יין הוא מוצר שלם ואינו מושלם. משחקים עשויים שלא להריץ או שאתה עלול להיתקל באגים בעת הפעלתם תחת יין. יתכן שתצטרך לעשות כמה עבודות כדי לבצע משחקים תקינים, והם עשויים להישבר לאחר עדכוני היין. משחקים מסוימים - במיוחד חדשים יותר - לא יפעלו ולא משנה מה תעשה.

יין הוא אידיאלי רק כאשר אתה מפעיל אחד מהמשחקים הבודדים שהוא תומך כראוי, אז כדאי שתחקור אותו מבעוד מועד. אל תשתמש ביין ומצפה שהוא יפעיל כל תוכנית Windows שתזרוק אליו בלי באגים או שינויים.

DOSBox : DOSBox היא הדרך האידיאלית להריץ יישומי DOS ומשחקים ישנים ב- Windows, Mac OS X או Linux. DOSBox לא יעזור לכם להריץ משחקי Windows בכלל, אך הוא יאפשר לכם להריץ משחקי מחשב שנכתבו עבור מחשבי DOS לפני שקיימת Windows.

משחקים הופכים להיות חוצי פלטפורמות כל הזמן. SteamOS של Valve עוזר גם כאן. משחקים הפועלים ב- SteamOS (או במילים אחרות) צריכים להשתמש ב- OpenGL ובטכנולוגיות חוצות פלטפורמות אחרות שיעבדו באותה מידה ב- Mac.

קרדיט תמונה: גבריאלה פינטו בפליקר