כיצד להשבית את מסך הנעילה ב- Windows 10

עם עדכון יום השנה של Windows 10, מיקרוסופט כבר לא מאפשרת להשבית את מסך הנעילה באמצעות הגדרת מדיניות קבוצתית או פריצת רישום. אך עדיין יש דרכים לעקיפת הבעיה - לעת עתה.

הגדרת המדיניות הקבוצתית שמבטלת את מסך הנעילה עדיין זמינה, אך היא פועלת רק במהדורות Enterprise ו- Education של Windows. אפילו משתמשי Windows 10 Professional אינם יכולים להשתמש בו.

עדכון : מיקרוסופט הפעילה מחדש את פריצת הרישום המקורית. זה עובד שוב בעדכון אפריל 2018, ואולי גם בגירסאות קודמות של Windows 10. אנו ממליצים להשתמש בפריצת רישום זו בגירסאות העדכניות ביותר של Windows 10 במקום למלא אחר ההוראות שלהלן.

קשורים: כיצד להשבית את מסך הנעילה ב- Windows 8 או 10 (מבלי להשתמש במדיניות קבוצתית)

כיצד להשבית את מסך הנעילה (למעט בעת האתחול)

פעל לפי ההוראות שלהלן ותראה את מסך הנעילה רק פעם אחת: כאשר אתה אתחול המחשב שלך. מסך הנעילה לא יופיע כאשר אתה באמת נועל את המחשב או שהוא מתעורר מהשינה. אם אתה מרדים את המחשב או במצב שינה, לעולם לא תראה את מסך הנעילה.

ראינו מגוון דרכים לעשות זאת באופן מקוון, הכוללות כל דבר, החל מעורך מדיניות האבטחה המקומית וכלה במתזמן המשימות. אך הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט לשנות את שם אפליקציית המערכת "Microsoft.LockApp".

לשם כך, פתח את סייר הקבצים ועבור אל C: \ Windows \ SystemApps.

אתר את התיקיה "Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy" ברשימה.

לחץ לחיצה ימנית עליו, בחר "שנה שם" ושנה אותו למשהו כמו "Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy.backup" (ללא הצעות מחיר).

אם תרצה אי פעם לשחזר את מסך הנעילה שלך, פשוט חזור לתיקיית C: \ Windows \ SystemApps, אתר את הקובץ "Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy.backup" ושנה אותו בחזרה ל- "Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy".

עם שינוי שם תיקיית LockApp, Windows 10 לא יוכל לטעון יותר את מסך הנעילה. נעל את המחשב שלך והוא יעבור ישר למסך הכניסה שם תוכל להקליד סיסמה. תתעורר מהשינה וזה יעבור ישר למסך הכניסה. למרבה הצער, עדיין תראה את מסך הנעילה בעת אתחול המחשב שלך - נראה כי מסך הנעילה הראשון הוא חלק ממעטפת Windows.

זה עובד טוב מאוד. אין הודעת שגיאה או כל בעיה אחרת לכאורה. חלונות 10 פשוט עוברים ישר למסך הכניסה כיוון שהוא לא יכול לטעון את מסך הנעילה תחילה.

מיקרוסופט כנראה תשבור את הצבוט הזה בעתיד. כאשר תשדרג לבניין מרכזי חדש של Windows 10, סביר להניח שעדכון ישחזר את תיקיית "LockApp" למקומה המקורי. יתכן שתצטרך לשנות את שם התיקיה בעתיד אם תתחיל לראות את מסך הנעילה שוב.

כיצד לדלג על מסך הנעילה בעת האתחול (ולהיכנס אוטומטית)

קשורים: כיצד להפוך את Windows 10, 8 או 7 PC שלך להתחבר אוטומטית

אם תרצה לעבור את מסך הנעילה גם בעת אתחול המחשב שלך, שוקל שהמחשב שלך ייכנס אוטומטית כשאתה אתחול אותו .. המחשב שלך ייכנס אוטומטית לחשבון המשתמש שלך ואפילו לא תצטרך להזין סיסמה כאשר היא מתחילה.

עם זאת, יש סיכון אבטחה אפשרי בכניסה למחשב Windows שלך באופן אוטומטי. אל תעשו זאת אלא אם יש לכם מחשב שולחני הממוקם במקום כלשהו מאובטח. אם אתה נושא איתך את המחשב הנייד שלך, אתה כנראה לא רוצה שהמחשב הנייד הזה ייכנס אוטומטית ל- Windows.

החלון הישן של netplwiz יאפשר לך לאפשר כניסה אוטומטית ב- Windows 10. לחץ על Windows + R במקלדת, הקלד netplwizולחץ על Enter. בחר את החשבון שאיתו ברצונך להיכנס באופן אוטומטי, בטל את הסימון של האפשרות "על המשתמשים להזין שם משתמש וסיסמה כדי להשתמש במחשב זה", לחץ על "אישור" והזן את הסיסמה עבור חשבונך. Windows יאחסן אותו ברישום וייכנס אוטומטית למחשב עבורך כאשר הוא יתחיל.