כיצד להוסיף אמוג'י מותאם אישית לשרת Discord

שרת Discord יכול להיות מותאם אישית בכבדות כדי לשרת את צרכי חבריו. אחת הדרכים לעשות זאת היא הוספת אמוג'י מותאם אישית. אתה יכול לעשות זאת באתר Discord, או בשולחן העבודה או באפליקציה הסלולרית.

לשרת Discord רגיל יש מספר מוגבל של חריצי אימוג'י מותאמים אישית. אם אתה רוצה להוסיף עוד, תזדקק למנויים של Discord Nitro כדי להגביר את השרת שלך ולהוסיף משבצות נוספות (עד 250).

קשורים: מה זה דיסקור ניטרו, והאם כדאי לשלם?

הוסף או הסר את Discord Emoji בהתאמה אישית ב- Windows או Mac

כדי להוסיף אמוג'י מותאם אישית של Discord, יהיה עליך להיות מנהל שרת או בעלים. אתה יכול להוסיף אותם מתפריט הגדרות שרת Discord באתר Discord או מאפליקציית שולחן העבודה עבור Windows או Mac. השלבים שלהלן יהיו בשתי הפלטפורמות.

כדי להתחיל, פתח את שרת הדיסקורד שלך ולחץ על החץ כלפי מטה לצד שם השרת ברשימת הערוצים משמאל. בתפריט הנפתח, לחץ על "הגדרות שרת".

בכרטיסיה "אמוג'י" בתפריט ההגדרות של שרת הדיסקורד, תוכל להוסיף אמוג'י מותאם אישית. בראש הדף רשימת הדרישות לאמוג'י מותאם אישית, כולל מגבלת גודל קובץ של 256 קילו-בייט, ומינימום שני תווים לשמות אמוג'י.

שרתי דיסקורד סטנדרטיים יכולים להוסיף 50 אמוג'י סטנדרטיים, כמו גם 50 קובצי GIF מונפשים נוספים. כדי להוסיף עוד, תזדקק למנויים של Discord Nitro כדי "להגביר" את השרת שלך.

כדי להוסיף אמוג'י מותאם אישית (רגיל או מונפש), לחץ על "העלה אמוג'י".

יהיה עליך להעלות את הקובץ מהאחסון המקומי במחשב שלך. אם הקובץ עומד בדרישות ה- Discord, הוא יתווסף לרשימות "האימוג'י" או "האימוג'י המונפש" שלך.

לכל אמוג'י מותאם אישית יש תג כינוי, המשמש כברירת מחדל בשם הקובץ של תמונת האימוג'י שהועלתה. זהו התג שבו תשתמש כדי להוסיף אמוג'י להודעה.

באפשרותך להחליף את כינוי ברירת המחדל על ידי לחיצה על תיבת "כינוי" לצד אמוג'י מותאם אישית והקלדת שם חדש.

לאחר העלאתו, ניתן להשתמש מיד באמוג'י מותאם אישית בשרת ה- Discord שלך.

אם ברצונך להסיר אותו מאוחר יותר, פשוט רחף מעליו ברשימה "אמוג'י" ואז לחץ על "X" בצד שמאל למעלה כדי למחוק אותו.

האימוג'י יוסר מייד מהשרת שלך.

הוסף או הסר Emoji מותאם אישית של Discord באנדרואיד, iPhone ו- iPad

כמו אפליקציות Windows ו- Mac Discord, בעלי שרתים המשתמשים ב- Discord במכשירי Android, iPhone או iPad יכולים להעלות אמוג'י מותאם אישית מאותו תפריט. מכיוון שהממשק ל- Discord דומה בכל הפלטפורמות, הצעדים האלה אמורים לעבוד במכשירי Apple ו- Android.

כדי להתחיל, פתח את אפליקציית Discord בטלפון או בטאבלט שלך כדי לגשת לשרת שלך. בערוץ פתוח, הקש על תפריט ההמבורגר בפינה הימנית העליונה.

פעולה זו פותחת את רשימת הערוצים והשרתים של Discord. הקש על תפריט שלוש הנקודות לצד שם השרת ברשימת הערוצים כדי להמשיך.

בתפריט השרת Discord המוקפץ, הקש על "הגדרות" כדי לגשת להגדרות השרת שלך.

הקש על "אמוג'י" בתפריט "הגדרות שרת" כדי לגשת להגדרות האמוג'י המותאמות אישית שלך.

בדומה לאפליקציות PC ו- Mac, רשימה של דרישות לאימוג'י תופיע בתפריט "Emoji".

כדי להתחיל בהעלאת אמוג'י רגיל או מונפש התואם לדרישות אלה, הקש על "העלה אמוג'י".

בחר את קובץ האימוג'י המותאם אישית שברצונך להעלות. הקש על "חיתוך" אם אתה רוצה לחתוך את התמונה או על "העלה" אם לא.

לאחר העלאת קובץ האימוג'י, הקש עליו כדי להחליף את תג הכינוי שלו. פעולה זו תוביל אותך לאזור ההגדרות של אותו אמוג'י.

בתיבה "כינוי", הקלד שם חדש. זה יהיה התג המשמש להוספת האימוג'י להודעות (למשל, ": howtogeek:" עבור אימוג'י How-To Geek).

הקש על סמל השמירה בפינה השמאלית התחתונה כדי לשמור את התג החדש שלך.

שינויים בכינוי אמוג'י מותאם אישית יוחלו באופן מיידי. אם ברצונך למחוק את האימוג'י, הקש על תפריט שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה של הגדרות האימוג'י המותאמות אישית.

בתפריט הנפתח, הקש על "מחק אמוג'י".

אמוג'י מותאם אישית זה יוסר מרשימת אמוג'י השרתים שלך.

שימוש באמוג'י בהתאמה אישית בדיסקורד

לאחר שהוספת אמוג'י מותאם אישית לשרת הדיסקורד שלך, הוא יופיע ברשימת הקופצים של אמוג'י כשתלחץ על סמל האימוג'י בסרגל הודעות הצ'אט.

בתפריט האמוג'י המוקפץ, האימוג'י המותאם אישית של השרת שלך יופיע בקטגוריה שלהם. לחץ או הקש על אחד מהאימוג'י המותאמים אישית הרשומים שם כדי להוסיף אותו להודעה שלך.

חלון קופץ דומה יופיע כשתקיש על סמל האימוג'י בשורת ההודעות באפליקציית הנייד Discord. האימוג'י הזמין שלך יופיע תחת קטגוריית האימוג'י המותאמת אישית של השרת.

לחלופין, אתה יכול להקליד את התג כינוי עבור האימוג'י המותאם אישית שלך בהודעה שלך כדי לשלוח אותו. אם תג הכינוי תואם לאימוג'י שבו אתה יכול להשתמש, הוא יופיע מעל לסרגל ההודעות תוך כדי הקלדה. לאחר מכן תוכל פשוט להקיש עליו כדי למלא אוטומטית את התג ולהציג את האימוג'י.

חלון קופץ דומה יופיע אם תקליד את תג הכינוי של אמוג'י מותאם אישית באפליקציית הנייד Discord. לחץ או הקש על תג הכינוי שהושלם אוטומטית מעל ההודעה שלך כדי להכניס את האימוג'י להודעה שלך.

ניתן להשתמש באימוג'י אלה רק בשרת Discord משלך אלא אם כן אתה מנוי ל- Discord Nitro. אם כן, תוכל להשתמש באימוג'י שרתים מותאמים אישית בכל שרת Discord אחר, כל עוד ההגדרה "השתמש באמוג'י חיצוני" מופעלת בהרשאות הערוץ של שרת Discord.