כיצד להשתיק את עצמך בשיחת זום

בעת השתתפות בכנס וידאו באמצעות זום, לפעמים אתה צריך להשתיק את המיקרופון שלך כדי להשתעל, לדכא רעשי רקע או פשוט להיות מנומס בזמן שאנשים אחרים מדברים. כך תעשה זאת.

השתק את עצמך באמצעות סרגל הכלים זום

כדי להשתיק את עצמך במהלך פגישת זום, תצטרך להעלות את סרגל הכלים. במחשב PC או Mac, מקם את העכבר מעל חלון הזום והוא יצוץ. ב- iPhone, iPad או Android, הקש על המסך עד שתראה את סרגל הכלים.

אתר את כפתור "השתק" (שנראה כמו מיקרופון) בסרגל הכלים. ב- Mac, PC, לקוח אינטרנט או טלפון חכם, סרגל הכלים משתרע על החלק התחתון של המסך או החלון. בטאבלט סרגל הכלים מופיע בחלקו העליון של המסך. לחץ או הקש על כפתור "השתק".

סמל ההשתקה ישתנה למיקרופון חוצה והטקסט יאמר כעת "בטל השתקה." המיקרופון שלך מכובה כעת ואף אחד מהשיחות לא יכול לשמוע אותך.

כדי להפעיל מחדש את המיקרופון, לחץ או הקש על הלחצן "בטל השתקה" בסרגל הכלים.

לאחר לחיצה על "בטל השתקה", המיקרופון שלך יהיה פעיל שוב וכל המשתמשים בשיחה יוכלו לשמוע אותך.

השתק את עצמך באמצעות מקשי קיצור זום

אפשר גם להשתיק את עצמך במהירות במחשב או מק באמצעות קיצורי מקשים של זום. אם אתה משתמש במחשב Windows 10, לחץ על מקשי Alt + A כדי להפעיל ולכבות את ההשתקה. אם אתה משתמש ב- Mac, אתה יכול ללחוץ על Shift + Command + A כדי להפעיל ולכבות את ההשתקה.

קשורים: כל קיצור מקשים של זום וכיצד להשתמש בהם

מידע נוסף על השתקת זום

אם אתה מארח פגישת זום מלאה בהפרעות או רעשי רקע מסיחים את הדעת, ניתן להשתיק את כולם בשיחה בו זמנית באמצעות כפתור "השתק הכל" ברשימה "משתתפים".

ואם אתה לא מארח, אבל אתה מתקשה לשמוע את המארח על הצלילים של כל משתתפי הכנס האחרים, אתה יכול להשתמש בקיצורי המקשים האלה במחשב האישי או ב- Mac כדי לכבות את הצליל מכולם פרט למארח:

  • הפעל או כבה את האודיו עבור כולם למעט מארח (מחשב אישי): Alt + M.
  • השתק אודיו לכולם למעט מארח (Mac): Command + Ctrl + M
  • בטל את ההשתקה של השמע לכולם למעט מארח (Mac): Command + Ctrl + U

התקרבות שמחה!