מהי הגרסה האחרונה של Microsoft Office?

Office 2019 היא הגרסה האחרונה של Microsoft Office הן עבור מחשבי Windows והן עבור מחשבי Mac. אם אתה מנוי ל- Office 365, תמיד תקבל עדכונים לגרסה האחרונה של Office. אם אתה קונה רישיון מערכת יחיד מסורתי, עליך לרכוש כל גרסה חדשה כדי לקבל אותו.

הגרסה האחרונה היא Office 2019

הגרסה האחרונה של מיקרוסופט אופיס היא אופיס 2019, אשר זמין גם למחשבי Windows וגם למחשבי מקינטוש. מיקרוסופט פרסמה את Office 2019 עבור Windows ו- Mac ב- 24 בספטמבר 2018.

גרסת Windows פועלת רק ב- Windows 10. אם אתה עדיין משתמש ב- Windows 7, Office 2016 היא הגרסה האחרונה שאתה יכול להשתמש בה. גרסת ה- Mac תומכת ב- macOS 10.12 Sierra, macOS 10.13 High Sierra ו- macOS 10.14 Mojave.

יש גם יישומי אופיס לאייפון, אייפד, אנדרואיד והאינטרנט. אלה תמיד מעודכנים בתוכנות העדכניות ביותר.

הגרסאות של Office 2019 המסופקות עם שירות המנויים של Office 365 של מיקרוסופט שונות במקצת מהגרסאות המסורתיות של Office 2019, למרות השם. יישומי Office הזמינים באמצעות שירות המנויים של Office 365 מקבלים תכונות חדשות לפני שהעותקים העצמאים הסטנדרטיים של Office 2019 יעשו זאת. אז אם יש לך Office 365, Office 2019 הוא לא עניין גדול.

אם אינך משתמש ב- Office 365, מעבר מ- Office 2016 ל- Office 2019 אינו שדרוג משמעותי. Office 2019 כולל פיצ'רים חדשים כמו דיו משופר בכל האפליקציות (עם עט, אצבע או עכבר), אפקט מעבר של PowerPoint Morph בו אתה יכול להשתמש בין שקופיות, "תיבת דואר נכנס ממוקדת" עבור Outlook המפרידה בין הדוא"ל החשובים שלך לאלה החשובים פחות. , ועוד כמה תכונות.

כיצד לבדוק אם יש לך את הגרסה האחרונה

כדי לבדוק באיזו גרסה של Microsoft Office אתה משתמש ב- Windows, פתח יישום Office כמו Word או Excel, ואז לחץ על תפריט "File" בפינה השמאלית העליונה של החלון.

לחץ על האפשרות "חשבון" בתפריט סרגל הצד. עיין בקטע 'מידע על מוצרים' בצד ימין של המסך שלך ותראה באיזו גרסת Office אתה משתמש.

אם אינך רואה אפשרות "חשבון", לחץ במקום זאת על "עזרה".

בצילום המסך למטה אנו משתמשים ב- Microsoft Office 365 ProPlus. זו גרסה של Office 365.

באפשרותך גם לגלול מטה ולחפש לחץ על כפתור "אודות" בדף החשבון - לדוגמה, "אודות Word" ב- Microsoft Word - כדי למצוא מידע נוסף.

לצד כפתור "אודות" תראה גם את הגרסה וערוץ השחרור של אפליקציות Office שלך. בצילום המסך למטה אנו משתמשים בגרסה 1809, אשר שוחררה בספטמבר 2018, ואנחנו בערוץ העדכונים החודשי. הערוץ החצי שנתי הוא איטי יותר ושימושי לארגונים שרוצים עדכונים בתדירות נמוכה יותר.

לדוגמא, חלון זה מבהיר כי אנו משתמשים בגירסת 32 סיביות של Microsoft Word עבור Office 365.

ב- Mac, לחץ על האפשרות "אודות" בתפריט היישום כדי למצוא מידע זה.

לדוגמה, ב- Microsoft Word, לחץ על Word> About Word. ב- Microsoft Excel, לחץ על Excel> אודות Excel.

קשורים: כיצד לגלות באיזו גרסה של Microsoft Office אתה משתמש (והאם זה 32 סיביות או 64 סיביות)

כיצד לעדכן לגרסה האחרונה

אופן העדכון תלוי באופן שרכשת את Microsoft Office. אם אתה מנוי לשירות המנויים של Office 365, תמיד תהיה לך הגרסה האחרונה של Microsoft Office.

באפשרותך לבדוק אם קיימים עדכונים על ידי לחיצה על קובץ> חשבון> אפשרויות עדכון> עדכן כעת ביישום Office. עם זאת, אלא אם כן השבתת עדכונים, שאינו מומלץ, Office תמיד יתעדכן ברקע.

ל- Office 365 ערוצי עדכון שונים. גרסאות הצרכן הסטנדרטיות של Office 365 נמצאות בערוץ העדכונים "החודשי" שמקבל תכונות חדשות ועדכונים אחרים בכל חודש. עם זאת, אם התקנת גרסת Office דרך מנוי Office 365 ProPlus של הארגון שלך, יתכן שאתה נמצא בערוץ "חצי שנתי". ערוץ זה מקבל עדכונים עם תכונות חדשות רק אחת לחצי שנה. עדיין תקבל עדכוני אבטחה באופן מיידי - רק תכונות חדשות של Microsoft Office נדחות.

תוכל לעבור לערוץ החודשי אם אתה נמצא בערוץ חצי שנתי וברצונך לקבל עדכוני תכונות תכופים יותר. לשם כך, הורד והפעל את תיקון מחליף ערוצי Office של מיקרוסופט. זה ישנה את ערוץ העדכונים של מוצר Office שלך ​​ויתחיל להוריד את הגרסה החדשה באופן אוטומטי.

אם אין לך Office 2019, תוכל להשיג אותו באמצעות מנוי לשירות המנויים של Office 365 של מיקרוסופט או על ידי רכישת רישיון יחיד למחשב או Mac של Office 2019 והתקנתו במערכת שלך.

אם תבחר לרכוש את Office 2019 במקום להירשם כמנוי ל- Office 365, לא תעודכן אוטומטית למהדורה הגדולה הבאה של Office. עם זאת, אם אתה מנוי ל- Office 365, תוכל להתעדכן אוטומטית בתוכנת Office העדכנית ביותר.

Office 365 הוא מבצע טוב במיוחד אם ברצונך להתקין את Office ביותר ממחשב אחד. Office 365 Personal עולה 70 דולר לשנה ומאפשר לך להתקין את Office במחשב או Mac אחד. עם זאת, Office 365 Home עולה 100 דולר לשנה ומאפשר לך להתקין את Office בחמישה מחשבים אישיים או מחשבי מקינטוש - או כל שילוב בין השניים. עותק עצמאי יחיד של Office 2019 עבור Windows או Mac עולה 150 דולר וזה בדיוק עבור מכשיר אחד.

אם שילמת עבור Office 2016 במקום להירשם כמנוי ל- Office 365, אנו ממליצים שתישאר עם זה ואל תטרח לשלם עבור Office 2019.