כיצד להוסיף מוסיקה משלך לספוטיפיי ולסנכרן לנייד

דיברנו על כל הדרכים בהן תוכל להוסיף מוסיקה משלך למערכת האקולוגית iTunes / iCloud, אך האם ידעת שהמתחרה הקרוב ביותר שלה במרחב הזרמת Spotify יכול לעשות את אותו הדבר? על ידי התעסקות עם כמה הגדרות בין שולחן העבודה למכשירים הניידים שלך, אתה יכול להנגיש כל קובץ מקומי מכל מקום שאתה נמצא ברגע.

הוספת מוסיקה מקומית ללקוח שולחן העבודה

ראשית, ודא שהשיר או השירים שאתה רוצה להוסיף מסונכרנים כראוי בלקוח שולחן העבודה שלך והוקלטו בעצמך, או שאתה הבעלים של זכויות ה- DRM לחלוק אותו בין מספר מכשירים. כל שירים עם הגבלת DRM לא יוכלו להסתנכרן עם שירות Spotify וייפתחו רק בנגני מדיה שנועדו להכניס בקשות DRM עם שרתים מרכזיים.

קשורים: מהי Apple Music וכיצד היא עובדת?

עבור משתמשי Windows, Spotify תסרוק אוטומטית את תיקיות ההורדות, המסמכים והמוזיקה שלך עבור כל הרצועות הפוטנציאליות שעשויות להיות מאוחסנות במכונה. משתמשי מקינטוש יצטרכו לטעון את כל הקבצים שהם רוצים בתיקיית iTunes, המוזיקה שלי או הורדות אם הם מצפים שהשירות יתפוס אותם לבד. ניתן להוסיף כל תיקיה אחרת על ידי כניסה להעדפות, גלילה מטה אל "קבצים מקומיים" ולחיצה על "הוסף מקור", קרוב לתחתית.

עם התוספת של התיקיה, כל מוסיקה שאינה מוגבלת ב- DRM הכלולה בתוכה, תובא מיידית לספריית Spotify, שנמצאת בכרטיסייה "קבצים מקומיים" בעץ התפריט הראשי.

צור רשימת השמעה חדשה

לאחר שהוספת את המוסיקה לספריית שולחן העבודה שלך, יהיה עליך ליצור רשימת השמעה חדשה שתכניס אותה. כדוגמה, יצרנו רשימת השמעה חדשה בשם "מסונכרן", עם השיר "צעד פנימה" מאת רמסס B על ידי לחיצה על כפתור "רשימת השמעה חדשה" למטה בפינה השמאלית התחתונה של לקוח שולחן העבודה של Windows.

לאחר שהפלייליסט מוכן, קפצו חזרה לכרטיסייה קבצים מקומיים, והוסיפו את השיר שרוצים לסנכרן לרשימת ההשמעה שמתכוונים להזרים ממנו.

סנכרן עם "הפעל במצב לא מקוון" 

אתה יכול לעשות זאת בטלפון / במכשיר הנייד שלך או בלקוח שולחן העבודה עצמו, אך כך או כך ברגע שקושרים את כל הקבצים המקומיים שלך לפלייליסט אליו תוכל לגשת בכל אחד מהמכשירים המחוברים שלך, החלף את המתג "הפעל במצב לא מקוון" בפינה הימנית העליונה, רואים כאן:

ודא שכאשר אתה מפעיל את המתג, גם שולחן העבודה וגם המכשיר שאליו ברצונך לסנכרן נמצאים ברשת ה- WiFi המקומית. Spotify תנסה להעביר רישיונות ובקשות DRM באמצעות פרוטוקול זה, והמערכת לא תאפשר לך לסנכרן שום דבר אלא אם שניהם קשורים לאותה כתובת MAC אלחוטית. 

קשורים: כיצד להפחית את כמות השימוש בשירותי הזרם (ורוחב הפס)

תהליך זה יכול להימשך בין 30 שניות למספר שעות, תלוי בגודל הפלייליסט שלך ובנאמנות השירים בפנים. לאחר השלמתך, כעת תוכל לגשת לקבצים המקומיים שלך בכל המכשירים הרשומים לחשבונך, כמו גם לערבב אותם עם כמה שירים שתרצה מארכיון הסטרימינג של Spotify כדי ליצור האזנה מיוחדת במינה. חוויות משלך!

פתרון תקלות

נכון לעדכון האחרון עבור Spotify לנייד, משתמשים דיווחו על כמה בעיות בהשגת השירים שהוסיפו בשולחן העבודה להופיע כמשחקים בעת בדיקת רשימת ההשמעה מהטלפונים שלהם. היו מספר תיקונים שהוצעו, וכאשר כותבים מאמר זה מצאתי את עצמי מחפש את אותן התשובות כמו שצריך לעשות כדי שהכל יתנהל בצורה חלקה.

קשורים: כיצד להעביר במהירות יציאות בנתב שלך מיישום שולחן עבודה

אם אינך מצליח לגרום לסינכרון של השיר, תוכל לנסות להשבית באופן זמני את חומת האש המקומית שלך (חלקן מזהות את התקשורת כחבילה זדונית), או לכל הפחות, לאפשר שירותי UPnP כך שהיציאות בנתב שלך יהיו פתוחות בין הטלפון. ואת שולחן העבודה שלך. לחלופין, תוכל להיכנס בעצמך לפתיחת כתובות ה- IP הבאות ביציאה 4070:

  • 78.31.8.0/21
  • 193.182.8.0/21

לאחר ניקוי אלה, לא אמורה להיות לך שום בעיה לגרום למערכת הסינכרון להזרים קבצים מקומיים משולחן העבודה לטלפון או לטאבלטים ברחבי העולם!

קרדיט תמונה: ויקיפדיה