כיצד ליצור, להציג ולערוך סימניות ב- Google Chrome

סימניות ב- Google Chrome שומרות קישור לאתר שאליו ברצונך לחזור מאוחר יותר, ממש כמו כשאתה מכניס סימניה לספר. להלן מספר דרכים בהן תוכל ליצור, להציג ולערוך את הסימניות שלך.

כיצד ליצור סימניה

הפעל את Chrome, עבור אל אתר אינטרנט ואז לחץ על סמל הכוכב בסרגל הכתובות. כאן תוכלו לשנות את שם הסימניה ולהגדיר תיקיה ספציפית, אך נעזוב זאת לבד בינתיים. לחץ על "בוצע".

חזור על שלב זה עבור כל האתרים המועדפים עליך.

כשאתה שומר דף כסימנייה, Google Chrome לא רק זוכר את הדף הזה עבורך, אלא גם משתמש בו כאשר אתה מתחיל להקליד משהו בסרגל הכתובות. לדוגמה, הקלד את האותיות הראשונות בכותרת העמוד השמור בסרגל הכתובות - כמו "כיצד" עבור אתר How-to Geek. שימו לב כיצד Chrome מציע את הדף התואם למה שהקלדתם בסרגל הכתובות.

כמו כן, אם אתה מחובר לאותו חשבון Google ב- Chrome שבו אתה משתמש במכשירים אחרים, תוכל לראות את כל הסימניות שלך מסונכרנות ממכשירים אלה.

קשורים: כיצד לבחור איזה מידע לסנכרן ב- Chrome

זהו זה! דפים שסומנו בסימניות בהם אתה מבקר מציגים סמל של כוכב כחול בסרגל הכתובות כדי להודיע ​​לך שהוא כבר שמור בדפדפן.

כיצד להציג סימניות

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להציג את כל הסימניות ששמרת ב- Google Chrome, תלוי אם אתה משתמש בסרגל הסימניות או רוצה לשמור על הדפדפן מינימליסטי ככל האפשר.

שימוש בסרגל הסימניות

כדי לגשת לסימניות שהכי ביקרת בהם בלחיצה אחת, אתה יכול להשתמש בסרגל הסימניות - סרגל דק מתחת לסרגל הכתובות שבו תוכל לשים את הקישורים שאתה מבקר בתדירות הגבוהה ביותר.

קשורים: כיצד להציג (או להסתיר) את סרגל הסימניות של Google Chrome

הפעל את Chrome, לחץ על סמל התפריט, הצבע על "סימניות" ואז לחץ על "הצג סרגל סימניות". לחלופין, אתה יכול ללחוץ על Ctrl + Shift + B (במערכת ההפעלה Windows / Chrome) או Command + Shift + B (ב- macOS).

לאחר שתפעיל אותו, סרגל הסימניות מופיע ממש מתחת לסרגל הכתובות עם כל הקישורים השמורים שלך.

אם אינך רואה את כל הסימניות שלך בסרגל, הן עשויות להיות מאוחסנות בתיקיה "סימניות אחרות" או תחובות מאחורי הסמל ">>".

אחרת, תוכל לגשת לסימניות שלך ישירות גם מתפריט Chrome.

לחץ על סמל התפריט ואז הפנה את הסמן ל"סימניות ". מתחת למספר האפשרויות, תראה רשימה של כל הסימניות שלך.

באמצעות מנהל הסימניות

מנהל הסימניות מציג תיקיות וסימניות בתצוגה הדומה לחוקר הקבצים, עם תצוגת עץ בצד שמאל, ותוכן של תיקיה במרכז החלון.

הפעל את Chrome, לחץ על סמל התפריט, הצבע על "סימניות" ואז לחץ על "מנהל הסימניות". לחלופין, לחץ על Ctrl + Shift + O (במערכת ההפעלה Windows / Chrome) או Command + Shift + O (ב- macOS).

מנהל הסימניות נפתח בכרטיסיה חדשה עם כל מה ששמרת אי פעם.

כיצד לערוך סימניות

אם עליך לשנות את השם, כתובת האתר או מיקום התיקיה של סימניה, תוכל לעשות זאת בכל אחד מהמיקומים שכיסינו לעיל.

קשורים: כיצד להסיר את סימניות דפדפן האינטרנט שלך

עריכה בסרגל הסימניות או בתפריט הסימניות

מצא את הסימנייה שברצונך לערוך בסרגל הסימניות או בתפריט Chrome (בשיטות המודגשות לעיל). לחץ לחיצה ימנית על הסימנייה ואז לחץ על "ערוך".

בחלון שנפתח, אתה יכול לשנות את השם, את כתובת ה- URL (אם כי בדרך כלל אינך צריך לשנות זאת) ואת התיקיה בה היא נשמרת על ידי הדגשת תיקיית היעד. לאחר עריכת הסימנייה, לחץ על "שמור".

עריכה במנהל הסימניות

אם אתה צריך לעשות יותר מאשר לערוך את השם של סימניה, מנהל הסימניות הוא הדרך הקלה ביותר. כאן תוכל לסדר מחדש או לשנות את הסימניות שלך.

לחץ על Ctrl + Shift + O במערכת ההפעלה Windows / Chrome או Command + Shift + O ב- Mac כדי לפתוח את מנהל הסימניות. בכרטיסיה החדשה, לחץ על סמל התפריט שליד הסימנייה שברצונך לערוך, ואז לחץ על "ערוך".

בדיוק כמו בשיטה הקודמת, אתה יכול לשנות את שם הסימניה או לשנות את כתובת האתר, ואז ללחוץ על "שמור" כשתסיים לעדכן אותה.

אם אתה רוצה לארגן מחדש את הסימניות שלך, גרור ושחרר אותן לכל אחת מהתיקיות בחלונית בצד שמאל.

זה כל מה שיש בזה! עכשיו שאתה יודע ליצור, להציג ולערוך את הסימניות שלך, עיין במדריך שלנו כדי להפיק את המרב מסרגל הסימניות ולהפוך למשתמש כוח אמיתי של Google Chrome.

קשורים: כיצד להפיק את המרב מסרגל הסימניות של Chrome