כיצד להציג במהירות את שולחן העבודה שלך ב- Windows 10

לפעמים, אתה צריך לראות במהירות את שולחן העבודה שלך ב- Windows 10, אבל אתה לא רוצה למזער באופן מייגע כל חלון יישום פתוח או להזיז אותם ולאבד את הפריסה שלהם. למרבה המזל, מספר דרכים לאפשר לך לראות במהירות את שולחן העבודה, ואז להפסיק לאן שהפסקת. כך.

כיצד להציג את שולחן העבודה באמצעות כפתור שורת המשימות

נניח שאתה גולש כלאחר יד באתר המועדף עליך, ויש לך כמה חלונות פתוחים כך:

אם תרצה לראות פריט על שולחן העבודה שלך במהירות מבלי להפריע לפריסת החלון שלך, לחץ על האזור הזעיר מימין לקו האנכי הקטן בצד ימין קיצוני של שורת המשימות.

נכון - הנתח הזעיר הזה של שורת המשימות הוא למעשה כפתור "הצג שולחן עבודה". לאחר שתלחץ עליו, חלונות היישום שלך ייעלמו זמנית ותראה את שולחן העבודה.

כפתור שורת המשימות הזה עובד כמו מתג החלפה. אם תלחץ עליו שוב, Windows שלך יופיע חזרה במקום שבו הם היו קודם.

מאוד שימושי. אם אינך אוהב להשתמש בכפתור הזעיר הזה, ניתן ליצור קיצור דרך משלך "הצג שולחן עבודה" שתוכל למקם בסרגל הכלים של הפעלה מהירה או להצמיד אותו לשורת המשימות עצמה. אתה יכול גם להציג את שולחן העבודה בכמה שיטות אחרות שנסקור בהמשך.

קשורים: כיצד להעביר את סמל "הצג שולחן עבודה" לסרגל ההפעלה המהירה או לשורת המשימות ב- Windows

כיצד להציץ בשולחן העבודה באמצעות שורת המשימות

Windows 10 כולל דרך שנייה להסתכל על שולחן העבודה שנקרא במהירות Aero Peek. כדי להשתמש בו, ראשית מצא את הלחצן הזעיר "הצג שולחן עבודה" בצד ימין קיצוני של שורת המשימות. זה נראה כמו זה:

לחץ לחיצה ימנית על כפתור "הצג שולחן עבודה" ותפריט זעיר יצוץ.

לתפריט זה שתי אפשרויות. הראשון, "הצג שולחן עבודה", הוא פעולה. אם תלחץ עליו, תראה את שולחן העבודה כאילו לחצת לחיצה ימנית על הכפתור. האפשרות השנייה, ששמה "הצצה לשולחן העבודה", היא הגדרת החלפה. אם תלחץ עליו, סימן ביקורת יופיע משמאלו.

לאחר מכן, אם אתה מעביר את סמן העכבר מעל לחצן "הצג שולחן עבודה", תראה הצצה מהירה אל שולחן העבודה עם קירובים של חלונות היישום הנוכחיים המופיעים כמתאר שקוף.

כאשר אתה מסיר את העכבר משם, חלונות היישום שלך יופיעו שוב. ברגע שהחידוש דועך ותרצה לכבות את Aero Peek, לחץ שוב על לחצן העכבר הימני על כפתור "הצג שולחן עבודה" ובטל את הסימון של האפשרות "הצצה לשולחן העבודה".

קשורים: כיצד ליצור Aero הצצה להציג באופן מיידי ב- Windows

כיצד להציג את שולחן העבודה באמצעות לחיצה ימנית על שורת המשימות

ניתן גם להציג את שולחן העבודה במהירות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות. כאשר תפריט מופיע, בחר באפשרות "הצג את שולחן העבודה".

כמו בשיטות לעיל, כל חלונות היישום שלך יוסתרו באופן זמני. כדי להחזיר אותם, לחץ שוב על לחצן העכבר הימני על שורת המשימות. הפעם בחר באפשרות "הצג חלונות פתוחים", והם יחזרו בדיוק כפי שהיו בעבר.

כיצד להציג את שולחן העבודה באמצעות קיצור מקשים

אם אתה מעדיף להשתמש בקיצור מקשים כדי להסתיר זמנית את חלונות היישום שלך ולהציג את שולחן העבודה, לחץ על Windows + D. כמו כפתור 'הצג שולחן עבודה', קיצור דרך זה עובד כמתג. כדי להחזיר את חלונות היישום שלך, לחץ שוב על Windows + D.

הרפתקאות נוספות בהצגת שולחן העבודה

אם יש לך עכבר או מכשיר הצבעה עם כפתורים נוספים, בדרך כלל ניתן להקצות את הפונקציה "הצג שולחן עבודה" לכפתור. לדוגמה, תוכל להגדיר את כפתור גלגל הגלילה האמצעי בדרך זו, וכאשר תרצה לראות במהירות את שולחן העבודה שלך, פשוט לחץ על הלחצן. התצורות משתנות, תלוי בתוכנת השירות (או מנהלי ההתקנים) של העכבר שבה אתה משתמש. בכל דרך שתגדיר אותה, סביר להניח שתרגיש שאתה משתמש ב- Windows 10 בצורה יעילה יותר. תעשה חיים!

קשורים: כיצד להשתמש בעכבר MMO או MOBA לצורך פרודוקטיביות