כיצד להקליט שיחת טלפון באייפון שלך

אפל מקפידה למדי בכל מה שמותר לאפליקציות לעשות בפלטפורמה שלה, והיא מציירת קו קשה בהקלטת שיחות. אבל עם קצת פריצה, אתה יכול להקליט שיחת טלפון מהאייפון שלך. כך.

ראשית, דע את החוקים המקומיים

לפני שנבדוק כיצד לעשות זאת, חשוב להבין האם הקלטת שיחת טלפון היא חוקית. הגרסה הסופר-קצרה היא שאם אתה משתתף פעיל בשיחה, יש לך סיכוי טוב שהיא חוקית. אם אתה לא, זה כמעט לא חוקי. הגרסה הארוכה מעט יותר היא שחוקים שונים של מדינות ופדרליות מכסים את הנושא. כדי לבשל עוד יותר את המים, חוקים אלה משתנים גם לפי מדינה. יש רשימה מקיפה למדי בוויקיפדיה, אך כמו בכל דבר בוויקיפדיה, מצא מקור שני לחוקים המקומיים שלך. ל- Rev, חברה שעליה נדבר להלן, יש גם פוסט מצוין בבלוג בנושא.

זה מסתכם בשני סוגי ההסכמה: צד אחד ושני צדדים (וזה קצת שגוי). הסכמה של צד אחד פירושה שאתה יכול להקליט שיחה כל עוד אתה נמצא בשיחה זו. רוב מדינות ארה"ב, החוק הפדרלי ורוב המדינות האחרות דורשות הסכמה של צד אחד. הסכמה של שני צדדים פירושה שכל שיחה חייבת לאשר את ההקלטה, בין אם מדובר בשני אנשים, שלושה אנשים או יותר. יש כמה מדינות בארה"ב וכמה מדינות שדורשות הסכמה של שני צדדים. שוב - חקור את החוקים המקומיים שלך.

העונש על אי ציות לחוק משתנה, בין משפט אזרחי להתדיינות פלילית. אם יש לך ספק, ציין בבירור בתחילת השיחה שהיא מוקלטת ובקש מכולם לאשר שזה בסדר.

אז עכשיו שאנחנו חוקיים בואו נגיע לזה. ישנן שתי שיטות בהן ניתן להשתמש כדי להקליט שיחת טלפון באייפון: חומרה או תוכנה. אנו מתארים את האפשרויות של כל אחד למטה מהפשוטים למורכבים ביותר.

האפשרות הפשוטה ביותר: רמקול ומקליט קול

הקלטת שיחות חומרה יכולה להיות פשוטה כמו שיחת טלפון ברמקול והגדרת מקליט דיגיטלי לצד הטלפון שלך. מקליט הקול של סוני ICD-PX הוא אפשרות מדורגת מאוד באמזון תמורת 60 דולר. יש לו תקע bbUSB מובנה, הרחבת MicroSD, והוא כולל מיקרופון lavaliere למקרה שתרצה להקליט מישהו פנים אל פנים.

אך שיטה זו עובדת עם כל מקליט קול. פשוט זרוע אותו כדי להקליט, שים את הטלפון שלך ברמקול והקלט אותו משם. אם אתה אף פעם לא מתכנן לשדר את ההקלטה וזה רק להערות אישיות, אפשרות זו היא כנראה בשבילך. אם אתה זקוק לאיכות גבוהה יותר, העניינים מסתבכים קצת יותר.

אפשרות התוכנה: הקלטת שיחה עם מקליט שיחות Rev

Apple אינה מתירה לאפליקציות להקליט שיחת טלפון במכשיר שלך. עם זאת, יש כמה אפליקציות שתוכלו להשיג שיאפשרו לכם להקליט באמצעות שיחה משולשת. השיחה מנותבת דרך שרתי החברה, שם היא מוקלטת. זו דרך לעקיפת דרך ערמומית אם אתה זקוק למשהו מעודן יותר משיחת רמקול שהוקלטה במכשיר הקולי, אך אינך רוצה להשקיע בחומרת הקלטה מיוחדת.

Rec Call Recorder הוא שירות הקלטת שיחות בעל דירוג גבוה (4.4 כוכבים וכמעט 2,000 ביקורות בזמן כתיבת שורות אלה). זה גם בחינם, אבל אתה יכול לשלם עבור השירות האופציונלי של תמלול הקלטה.

לפני שנכנס לתהליך, בואו נדבר על החברה - פנינו לרב כדי לדבר על פרטיות וביטחון. הקלטות השיחות נשמרות ללא הגבלת זמן עד שתמחק אותן. הם מאוחסנים מוצפנים בשרתי Rev, והם מעולם לא סבלו מהפרת נתונים (#KnockOnWood). אם נחפר במדיניות הפרטיות שלהם, אנו רואים שרוב השימוש של החברה בהקלטות שלך סובב סביב שירות התמלול שלהם.

יש שם הוראות אחרות לגבי עמידה בחוקים, העברות עסקיות וכדומה. מבחינה טכנית, מכיוון שתמלילי שיחות נבדקים על ידי פרילנסרים, הם נחשבים "צדדים שלישיים", אך זה היקף זה. בקיצור, אתה יכול לסמוך על Rev בהקלטות שלך בערך כמו כל שירות אחר עם הנתונים שלך. אם זה גורם לך להיות לא נעים, אפשרויות החומרה שלמעלה ומתחת הן בחירה טובה יותר עבורך.

כיצד להקליט שיחה יוצאת עם נ.ב.

כדי להקליט שיחה יוצאת,  הפעל את אפליקציית Rev  לפני שאתה בכלל מתחיל את השיחה. הקש על התחל שיחה מוקלטת> שיחה יוצאת.

הקלד את מספר הטלפון שאליו אתה רוצה להתקשר (או בחר אותו מאנשי הקשר שלך). הקש על "התחל שיחה".

בפעם הראשונה שאתה עושה זאת, תוצג הדרכה קצרה שתנחה אותך בתהליך הקלטת השיחה היוצאת. לחץ על לחצן החץ בפינה השמאלית התחתונה כדי לעבור על המדריך, ואז הקש על "הבנתי! כפתור התחל.

  

הקש על "התקשר" כדי להתקשר למספר טלפון ההקלטה של ​​Rev. לאחר תחילת השיחה, האפליקציה מבקשת ממך להתקשר למספר הטלפון של הנמען.

כששתי השיחות מחוברות, הקש על "מיזוג שיחות".

תזכורת נשלחת אליך באמצעות טקסט המורה לך למזג גם את השיחות. מאותה נקודה ואילך, השיחה מוקלטת ומאוחסנת בשרתי Rev.

כיצד להקליט שיחה נכנסת

הקלטת שיחה נכנסת היא מעט קלה יותר. ראשית, קבל את השיחה כרגיל, ואז לחץ על כפתור הבית בטלפון שלך כדי לחזור למסך הבית.

פתח את האפליקציה Rev Call Recorder.

הקש על התחל שיחה מוקלטת> שיחה נכנסת.

הקש על "התקשר" כדי לחייג לקו ההקלטה של ​​Rev.

ברגע שאתה מחובר, הקש על "מיזוג שיחות".

יש כאן הרבה הקשה ורב-משימות, אבל בסך הכל זה לא קפדני מדי. ישנן אפשרויות תוכנה אחרות שם, כמו Google Voice. עם זאת, Google Voice מאפשר לך רק להקליט שיחות נכנסות. כמו כן, אפשרויות תוכנה אחרות כוללות אזהרות משלהן. Rev מציע את הפתרון המקיף והגמיש ביותר שיכולנו למצוא.

החיסרון של שיטת התוכנה הוא שאתה מפקיד את השיחות הפרטיות שלך לצד שלישי. אם אתה לא מגניב עם זה, שיטת החומרה עשויה להיות בחירה טובה יותר עבורך. זה כולל יותר התקנה וציוד.

שיטת המקצוענים: השתמש במכשיר מקליט עם קלט

שיטה זו היא אותה אנו ממליצים לכל הקלטה באיכות שידור. אלא אם כן אתה מסנכרן את הראיון שלך (זה מונח תעשייתי מהודר שמשמעותו ששניכם מקליטים אודיו מקומי משלכם), זו הדרך הטובה ביותר ללכת מכיוון שהיא מבטלת כמה שיותר רעשי אות. אין שרתים של צד שלישי, ואתה מצמצם כמה שיותר בעיות אינטרנט לאגיות וטלפון עם אות רע. החיסרון הוא שזה מסובך ויקר.

הפריט הראשון שאתה צריך הוא מקליט עם קלט. ישנן אפשרויות רבות בנקודות מחיר משתנות, אך מקליט ה- Zoom H5 (אשר ב -280 דולר הוא מעט יקר) הוא אחד הטובים ביותר. יש בו את כל קלט / הקלט שאתה צריך - כניסות להקלטה ויציאות לאוזניות. בנוסף, יש לו הרחבת MicroSD והוא די תכליתי לכל צרכי ההקלטה שלך.

בשלב הבא, אתה זקוק לכבל כדי לחבר את ה- iPhone למקליט שלך - כמו כבל זה כבל שמע 3.5 מ"מ זכר ל XLR זכר עבור קצת יותר מ- $ 8.00. אם לטלפון שלך יש שקע לאוזניות, אתה מוכן. אם אתה משתמש באייפון חדש יותר, עם זאת, תזדקק לפלאג לשקע ברק לאוזניות (#donglelife). אם האייפון שלך הגיע עם דונגל, זה יעבוד. אם לא, אתה יכול להשיג אחד תמורת 9 דולר. משם, תפס את האייפון שלך (ואת הפלאג, אם יש צורך), וחבר את כבל 3.5 מ"מ לטלפון / הפלאג. חבר את הקצה השני למקליט הזום.

אם אתה רוצה להקליט את הצד שלך בשיחה, תזדקק גם למיקרופון וכבל XLR. אנו ממליצים על מיקרופון Shure SM58 המנוסה יחד עם כבל ה- AmazonRasics זה $ 7 $. חבר את זה לקלט השני על מקליט הזום.

לבסוף, אתה זקוק לסט אוזניות שמתחבר למקליט הזום, כדי שתוכל לשמוע את האדם בצד השני.

לאחר שתחבר את האוזניות למקליט הזום, התקשר. יידע לצד השני שהשיחה מוקלטת ולאחר מכן לחץ על כפתור ההקלטה.

הנה כל ההתקנה בפעולה.

כמובן שזו רק שיטה אחת להקלטת שיחות עם חומרה. יש שלל אפשרויות שם בחוץ, אם כי הן עשויות לעבוד אחרת ממה שהתארנו כאן. אם אתה מחפש את ההקלטה האיכותית ביותר שאפשר, עם זאת, הקומבינה Zoom / SM58 קשה לנצח.