כיצד למכור את המחשב הנייד, הטלפון או הטאבלט במחיר הדולר המוביל ביותר

אז החלטתם להפוך את האלקטרוניקה הישנה למזומן. אבל אם אתה מנסה להפוך טלפון או מחשב נייד בדימוס לכסף גדול, תצטרך להכניס קצת מרפק.

אם אתה רוצה כסף, תמכור את זה בעצמך

אם אתה רוצה להשיג דולר עליון לטלפון או מחשב נייד ישן, אתה צריך למכור אותו בעצמך. זה אומר שאתה הולך להשקיע קצת מאמץ נוסף. כן, יש אתרים כמו Gazelle שיכולים לעשות את העבודה בשבילך, אבל הם לוקחים נתח שמן מהרווחים שלך תוך כדי.

יש הרבה מקומות למכור מחדש את המכשיר הישן שלך, אבל כולם עובדים באותה צורה. אתה מפרט את המוצר שלך עם תמונה, תיאור ומחיר. חלק מאתרי האינטרנט הללו מאפשרים לך לבצע רישום ארצי או עולמי, אך רובם מתמקדים ברישומים מקומיים. בדרך כלל, אתרי האינטרנט המציעים רישומים מקומיים קלים במיוחד לשימוש ולהגשמה, אך הם לא תמיד טובים למקסום הרווחים.

 • eBay - ארצית או גלובלית. קל לשימוש.
 • Swappa - כמו eBay, אך קל יותר לשימוש.
 • אמזון - ברחבי הארץ. הטוב ביותר עבור מוצרים כמו חדשים.
 • קרייגסליסט - מקומי
 • LetGo - מקומי
 • שוק פייסבוק - מקומי
 • Offerup -Local

אבל אתה לא יכול פשוט להעלות רישום מאמץ נמוך למוצר ולצפות להרוויח המון כסף. עליך לשמור על הרישום שלך נקי, מפורט ומקצועי ככל האפשר. בדרך זו, קונים פוטנציאליים יבזבזו כסף על הטלפון או המחשב הנייד הישנים שלך ללא שמץ של היסוס או חרדה.

חשוב על זה ככה: אתה המוכר, אז התפקיד שלך למכור את המכשיר שלך. תפקידו של הקונה הוא לקנות, ועליהם למלא תפקיד זה כאילו זה טבע שני. אם לקונה יש שאלות או הסתייגויות מהרישום שלך, לא עשית עבודה טובה במכירת המוצר שלך.

עליכם לוודא שתמונות המוצר, התיאור והמחיר שלכם יכולים לערער וליידע את הקונים הפוטנציאליים. זה יכול להיות קשה וגוזל זמן, אבל אנו נעבור אתכם צעד אחר צעד.

עצב את הנתונים שלך ובדוק אם משהו שבור

אל תמכור טלפון או מחשב נייד מלא בתמונות אישיות ופרטי כניסה של Google. זה רעיון מטופש. הקדש דקה לעיצוב הטלפון, המחשב הנייד או הטאבלט לפני מכירתו. זהו צעד קל והוא נותן לך אפשרות לראות אם המכשיר עדיין עובד.

אתה עדיין יכול למכור מכשיר מקולקל בסכום מכובד של כסף, אך מכשיר מתפקד תמיד יצבור לך יותר מזומנים. בדוק שאין שום דבר רע בתצוגה, שהסוללה עדיין נטענת ושכל הכפתורים עובדים. אתה יכול ללכת לחנות לתיקון כדי לתקן בעיות - או לא. יש אנשים שיקנו מוצרי אלקטרוניקה שבורים.

עיצוב מכשיר מקולקל יכול להיות מסובך, אך זה עדיין צעד חשוב. אם תצוגת הטלפון שלך מקולקלת, שקול לתקן אותה ואז לעצב את המכשיר. התיקון יגדיל את ערך הטלפון שלך ותוכל למחוק את הנתונים שלך. לחלופין, תוכל להשתמש בתוכנה כמו LockWiper כדי לעצב את הטלפון השבור שלך מהמחשב.

הפוך את המוצר שלך למראה חדש ככל האפשר

אף אחד לא רוצה לשלם דולר עליון עבור מוצרי אלקטרוניקה שנראים משומשים, אז הקדש דקה לנקות את הטלפון או המחשב הנייד הישן שלך לפני שאתה מוכר אותו. מעט אלכוהול איזופרופיל יכול לעבור דרך ארוכה (אל תשתמשו בסבון ובמים, אתם יודעים יותר מזה). גם אם האייפון הישן הזה עדיין עובד כמו חדש, המראה הוא הכל.

הקפד להוריד את המדבקות מהמכשיר ולנקות את השאריות באלכוהול. זה יכול להיות מפתה להשתמש בסכין כדי להסיר מדבקות, אבל נסה לעשות זאת עם הידיים תחילה, כך שהוא לא יישרט.

לאחר שתסיים, נקה את הפרטים, כמו הכפתורים והקמטים. עם מחשבים ניידים, כדאי שתקדיש דקה לניקוי המקלדת. יש שם כנראה כמה סודה, אבק צ'יטו ועור מת תקוע שם. אנחנו לא מתכוונים להעמיד פנים שניקוי מקלדת הוא מהנה, אבל היי, האם היית קונה מחשב נייד מלא באוכל מאובק ובאבק ביולוגי? לא חשבתי כך.

אם אתה מנסה למכור מוצרי אלקטרוניקה פגומים, זה יכול להיות מפתה לדלג על שלב הניקיון. אל תדלג עליו. אנשים שקונים אלקטרוניקה שבורה אינם יצורי ביוב מלוכלכים (טוב, רובם לא), והם ישלמו יותר עבור מכשיר שנראה נקי.

צלם תמונות טובות ומפורטות

אם אתה מפרט את הטלפון או הטאבלט הישנים שלך באתר כמו eBay, פייסבוק מרקטפלייס או LetGo, תרצה להעלות כמה תמונות טובות. זה יכול להיות הצעד האיום ביותר בתהליך המכירה, אבל זה החשוב ביותר. קונים מסתכלים על תמונות לפני שהם מסתכלים על תיאורים, ואנשים ישלמו דולר עליון עבור מוצר שרשום באופן מקצועי.

אתה לא צריך מצלמה מפוארת כדי לצלם תמונות טובות; הטלפון שלך יעבוד בסדר. פשוט נסו לצלם על משטח נקי עם הרבה אור. באופן אידיאלי, רישום המוצרים שלך ייראה כאילו הוא נעשה על ידי עסק, ולא על ידי מישהו מוזר במטבח מלוכלך.

אינך צריך לצלם מיליון תמונות שונות; רק וודא שכל הבסיסים שלך מכוסים. הפעל את תצוגת המכשיר (אם זה עובד) וקבל שילוב טוב של תמונות רחבות ותמונות תקריב. צלם תמונות של אזורים מושחתים או פגומים, וודא שהמוצר אינו מוסתר על ידי דבר כמו תיק טלפון. זכור, קונים פוטנציאליים לא צריכים לשאול אותך שאלות.

אם כלול תוספת כלשהי בטלפון, בטאבלט או במחשב הנייד שאתה מפרט, אתה רוצה להציג את זה בתמונות. פריטים נוספים אלה תמיד יוסיפו ערך כלשהו לכל מה שאתה מוכר, והקונים צריכים לראות מה הם קונים. אם כלולים כבלים, הראה את הכבלים. אם האריזה הקמעונאית כלולה, הציגו את האריזה.

כתוב תיאור טוב ותמציתי

אינך צריך לכתוב חיבור למוצר שלך. אם בכלל, תיאור קצר ומאורגן הוא הטוב ביותר. בדרך זו, הקונים יכולים לקחת את הקפיצה מבלי להיות מוצפים או מבולבלים. זכרו, קונים לא צריכים להקדיש את זמנם לחשיבה עליהם להשקיע את זמנם בקנייה.

לטלפונים וטאבלטים, בדרך כלל תרצה לרשום את מספר הדגם, שטח האחסון והתנאי. עבור מחשבים ניידים, נסה לכלול את מספר הדגם המלא (הוא נמצא בדרך כלל בתחתית המחשב הנייד), ומפרט כמו זיכרון RAM, אחסון פנימי וכוח עיבוד.

הקפד להזכיר את הפגמים, גם אם הם רק קוסמטיים. וכלול מידע על כל דבר נוסף שמגיע עם המכשיר, כמו טעינת כבלים.

אם אתה מוכר מכשיר שבור, קח שנייה לשקול מי היה קונה אותו ממך. אולי מישהו ישתמש בו לחלקים, או אולי ינסה לתקן את זה. עליך לכלול מידע נוסף שעשוי להיות חשוב לקונים אלה. פרט אם חסר משהו, אם המכשיר משמיע רעש או שהוא בכלל נדלק.

אתה יכול להוסיף כמה פרטים מפתים, מוכרים, אבל לשמור אותם קצרים ומתוקים. כדוגמה: "מחשב נייד קל לשימוש זה מהיר מאוד, והוא מוכן לעבודה במשחקים או במשרד."

כעת, מעל לכל דבר אחר, עליכם לעקוב אחר כלל הזהב של המשווקים. אל תשקר, ואל תנחש. אם אינך יכול למצוא את הפרטים הטכניים עבור האלקטרוניקה הישנה שלך, עליך להודות בתיאור. אם מעולם לא ניהלת משחק במחשב הנייד הישן שלך, אל תגיד שהוא "מוכן ל- Fortnite".

מצא מחיר טוב

זה החלק המהנה. ישנן שתי דרכים להבין מחיר טוב עבור המוצר שלך. אתה יכול להגדיר נתון על סמך המחיר הקמעונאי, או לבדוק כמה כסף אנשים אחרים מרוויחים מאותו מוצר.

אם אתה רוצה ללכת בדרך הקלה, אתה יכול לבסס את מחיר המכירה שלך על מחיר הקמעונאי. שיטה זו אינה מושלמת והיא פועלת רק עבור מוצרי אלקטרוניקה שעדיין נמצאים בשוק, כמו מחשב נייד או טאבלט חדשים יותר. קחו את המחיר הקמעונאי הנוכחי וקצצו 100 דולר או 200 דולר. הנה לך, זה מחיר מכיר הגון. כמובן שתרצה להוזיל את המחיר עוד יותר אם יש בעיות או פגמים.

השיטה האחרת לקביעת מחירים היא קצת יותר זמן אינטנסיבית, אך היא מסייעת לך לקבוע מחיר מציאותי עדיין ימקסם את הרווחים. יהיה עליך להבין כמה כסף אנשים בדרך כלל משלמים עבור המוצר שאתה מוכר. כלי החיפוש המקדים של eBay הופך את זה לסופר קל. אתה מקליד את שם המוצר שלך ולחץ על התיבה "רישומים נמכרים". בום, עכשיו אתה יכול לקבוע מחיר על סמך רישומים קודמים.

אם לטלפון או למחשב הנייד שאתה מוכר יש פגמים, קח שנייה לחפש רישומים שנמכרו שיש להם בעיות דומות. בדרך זו תוכלו לקבל מושג טוב יותר כמה קונים מוכנים לשלם עבור המוצר הפגום שלכם.

להתמודד, להחליף או להישאר חזקים?

זה יכול להיות מפתה להציע את המוצר שלך להצעות מחיר ב- eBay או לנהל משא ומתן עם הקונים ב- LetGo. אחרי הכל, פריט שמציע הצעות מחיר נמכר מהר יותר, וקונה שמנסה להחליף הוא כנראה מעוניין להוציא קצת כסף.

אם אתה מנסה למקסם את הרווחים שלך, עדיף לעמוד חזק ולהציע מחיר קבוע. אבל אם אתה רוצה לסיים את זה, אתה יכול לפתוח את המוצר שלך להצעות מחיר או משא ומתן. רק זכור כי מוצר שנמצא ברשימה המקצועית תמיד ייראה בעל ערך רב יותר עבור קונים פוטנציאליים, גם אם הם מציעים או מחליפים.

לחלופין, קח את המסלול הקל בפחות כסף

אם כל העבודה הזו נשמעת כמו לעזאזל, אז אתה יכול ללכת בדרך הקלה. לא, אתה לא צריך לזרוק את הטלפון או המחשב הנייד הישן שלך, עליך להשתמש באתר משווק או להשתתף בתוכנית רכישה חוזרת.

משווקים, כמו Gazelle, מוכנים לשלם סכום מכובד של כסף עבור מכשירים ישנים. אתרים אלה קלים במיוחד לשימוש; אין שום כתיבה או חיפוש מעורבים. אתה מחבר קצת מידע על המכשיר שלך ומקבל הצעת מחיר במקום. אם אתה אוהב את הצעת המחיר, אתה שולח את המכשיר למשווק ומקבל תשלום.

נכון לעכשיו, Gazelle תשלם 125 דולר עבור אייפון 7 בנפח 256 GB במצב "הוגן". זה סוג התשלום שאנו בוחנים כאן. (לשם הפניה, אתה יכול למכור את אותו אייפון עם מסך סדוק קשות תמורת 235 דולר ב- eBay).

הנה כמה אתרי אינטרנט פופולאריים למפיצים:

 • צְבִי
 • נקסטוורת '
 • Cellcashier

אם אינך מעוניין להתמודד עם משווק, תוכל להשתתף בתוכנית רכישה חוזרת או טרייד אין. תוכניות אלה בדרך כלל יעניקו לך אשראי בחנות או הנחה לרכישות חדשות, כמו שדרוג טלפוני. לפעמים הם אפילו ישלמו לך על מכשירים שבורים.

להלן מספר תוכניות רכישה חוזרות ופיתוח פופולרי:

 • אֲמָזוֹנָה
 • הקנייה הכי משתלמת
 • תפוח עץ
 • ל- EPA יש רשימה חזקה של תוכניות רכישה חוזרת וטרייד-אין.