כיצד להפעיל שרת Minecraft מקומי פשוט (עם ובלי מצבים)

אמנם קל מספיק לשתף מפת Minecraft עם שחקנים מקומיים אחרים ברשת שלך, אבל זה נחמד להיות מסוגל להפעיל שרת ייעודי כדי שאנשים יוכלו לבוא וללכת בלי שמארח המשחק המקורי יטען את Minecraft. היום אנו בוחנים כיצד להפעיל שרת Minecraft מקומי פשוט גם עם וגם ללא אופנות.

מדוע להפעיל שרת מיינקראפט?

אחד האלמנטים המתסכלים ביותר בחוויית המולטי-פלייר המקומית של Minecraft (הן למחשב והן למהדורת PE) הוא שמארח המשחקים המקורי צריך להיות פעיל כדי לגשת ליצירות קודמות. אם יש שני הורים ושני ילדים שמשחקים מיינקראפט בבית למשל, והם מבלים כמה שעות בסוף שבוע אחד בעבודה על מבנה גדול שמתארח על ידי ילד מס '2, אז בכל פעם שמישהו ירצה לעבוד על העולם / המבנה הזה שוב הוא צריך ילד # 2 כדי להפעיל את המשחק שלהם ולשתף אותו עם כולם על ידי פתיחתו לרשת LAN. גורם בכך שכל עולם שוכן על כל מחשב נפרד ופתאום זה הופך להיות טרחה אמיתית עבור יותר מאדם אחד לעבוד על מפה נתונה.

דרך יעילה הרבה יותר לעשות דברים היא לארח שרת עצמאי ברשת המקומית. בדרך זו שחקנים יכולים לבוא וללכת כרצונם מבלי שאיש אחד יצטרך להתחבר ולשתף את עולמם. אפילו יותר טוב, אתה יכול לארח שרת Minecraft במכונה שאינה מתאימה להפעלת Minecraft בפועל (הפעלנו שרתי Minecraft צנועים מחוץ לתיבות קטנות של Raspberry Pi ללא בעיה).

בואו נסתכל על אופן ההתקנה של שרת Minecraft מקומי בסיסי עם ובלי אופנות.

הגדרת שרת Minecraft וניל פשוט

ישנן שתי דרכים להתקרב להתקנת שרת Minecraft הווניל הפשוט של Mojang. שיטה אחת מאוד ממוקדת ב- Windows כאשר אתה פשוט מוריד קובץ .EXE ומפעיל אותו, עם חלון משתמש גרפי קטן ונוח. שיטה זו אינה בהכרח עוזרת למשתמשי OS X ו- Linux, אולם אנו נשתמש בשיטה מבוססת .JAR שתסייע להרחיב את התהליך בכל הפלטפורמות עם רק שיפורים קלים ביותר הדרושים למעבר בין מערכות הפעלה.

הצו הראשון של העסק הוא להוריד את קובץ ה- JAR הרשמי של שרת Minecraft. נכון להדרכה זו הגרסה היא 1.7.10. תוכל למצוא אותו בתחתית דף ההורדות הרשמי של Minecraft.net. ללא קשר למערכת ההפעלה שלך, אתה רוצה את קובץ ה- JAR.

לאחר סיום ההורדה של הקובץ, העבר את קובץ ה- JAR למיקום קבוע יותר. שמנו את הקובץ ב / HTG Test Server /. אתה יכול למקם אותו בכל מקום שתרצה אבל לתייג אותו בבירור, למקם אותו במקום בטוח ולהיות מודע לכך שברגע שתפעיל את קובץ ה- .JAR כל הדברים שקשורים לשרת יורדו / יפורדו בתיקיה שבה .JAR נמצא, אז אל לא למקם אותו איפשהו כמו שורש כונן או תיקיית בית.

הפעל את השרת בפעם הראשונה על ידי הפעלת הפקודה הבאה בשורת הפקודה מהספריה בה נמצא קובץ .JAR, כמובן:

Windows: java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.1.7.10.jar nogui

OS X: java -Xms1G -Xmx1G -jar minecraft_server. 1.7.10.jar nogui

לינוקס: java -Xms1G -Xmx1G -jar minecraft_server. 1.7.10.jar nogui

הפקודות לעיל יבצעו את קובץ ה- JAR של שרת Minecraft. הפקודה מריצה את Java, מקצה זיכרון 1GB / 1GB מקסימום, מציין שהקובץ הוא JAR, שם ה- JAR ומציין שאין צורך בממשק משתמש. אתה יכול להתאים את ערכי הזיכרון שהוקצו / מקסימום כלפי מעלה אם אתה מוצא שאתה צריך לעשות זאת עבור עולמות גדולים במיוחד או שרתים עם נגנים רבים (נניח, במהלך מסיבת LAN), אך איננו ממליצים להוריד את ערכי הזיכרון.

אם אתה זקוק לעזרה בהתקנת Java ב- Linux, יצירת קיצור דרך לתהליך ההשקה ב- OS X או כל נושא אחר ספציפי למערכת ההפעלה, אנו ממליצים לך לבדוק את המדריך המפורט להפעלת קובץ JAR של השרת שנמצא בוויקי הרשמי של Minecraft. .

בפעם הראשונה שתפעיל את השרת תראה הודעה כמו הבאה:

[שרשור שרת / מידע]: הפעלת שרת Minecraft גרסה 1.7.10

[שרשור שרת / מידע]: טעינת מאפיינים

[שרשור שרת / אזהרה]: server.properties אינו קיים

[שרשור שרת / מידע]: יצירת קובץ מאפיינים חדש

[שרשור השרת / אזהרה]: טעינת eula.txt נכשלה

[שרשור שרת / מידע]: עליך להסכים להסכם ההרשאה על מנת להפעיל את השרת. עבור אל eula.txt למידע נוסף.

[שרשור שרת / מידע]: נעילת שרת

זה נורמלי לחלוטין. חפש בספריית השרת את קובץ EULA.txt, פתח אותו וערוך את הערך "eula = false" ל- "eula = true" כדי לציין את הסכמתך עם הסכם המשתמשים בשרת Mojang. שמור וסגר את המסמך. הפעל שוב את פקודת השרת. אתה יכול להריץ אותו עם או בלי תג "nogui" בהתאם לצרכים / הרצון שלך. אם אתה מריץ אותו עם התג "nogui", פלט השרת וממשק הפקודה יישאר בחלון המסוף שהפעלת את הפקודה ב:

אם תסיר את התג "nogui", חלון GUI ייפתח ויספק חוויית שרת נקייה וקלה יותר לניהול:

ממשק ה- GUI מראה בדיוק מה תראה בחלון המסוף בחלונית הימנית הגדולה, כמו גם חלון סטטיסטיקה בפינה השמאלית העליונה ורשימת השחקנים המחוברים כעת בפינה השמאלית התחתונה. אלא אם כן אתה מריץ את השרת במכונה קשורה למשאבים (או במכשיר ללא ראש כמו שרת מדיה או Raspberry Pi) אנו ממליצים להשתמש בממשק המשתמש.

במהלך ההפעלה השנייה של השרת, לאחר קבלת ה- EULA, מורידים קבצים נוספים ועולם ברירת המחדל נוצר. עולם ברירת המחדל ממוקם ב- / world / ונראה הרבה כמו תיקייה ישנה /.minecraft/saves/[someworldname ]/ של Minecraft רגילה (למעשה, היא כן). אתה יכול לשחק בעולם שנוצר באופן אקראי או למחוק את התוכן של / world / ולהחליף אותו בתוכן של משחק שמור מעותק עצמאי של Minecraft או שמירה עולמית שהורדת מהאינטרנט.

בואו נצטרף לשרת הטרי שלנו ונראה איך הוא נראה. על מנת להצטרף למשחק שלך אתה צריך להיות באותו LAN כמו המחשב המארח ועליך לדעת את כתובת ה- IP של המחשב המארח.

עם כתובת ה- IP ביד, הפעל את Minecraft, לחץ על Multiplayer מהתפריט הראשי והוסף את השרת החדש או השתמש בתכונת החיבור הישיר. אם אתה זקוק לעזרה באחת מהאפשרויות הללו, ראה חיבור לשרתים מרוחקים בשיעור חקר שרתי ריבוי משתתפי Minecraft מהמדריך הקודם שלנו.

הנה אנחנו בשרת החדש. הכל נראה נהדר והעולם נטען בצורה חלקה. דבר אחד שתציין מיד הוא שהמשחק נמצא במצב הישרדות. זהו ברירת המחדל של השרת, אך נראה לך כיצד לשנות אותו תוך רגע.

בצד השרת של הדברים תראה זרם של הודעות בחלון המסוף כאשר הדברים מתרחשים בו: שחקנים מצטרפים, שחקנים מתים, תקשורת נגנים והודעות אחרות. בנוסף אתה יכול להשתמש בפקודות שרת גם בחלון המסוף וגם אם אתה OP או "מפעיל" בשרת. יש עשרות פקודות, רבות מהן די סתומות ומשמשות לעתים רחוקות. אתה יכול לקרוא את כל רשימת הפקודות בוויקי Minecraft, אך נדגיש את הרלוונטיות ביותר להפעלת השרת שלך בטבלה שלהלן.

הערה : אם אתה מזין את הפקודה בחלון קונסולת השרת אינך זקוק ל "/" המוביל אך אם אתה מזין אותה בחלון הצ'אט כשחקן בשרת.

/ defaultgamemode [s / c / a] מחליף את מצב ברירת המחדל של השרת לשחקנים חדשים בין מצבי הישרדות, קריאייטיב והרפתקאות.
/ קושי [p / e / n / h] מחליף את דרגות הקושי בין שלווה, קלה, רגילה וקשה.
/ gamemode [s / c / a] [player] זהה ל- / defaultgamemode למעט מיושם על בסיס שחקן אחר שחקן.
/רשימה מפרט את כל השחקנים הנוכחיים.
/ (de) op [player] / deop [player] נותן הרשאות מפעיל שחקן בשם (או מוריד אותן).
/ save- (הכל / on / off) "הכל" מציל את העולם באופן מיידי, "מופעל" מפעיל שמירה עולמית (זהו מצב ברירת המחדל) ו"מכובה "מכבה את החיסכון האוטומטי. עדיף להשאיר את זה לבד אלא אם כן ברצונך לאלץ שמירה מיידית לגבות את עבודתך באמצעות הפקודה / save-all.
/ setworldspawn [xyz] קובע את נקודת השרצים לכל השחקנים הנכנסים לעולם. ללא קואורדינטות, הוא מגדיר את המקום בו פועלת ההפעלה, עם טיעונים שהוא מקצה את נקודת השרץ לאותם קואורדינטות.
/ spawnpoint [נגן] [xyz] אותו דבר כמו worldspawn, אבל עבור שחקנים בודדים; מאפשר לך להגדיר נקודת שרצים ייחודית לכל שחקן.
/תפסיק מכבה את השרת.
/ זמן מוגדר [ערך] משנה את זמן המשחק; יקבל "יום", "לילה" או ערך בין 0 ל 24000, שבהם, לשם התייחסות, 6000 הוא צהריים ו 18000 הוא חצות.
/ tp [נגן יעד] [יעד] נגן טלפורט. טענה ראשונה חייבת להיות תמיד שחקן היעד. הטיעון השני יכול להיות שחקן אחר (שלח שחקן A עד B) או קואורדינטות x / y / z (שלח שחקן A למיקום).
/ מזג אוויר [בהיר / גשם / רעם] משנה את מזג האוויר. בנוסף, תוכל להוסיף טיעון שני לשינוי מזג האוויר למשך X מספר שניות (כאשר X יכול להיות בין 1 ל -1,000,00).

אלה הפקודות השימושיות ביותר להפעלת שרת ביתי קטן. יש פקודות נוספות שימושיות אם אתה פותח את השרת הביתי שלך לשימוש ציבורי או ציבורי למחצה (כגון / בעיטה ו / אסור), אך בדרך כלל מיותרים לשימוש ביתי פרטי.

עכשיו, לאחר שהשקנו בהצלחה את השרת הביתי הפרטי שלנו, ייתכן שאתה תוהה (במיוחד אחרי כל השיעורים המוקדשים להם) כיצד נוכל להזרים כמה אופנות מדהימות לשרת שלנו. התחנה הבאה, שינוי שרתים.

הגדרת שרת Minecraft פשוט ומעוצב

בדיוק כמו שאתה יכול להזרים מטעני פורג בקלות להתקנת Minecraft עצמאית, אתה יכול בקלות להזריק מטעני פורג mod לשרת Minecraft.

אתה יכול לעשות שימוש חוזר באותו מתקין בו השתמשת ב- Forge במדריך הקודם למוד; פשוט הפעל אותו מחדש (לא משנה אם אתה משתמש ב- .EXE או ב-. JAR) והתאם את ההגדרות ככאלה:

בחר "התקן שרת" וכוון אותו לספריה חדשה. אינך צריך להתקין שרת ואז להתקין את Forge, כמו שאתה צריך להתקין את Minecraft ואז להתקין את Forge כמו שעשינו בהדרכה בצד הלקוח.

הערה : אם קפצתם למקטע זה מכיוון שכל כך התרגשתם ממצבים בשרת שלכם, אנו עדיין ממליצים לכם לקרוא את החלק הקודם מכיוון שכמה מהשלבים זהים, ואנחנו לא חוזרים על כולם בפירוט חלק זה של ההדרכה.

תן לזה דקה להוריד את השרת וגם את קבצי Forge, ואז בקר בתיקיית ההתקנה. השלבים הבאים ייראו הרבה כמו הגדרת שרת ה Minecraft הוניל.

בתוך התיקיה, הפעל את הקובץ "forge. *. Universal.jar" באמצעות אותה פקודה בה השתמשת, בהתבסס על מערכת ההפעלה שלך מחלק התקנת הווניל של הדרכה זו.

השרת יפעל ואז ייעצר, מה שמציין כפי שהיה בסעיף הקודם שאתה צריך לקבל את ה- EULA. פתח את ה- EULA.txt שנוצר לאחרונה וערוך את "שקר" ל"אמיתי "ממש כמו בפעם הקודמת.

הפעל את השרת שוב כדי לוודא שהכל מותקן כראוי ורק לצורך מידה טובה במיוחד, הצטרף לעולם. זכור, כשאתה מצטרף לעולם תצטרך להצטרף עם לקוח שונה (לקוחות וניל אינם יכולים להצטרף לשרתים מעוצבים). הצטרף להתקנת מספר גרסה תואמת של Minecraft עם התקנת Forge, אך ללא טעינת כל אופנות, אשר ישקפו את מצב השרת.

הכל נראה טוב. אפילו שרצנו ליד כפר, שזה תמיד כיף. בואו נראה לתושבי הכפר האלה איך לחגוג על ידי השרצת פורטל למימד קסום.

אין עסקה; פשוט זרקנו יהלום בתוך שלולית וכל תושבי הכפר בוהים בנו כאילו איבדנו את הראש. יתכן שהתקנתנו פורג ', אך חסר לנו הרכיב שגורם לקסם לקרות: מוד הדמדומים.

כעת, כשאנו יודעים ש- Forge מותקנת כהלכה, השלב הבא הוא להתקין את המודולים שאנחנו רוצים. התהליך פשוט מאוד. אתה רק צריך לוודא שקובץ ה- mod. JAR (במקרה זה, mod Twilight Forest) ממוקם גם בתיקיה / mods עבור שרת Forge החדש שלך וגם / mods / תיקייה עבור לקוח Minecraft שאתה מצטרף אליו. השרת עם.

צא מלקוח Minecraft שלך ועצר את השרת באמצעות הפקודה "עצור", העתק את הקבצים והפעל מחדש את השרת. לאחר מכן, הפעל מחדש את הלקוח שלך והצטרף לשרת.

מילים אינן יכולות להביע את האכזבה שחשנו כשכפר נפל בפורטל יער הדמדומים שהוליד טרי ולא הצליח להעביר את הטלפון ליער. נצטרך ללכת במקומו.

הפורטל בסופו של דבר היה ממש ליד טירה. ברצינות, זה יכול להיות זרע המפה המזל ביותר אי פעם: התחלנו ליד כפר בעולם העולמי, הכנו שם פורטל וסיימנו ליד טירה ביער הדמדומים (אם אתה משחק עם יער הדמדומים ב -1.7. 10 (או גרסאות 1.7. * אחרות) הזרע הוא: 1065072168895676632)!

תוספות וטריקים נוספים לשרת שלך

בשלב זה אתה מוכן לטלטל, עם או בלי אופציות, תלוי איזה טעם התקנת. זה לא אומר, עם זאת, סיימת להתעסק בשרת שלך. בוא נעבור על כמה דברים נוספים שתוכל לעשות כדי לשפר את חווית השרת שלך.

עוד אופנים

אתה תמיד יכול להתקין יותר אופנות. זכור כי יותר מצבים דורשים יותר משאבי מעבד / GPU / RAM. שים לב בזהירות לגבי המודלים שאתה כן מתקין, מכיוון שכל מי שמצטרף לשרת שלך יצטרך להתקין גם את המודלים האלה. באופן כללי / mod / תיקיית הלקוח ו- mod / תיקיית השרת צריכים להיות מראות זה לזה.

זקוק לרעיונות למצב שרת טוב? הגדל את המשאבים המפורטים בסעיף "היכן למצוא מצבים?" החלק של הדרכת המודלים שלנו ב- Minecraft.

פתיחת השרת שלך לשחקנים מרוחקים

אם אתה רוצה לשחק עם אנשים מחוץ לרשת המקומית שלך, אתה יכול להגדיר העברת יציאות כך שחקנים מחוץ לרשת הביתית שלך יוכלו לגשת לשרת. רוב חיבורי הפס הרחב הביתי יכולים לתמוך בנגנים רבים בקלות. מכיוון שלשרת אין מערכת סיסמאות, כדאי לשקול ליצור רשימת היתרים בשרת. השתמש בפקודה ובפרמטרים / רשימת היתרים [on / off / list / add / remove / reload] [playname] כדי להתאים ולהציג את רשימת ההיתרים.

כוונון עדין עם שרת נכסים

בתוך תיקיית השרת תמצא קובץ בשם server.properties. אם אתה פותח קובץ זה בעורך טקסט, תמצא קובץ תצורה פשוט שניתן לערוך ידנית. בעוד שחלק מהגדרות אלה זמינות באמצעות פקודות שרת / במשחק, רבות מהן אינן.

באמצעות החלפות אמיתיות / שקר או מספריות פשוטות אפשר לאפשר לשחקנים לטוס במצב הישרדות, לכבות את ה- Nether, להתאים את הגדרות הזמן הקצוב לשרת ועוד שלל משתנים אחרים. אמנם רבות מההגדרות מסבירות את עצמן למדי, אך כמה מהן דורשות הבנה מעמיקה יותר של המשתנה המעורב. בדוק פירוט מפורט זה של משתני server.properties.

חמושים בשרת, מעוצב או אחר, עכשיו אתה כבר לא צריך לדאוג לדאוג שהאדם הנכון יהיה מקוון בזמן הנכון כדי לגשת לעולמך (ותוכל לשתף בקלות את עולמך בכל ביתך או עם חברים ברחבי העולם. המדינה).