כיצד להוריד מנהלי התקנים של NVIDIA ללא ניסיון של GeForce

רוצה להוריד מנהלי התקנים עבור ה- NVIDIA GeForce GPU שלך מבלי להתקין את יישום GeForce Experience של NVIDIA? NVIDIA לא עושה את זה קל למצוא, אבל אתה יכול לעשות את זה. כך נמנע מ- GeForce Experience ב- Windows.

זה נתון להחלטתך

אנחנו לא מבססים את חווית GeForce כאן. יש לו כמה תכונות מסודרות כמו היכולת לבצע אופטימיזציה אוטומטית של הגדרות הגרפיקה למשחקי המחשב שלך ולהקליט את המשחק שלך. זה גם יכול לחפש ולהתקין עדכוני מנהלי התקנים באופן אוטומטי. יהיה עליך למצוא ולהתקין עדכונים באופן ידני אם תדלג על יישום GeForce Experience.

אבל חוויית GeForce היא גם יישום כבד יותר המחייב אותך להיכנס עם חשבון. אתה אפילו צריך להיכנס עם חשבון רק כדי לקבל עדכוני נהג. אם תרצה להתקין את מנהלי ההתקנים שלך בדרך הקלאסית - רק את מנהלי ההתקנים עצמם ואת הכלי בלוח הבקרה של NVIDIA - אתה יכול.

כיצד להוריד את מנהלי ההתקנים של NVIDIA ללא ניסיון של GeForce

אתה יכול להוריד את מנהלי ההתקן מאתר NVIDIA. עבור אל הדף החדש יותר של מנהלי התקנים של GeForce והשתמש בסעיף "חיפוש מנהלי התקנים ידני" או השתמש בדף הורדת נהגים הקלאסי של NVIDIA.

בכל דף שתשתמש, יהיה עליך לדעת את הדגם של כרטיס המסך שלך, בין אם אתה משתמש בגרסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows, ואיזה סוג מנהל התקן אתה רוצה. (לא בטוח איזה GPU יש לך או איזה סוג של מערכת הפעלה Windows יש לך? גלול מטה לקבלת הוראות כיצד לברר.)

"Driver Ready Driver (GRD)" כולל אופטימיזציות למשחקים האחרונים ומיועד לגיימרים, בעוד ש- "Studio Driver (SD)" מעדיף יציבות ומיועד למקצוענים יצירתיים.

השתמש בשדות כדי לבחור את מנהלי ההתקנים שלך ולחץ על "חפש". כשתסיים, לחץ על כפתור "הורד" כדי להשיג את מנהלי ההתקן.

כיצד להתקין את מנהלי ההתקנים ללא חוויית GeForce

הורד את קובץ ה- EXE של מנהל ההתקן ולחץ עליו פעמיים להתקנה כמו כל יישום אחר. תן למתקין לחלץ את הקבצים ולהתחיל בהתקנה.

לאחר שמתקין מחלץ את קבציו ומתחיל, תתבקש לבחור את סוג ההתקנה הרצוי. כברירת מחדל, היא תנסה להתקין את תוכנת "מנהל ההתקן הגרפי של NVIDIA ו- GeForce Experience".

הקפד לבחור במקום זאת באפשרות "מנהל התקן גרפי של NVIDIA" כדי להימנע מהתקנת NVIDIA GeForce Experience.

כיצד לראות איזה NVIDIA GPU יש לך

כדי לבדוק איזה NVIDIA GPU יש לך במחשב Windows 10 שלך, פתח את מנהל המשימות. תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה על Ctrl + Shift + Esc או על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה באפשרות "מנהל המשימות".

לחץ על הכרטיסייה "ביצועים" בחלק העליון של חלון מנהל המשימות. אם יש צורך, לחץ על "פרטים נוספים" בתחתית מנהל המשימות כדי להרחיב את מנהל המשימות ולהציג את הכרטיסיות.

בחר את הערך "GPU" בסרגל הצד כאן. חפש את שם ה- GPU שלך בסמוך לפינה השמאלית העליונה של חלון מנהל המשימות.

אם יש לך מספר GPUs במערכת שלך, לחץ על כל אחד מהם ובדוק את שמותיהם. אם יש לך מחשב נייד למשחקים, יש סיכוי טוב שיש לך גם גרפיקה של NVIDIA וגם גרפיקה של אינטל. חפש את השם של NVIDIA GPU.

כיצד לראות אם אתה משתמש ב- Windows של Windows 64 סיביות

כדי לבדוק אם אתה משתמש בגירסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows, עבור אל הגדרות> מערכת> אודות. ניתן לפתוח את חלון ההגדרות מתפריט התחל או על ידי לחיצה על Windows + i.

חפש את הקטע "מפרטי התקנים" במסך זה. מימין ל"סוג מערכת ", תראה אם ​​אתה משתמש במערכת הפעלה 64 סיביות או במערכת הפעלה 32 סיביות.

זכור, יהיה עליך לעדכן אותם ידנית

כעת אתה אחראי לעדכון מנהלי ההתקנים שלך ל- NVIDIA. הם לא יבדקו אוטומטית אם קיימים עדכונים או יורידו והתקנו גרסאות חדשות של מנהלי ההתקן של ה- GPU עבורך. תכונה זו מחייבת את תוכנת NVIDIA GeForce Experience.

כיצד להסיר את ההתקנה של חוויית GeForce

אגב, אם כבר מותקנת בתוכנת NVIDIA GeForce Experience, אתה יכול להסיר את ההתקנה שלה בזמן שאתה מותיר את מנהלי ההתקן שלך.

פשוט עבור אל לוח הבקרה> הסר התקנה של תוכנית, חפש "nvidia" והסר את ההתקנה של היישום "NVIDIA GeForce Experience". השאר את שאר ערכי מנהל ההתקן של NVIDIA מותקנים.

או פשוט השתמש ב- Windows Update

אם אינך משחק גיימרים למחשבים, אתה תמיד יכול פשוט להשיג את מנהלי ההתקן שלך באמצעות Windows Update. אל תתקין שום דבר מ- NVIDIA ו- Windows יתקינו באופן אוטומטי מנהלי התקנים עבור ה- GPU שלך. עם זאת, מנהלי ההתקנים לא יהיו העדכניים ביותר עבור משחקי המחשב האחרונים ואינך מקבל שירותים כמו לוח הבקרה של NVIDIA.

חשוב שיש לגיימרים את מנהלי ההתקנים העדכניים ביותר, אך משתמש המחשב הממוצע יכול להסתדר עם מנהלי ההתקנים מ- Windows Update.