כיצד למזג קובצי PDF ב- Mac

יש פעמים שהחיים לא מוסרים לך מסמך PDF מלא. אם נשארת עם מספר עמודים או מסמך PDF במספר חלקים, תרצה למזג אותו לקובץ יחיד ב- Mac לפני שתשלח אותו. כך תוכל לעשות זאת באמצעות כלים מובנים ומקוונים.

כיצד למזג קובצי PDF באמצעות תצוגה מקדימה

תצוגה מקדימה היא אחת מאבני החן הנסתרות של MacOS. לא רק שהוא נהדר לעריכת תמונות ולחתימת מסמכים, אלא ניתן גם לבצע פעולות PDF פשוטות מבלי לשלם עבור אפליקציית עריכת PDF ייעודית.

קשורים: השתמש באפליקציית התצוגה המקדימה של Mac כדי למזג, לפצל, לסמן ולחתום על קבצי PDF

באמצעות אפליקציית התצוגה המקדימה תוכלו לשלב בקלות מספר מסמכי PDF. אתה יכול גם להוסיף כמה עמודים ממסמך PDF אחר. ככה זה עובד.

פתח את קובץ ה- PDF הנתון שלך באפליקציית התצוגה המקדימה. לאחר מכן, ודא שאתה יכול להציג את סרגל התמונות הממוזערות בצד שמאל של החלון. אם אינך רואה זאת, לחץ על כפתור "סרגל הצד" ולחץ על האפשרות "תמונות ממוזערות".

כעת תוכל לראות רשימה של כל העמודים במסמך.

כעת, עבור לשורת התפריטים ובחר באפשרות "ערוך". כאן, עבור לאפשרות "הוסף" ואז לחץ על כפתור "דף מקובץ".

אפליקציית התצוגה המקדימה תבקש מכם לבחור קובץ PDF. נווט לתיקיה בה שמרת את קובץ ה- PDF השני. לאחר שבחרת את הקובץ, לחץ על כפתור "פתח".

כעת תראה שכל הדפים מה- PDF השני מתווספים בסוף ה- PDF הנוכחי. לאישור, גלול מטה בקטע תמונות ממוזערות כדי לראות את מספר הדפים הכולל.

תצוגה מקדימה מאפשרת לך להוסיף דפים בודדים מקובץ PDF אחר למסמך המקורי שלך. לשם כך, פתח שני קבצי PDF בשני חלונות תצוגה מקדימה שונים ושמור אותם זה לצד זה.

כעת, לחץ וגרור את הדף מה- PDF השני למסמך המקורי. עבור למקטע תמונות ממוזערות וברגע שיש לך את המיקום הנכון, שחרר את הלחיצה כדי להפיל את הדף במסמך המקורי. אתה יכול לחזור על תהליך זה כדי להוסיף עוד דפי PDF ממספר מסמכים.

כעת, לאחר שקובצי ה- PDF מוזגו, הגיע הזמן לשמור אותם כקובץ PDF חדש.

עבור לקטע "קובץ" בשורת התפריטים ולחץ על כפתור "ייצא כקובץ PDF".

לבסוף, תן לקובץ PDF שם חדש, ולאחר שבחרת את היעד, לחץ על כפתור "שמור".

קובץ ה- PDF הממוזג יישמר כעת בתיקיית היעד.

כיצד למזג קובצי PDF באמצעות

אם אינך רוצה להשתמש באפליקציית התצוגה המקדימה, תוכל להשתמש באתר למיזוג מסמכי PDF. כהטבה נוספת, זה יעבוד על כל מחשב, כולל Windows ו- Chromebook.

נשתמש ב- Smallpdf בכדי לבצע זאת. פתח את הכלי Smallpdf Merge PDF בדפדפן שלך כדי להתחיל. כאן תוכלו לבחור ולגרור קבצי PDF או ללחוץ על כפתור "בחר קובץ" כדי לבחור קבצי PDF מהאחסון המקומי.

לאחר בחירת הקבצים, לחץ על כפתור "בחר".

כעת קבצי ה- PDF יועלו לאתר. ל- Smallpdf שני מצבים למיזוג קבצי PDF. במצב הקובץ הרגיל, תראה סמלי תצוגה מקדימה עבור כל קובץ PDF. אתה יכול לסדר מחדש את קובצי ה- PDF ואז ללחוץ על "מיזוג PDF!" כפתור למזג אותם.

לאחר שתעבור ל"מצב עמוד ", תראה את כל הדפים מכל קובצי ה- PDF המפורטים כאן. לאחר מכן תוכל לגרור דפים מסביב כדי לסדר אותם מחדש. ניתן גם ללחוץ על כפתור "מחק" כדי להסיר דף מסוים מהקובץ PDF.

לאחר שתהיה מרוצה מהזמנת העמודים, לחץ על "מיזוג PDF!" לַחְצָן.

בעמוד הבא לחץ על כפתור "הורד". תמצא את ה- PDF הממוזג בתיקיית ההורדות שלך.

אתה יכול גם להשתמש באפליקציית התצוגה המקדימה כדי למזג מספר תמונות למסמך PDF יחיד.

קשורים: כיצד לשלב תמונות לקובץ PDF אחד ב- Mac