לשלוט ב- Windows + Alt + Tab Switcher עם הטריקים האלה

Alt + Tab מאפשר לך לעבור בין חלונות פתוחים, אבל יש בזה יותר מזה. למתג Alt + Tab מקשי קיצור שימושיים אחרים אך מוסתרים. טיפים אלה חלים גם על Windows 10 וגם על 7.

השימוש הסטנדרטי ב- Alt + Tab הוא די בסיסי. פשוט לחץ על Alt + Tab, החזק את מקש Alt למטה ואז המשך ללחוץ על מקש Tab כדי לגלול בין החלונות הפתוחים שלך. שחרר את מקש Alt כשתראה מתאר סביב החלון הרצוי.

Alt + Tab הפוך

Alt + Tab בדרך כלל נע קדימה, משמאל לימין. אם אתה מתגעגע לחלון הרצוי, אינך צריך להמשיך ללחוץ על Tab ולעבור שוב דרך הרשימה. זה עובד, אבל זה איטי - במיוחד אם יש לך הרבה חלונות פתוחים.

במקום זאת, לחץ על Alt + Shift + Tab כדי לעבור דרך החלונות לאחור. אם אתה Alt + Tabbing ועובר מעבר לחלון הרצוי, לחץ והחזק את מקש Shift והקש פעם אחת על Tab כדי לחזור שמאלה.

בחר ב- Windows באמצעות מקשי החצים

אתה יכול לבחור חלונות ב- Alt + Tab באמצעות מקשי החצים. לחץ על Alt + Tab כדי לפתוח את המתג ולהמשיך להחזיק את מקש Alt. במקום ללחוץ על Tab, השתמש במקשי החצים במקלדת כדי להדגיש את החלון הרצוי ואז שחרר את מקש Alt, לחץ על מקש Enter או לחץ על מקש הרווח.

השתמש בעכבר שלך כדי להחליף ולסגור את Windows

אתה יכול גם להשתמש בעכבר באמצעות מתג Alt + Tab. לחץ על Alt + Tab, המשך להחזיק את מקש Alt ולחץ על החלון שאליו ברצונך לעבור.

בעת השימוש בעכבר תבחין בבונוס: "x" מופיע בפינה השמאלית העליונה של תמונה ממוזערת של חלון כאשר אתה מעביר את העכבר מעליו. לחץ על "x" כדי לסגור חלון יישום. זוהי דרך מהירה לסגירת חלונות רבים.

Alt + Tab בלי להחזיק את Alt למטה

מחליף Alt + Tab נסגר בדרך כלל כשמשחררים את מקש Alt. אבל אם אתה רוצה Alt + Tab מבלי להחזיק את מקש Alt לאורך כל הזמן, אתה יכול. לחץ על Alt + Ctrl + Tab ואז שחרר את כל שלושת המקשים. מחליף Alt + Tab יישאר פתוח במסך.

תוכל להשתמש במקש Tab, במקשי החצים או בעכבר כדי לבחור את החלון הרצוי. לחץ על Enter או על מקש הרווח כדי לעבור לחלון המודגש שלך.

סגור את מתג Alt + Tab מבלי לעבור

תוכל לסגור את מתג Alt + Tab בכל עת על ידי שחרור מקש Alt, אך זה יעבור לחלון שבחרת כרגע. כדי לסגור את מתג Alt + Tab מבלי לשנות חלונות, לחץ על מקש Escape (Esc) במקלדת.

הפעל את מתג Alt + Tab הישן

זוכר את מתג Alt + Tab הישן בסגנון Windows XP? לא היו בו תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות של חלונות, רק סמלים וכותרות חלונות על רקע אפור. ייתכן שעדיין תראה את מתג Alt + Tab זה ב- Windows 10 מסיבות תאימות בעת משחק משחקים מסוימים.

אתה יכול לפתוח את מתג Alt + Tab הישן עם קיצור מקשים מוסתר. לחץ והחזק את מקש Alt שמאלה או ימינה, הקש ושחרר את מקש Alt האחר במקלדת ולחץ על Tab. המתג הישן מופיע, אך זו הפעם היחידה בלבד - בפעם הבאה שתחזיק Alt + Tab, תראה את המתג הסטנדרטי החדש Alt + Tab.

המחליף הקלאסי אינו מאפשר לך להשתמש בעכבר או במקשי החצים. עם זאת, הוא תומך ב- Ctrl + Shift + Tab כדי לעבור דרך חלונות לאחור, ואתה יכול ללחוץ על Esc כדי לסגור אותו.

אם אתה באמת אוהב את מתג Alt + Tab הישן הזה - ואנחנו לא בטוחים למה אתה יכול - תוכל לחזור אליו על ידי שינוי הערך "AltTabSettings" ברישום Windows. לאחר מכן הוא יופיע תמיד כאשר תלחץ על Alt + Tab.

החלף בין כרטיסיות במקום Windows

זה לא טריק מקלדת Alt + Tab, אבל זה כל כך דומה וחשוב שעלינו לכלול אותו. כמעט בכל יישום שמציע כרטיסיות מובנות, אתה יכול להשתמש ב- Ctrl + Tab כדי לעבור בין כרטיסיות, בדיוק כמו שהיית משתמש ב- Alt + Tab כדי לעבור בין חלונות. החזק את מקש Ctrl לחוץ ואז הקש על Tab שוב ושוב כדי לעבור לכרטיסייה מימין.

אתה יכול אפילו להחליף כרטיסיות לאחור (מימין לשמאל) על ידי לחיצה על Ctrl + Shift + Tab. ישנם גם קיצורי מקשים רבים אחרים לעבודה עם כרטיסיות.

השתמש בתצוגת משימות באמצעות כרטיסיית Windows +

אוקיי, טכנית זו גם לא קיצור דרך Alt + Tab, אבל שמעו אותנו. Windows + Tab הוא קיצור מקשים דומה ל- Alt + Tab. הוא פותח את ממשק תצוגת המשימות, המציע תצוגה ממוזערת של החלונות הפתוחים שלך ואפילו מספר שולחנות עבודה שאתה יכול לסדר עליהם. הוא כולל גם את ציר הזמן של Windows, אך תוכל להשבית אותו אם אתה מעדיף.

לאחר לחיצה על Windows + Tab, תוכלו לשחרר את שני המקשים ולהשתמש בעכבר או במקשי החצים כדי לבחור חלון. כדי להעביר חלון לשולחן עבודה וירטואלי אחר, גרור אותו לסמל שולחן העבודה שבראש המסך בעזרת העכבר.

זהו אותו ממשק שנפתח כאשר אתה לוחץ על כפתור תצוגת המשימות מימין לסמל Cortana בשורת המשימות שלך. עם זאת, קיצור המקשים עשוי להיות נוח יותר.

לכל הפחות, זה שימושי יותר מהתכונה הישנה "Flip 3D" ב- Windows 7 ו- Vista. זה הרגיש יותר כמו הדגמה טכנית עבור תלת מימד ב- Windows ולא מחליף חלונות שימושי.

התקן מחליף החלפת Alt + Tab

ניתן גם להחליף את מתג החלונות Alt + Tab המובנה בהחלפת Alt + Tab של צד שלישי. לדוגמה, מחליף Alt + Tab החינמי של NTWind מציע מתג Alt + Tab חזק יותר וניתן להתאמה אישית. יש לו תצוגות מקדימות של חלונות גדולים יותר ופונקציה מובנית "לסיים" לסגירת יישומים שלא מתנהגים. אם אתם מחפשים משהו קצת אחר, נסו זאת.

שליחות קטלנית Alt + Tab היא היורשת של VistaSwitcher, עליה המלצנו בעבר.