הכל חדש בעדכון של Windows 10 באפריל 2018, זמין כעת

מיקרוסופט מוכנה לשחרר את "עדכון אפריל 2018" של Windows 10. במקור זה נקרא "עדכון יוצרי האביב" ושמו הקוד היה "רדסטון 4". זו גרסת Windows 10 "1803", והיא מושקת היום, 30 באפריל 2018.

תוכל להוריד את עדכון אפריל 2018 עוד היום, גם אם מיקרוסופט עדיין לא מספקת לך אותו באמצעות Windows Update.

קשורים: כיצד להשיג את עדכון אפריל 2018 של Windows 10 כעת

ציר הזמן מציג רשימה של פעילויות מכל המכשירים שלך

מאפיין ציר הזמן, שהיה אמור להופיע במקור בעדכון יוצרי הסתיו של Windows 10, נמצא כאן בעדכון אפריל 2018.

ציר הזמן משפר את "תצוגת המשימות" עם היסטוריה של פעילויות שביצעת בעבר במחשב שלך. כאשר תלחץ על כפתור "תצוגת המשימות" בשורת המשימות שלך או תלחץ על Windows + Tab, תראה פעילויות מ" מוקדם יותר היום ", כמו גם ימים קודמים מתחת ליישום הנוכחי שלך. זה עשוי לכלול דפי אינטרנט שפתחתם ב- Microsoft Edge, מאמרים שקראתם באפליקציית החדשות, מסמכים שעבדתם עליהם ב- Microsoft Word, ומקומות שצפיתם באפליקציית מפות.

המטרה של תכונה זו היא להקל על חידוש "פעילויות" שביצעת בעבר. אלה אפילו יסונכרנו בין המכשירים שלך, כך שתוכל לחדש פעילויות במחשב אחר. Cortana גם תופיע ותספק לך רשימת פעילויות ל"התחדש ממכשיריך האחרים "כאשר תעבור בין שני מכשירים עם פעילויות מופעלות.

קשורים: מהו ציר הזמן של Windows 10, וכיצד אוכל להשתמש בו?

אתה יכול להשתמש בסרגל הגלילה או בתיבת החיפוש כדי לגלול אחורה בין פעילויות. הן מסווגות לפי יום, ואם אתה מציג את כל הפעילויות מיום ספציפי הן יסווגו לפי שעות. אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על פעילות ולמצוא אפשרויות למחיקת כל הפעילויות מאותו יום או שעה. ישנן אפשרויות חדשות לשליטה כיצד פועלת תכונה זו תחת הגדרות> פרטיות> היסטוריית פעילויות.

מיקרוסופט מתכננת לשלב את זה גם עם אפליקציות לנייד, כך שהפעילויות יכולות להתפרש על פני המחשב והטלפון שלך. עם זאת, מפתחי אפליקציות יצטרכו לאפשר תמיכה בתכונה זו לפני שהיא תעבוד עם אפליקציות המחשב או הנייד שלהם.

"שיתוף בקרבת מקום" מביא שיתוף קבצים אלחוטי אלחוטי

קשורים: כיצד להשתמש בשיתוף בקרבת מקום ב- Windows 10

ל- Windows 10 יש כעת תכונת שיתוף קבצים "שיתוף בקרבת מקום" שעובדת הרבה כמו AirDrop של אפל. תכונה זו נקראה גם "קרוב לשיתוף".

בהנחה שהמחשב שלך מופעל באמצעות Bluetooth, אתה יכול ללחוץ על כפתור "שתף" בכל אפליקציה ומכשירים סמוכים עם שיתוף קרוב מופעל יופיעו ברשימה. לחץ על אחד המכשירים ותשתף איתו את התוכן באופן אלחוטי.

זה עובד בכל אפליקציה עם פונקציונליות Share. אתה יכול להשתמש בו כדי לשתף תמונות באפליקציית התמונות, לשתף קישורי דפי אינטרנט ב- Microsoft Edge, או אפילו לשתף קבצים באופן אלחוטי בסייר הקבצים.

מציג נתוני האבחון מראה מה Windows שולח למיקרוסופט

קשורים: מה בעצם עושות הגדרות בסיסיות ומלאות לטלמטריה של Windows 10?

מיקרוסופט עדיין מנסה להקל על חששות הפרטיות סביב חלונות 10 בכך שהם שקופים יותר. לשם כך יש יישום חדש "מציג נתוני אבחון". זה יראה לך, בטקסט רגיל, את פרטי האבחון המדויקים שהמחשב Windows 10 שלך שולח למיקרוסופט. זה אפילו מציג את כל המידע השמור בענן של מיקרוסופט אודות התקן החומרה הספציפי שלך.

כדי להפעיל תכונה זו, היה עליך להגדיר> פרטיות> אבחון ומשוב. החלף את האפשרות "מציג נתוני אבחון" "מופעלת". מסך זה מציין שתכונה זו יכולה לקחת עד 1 ג'יגה בייט של שטח דיסק כדי לאחסן נתונים אלה במחשב האישי שלך. לאחר שתפעיל אותו, תוכל ללחוץ על כפתור "מציג נתוני אבחון" כדי לעבור לחנות של Microsoft ולהוריד את היישום בחינם מציג נתוני אבחון למחשב שלך, שיאפשר לך להציג את המידע. אתה יכול להשתמש בתיבת החיפוש כדי למצוא נתונים ספציפיים או לסנן לפי סוגים שונים של אירועים.

כעת מיקרוסופט מאפשרת למחוק גם את נתוני האבחון שנאספו מהמכשיר שלך. פשוט לחץ על כפתור "מחק" תחת מחיקת נתוני אבחון במסך הגדרות> פרטיות> אבחון ומשוב.

למשתמשים שאינם מנהלים יש כעת יותר שליטה על נתוני האבחון שהם שולחים למיקרוסופט. כעת כל משתמשי Windows יכולים לעבור אל הגדרות> פרטיות> אבחון ומשוב ולבחור נתוני אבחון בסיסיים או מלאים. בעבר, רק מנהלי מערכות יכלו לשנות הגדרה זו.

מיקרוסופט משפרת גם את לוח המחוונים המקוון לפרטיות עם דף "היסטוריית פעילויות" חדש, מה שמקל על אנשים לראות את המידע שמיקרוסופט שומרת עליהם. וכאשר אתה מגדיר מחשב חדש, ישנו תהליך התקנה חדש בפעם הראשונה המציע מסכים בודדים עבור הגדרות פרטיות שונות, מה שהופך אותם לקלים יותר לתצורה.

התאמה מהירה למכשירי Bluetooth

קשורים: זיווג Bluetooth קל יותר מגיע סוף סוף ל- Android ו- Windows

עדכון זה מגיע לתכונת "זוג מהיר" שתקל על זיווג התקני Bluetooth למחשב האישי שלך. פשוט מקם מכשיר Bluetooth במצב התאמה ליד המחשב שלך ותראה התראה המבקשת ממך להתאים אותו, כך שלא תצטרך אפילו לפתוח את אפליקציית ההגדרות ולנווט להגדרות Bluetooth.

בתחילה, תכונה זו עובדת רק עם עכבר הדיוק Surface, ויצרני המכשירים יצטרכו להוסיף תמיכה עבורו. אבל זו גרסת Windows של תכונה שמגיעה לכל פלטפורמה מודרנית, כולל Fast Pair ב- Android ותהליך ההתאמה הקל של AirPods של אפל או סט W1 של אוזניות Beats באייפון. יחד עם Bluetooth 5.0, הדבר אמור להפוך את השימוש במכשירי Bluetooth לקלים יותר לשימוש וחזקים יותר בכל פלטפורמה.

יישומי אינטרנט מתקדמים בחנות Windows

קשורים: מהן יישומי אינטרנט מתקדמים?

דפדפן Microsoft Edge זוכה למספר תכונות חדשות המאפשרות הפעלת אפליקציות פרוגרסיביות (PWA) ב- Windows 10. זהו בעצם תקן חדש לאפליקציות אינטרנט שמתנהגות כמו אפליקציות שולחן עבודה. כל יישום מקבל חלון משלה וקיצור דרך משלו, יכול לרוץ במצב לא מקוון ויכול לשלוח התראות. גוגל, מוזילה ומיקרוסופט כולן תומכות ב- PWA, ואפילו אפל מוסיפה קצת תמיכה בטכנולוגיה זו.

מיקרוסופט תוסיף אינדקס PWA ותציע אותן דרך אפליקציית Microsoft Store, ותאפשר לך להתקין אותן כמו כל יישום אחר של Windows 10. בעתיד תוכל להתקין אותם גם ישירות ממיקרוסופט אדג ', על פי עובדי מיקרוסופט בשרשור טוויטר זה.

בעתיד, המשמעות היא ש- Windows 10 עשוי לקבל גרסאות מוצקות של אפליקציות גוגל כמו Gmail ויומן Google כאפליקציות אינטרנט מתקדמות הזמינות בחנות Microsoft. המשמעות היא גם שמפתחים יכולים לעצב אפליקציה אחת שעובדת כמעט בכל מקום במקום שיהיה עליהם ליצור אפליקציות נפרדות לפלטפורמות שונות. מכיוון שפלטפורמת ה- UWP של מיקרוסופט לא מעוררת עניין רב במפתחים כמו אנדרואיד ו- iOS, זו דרך ש- Windows 10 יכולה להשיג הרבה יותר יישומים באיכות גבוהה בעתיד.

התקנת עדכון מהירה יותר

גם אם לא אכפת לך מהעדכונים של Windows 10 - או במיוחד אם לא אכפת לך מהעדכונים של Windows 10 - אתה תאהב את זה. עדכון זה יאיץ את ההתקנה של עדכונים אלה פעמיים בשנה בעתיד. יותר מתהליך העדכון נעשה ברקע בזמן שאתה משתמש במחשב האישי שלך, מה שאומר שהזמן שאתה צריך לשבת ולחכות להתקנת העדכון מצטמצם. תהליך עדכון מקוון זה פועל בעדיפות נמוכה, ולכן הוא לא אמור להאט את המחשב בזמן השימוש בו.

על פי המבחנים של מיקרוסופט, זמן העדכון "לא מקוון" - כלומר הזמן שאתה צריך לחכות בזמן שאתה בוהה במסך "עדכון" לאחר אתחול המחשב שלך עבר מממוצע של 82 דקות ל -30 דקות.

כעת אתה יכול לנהל גופנים בהגדרות ולהתקין אותם מהחנות

כחלק מתהליך פרישת לוח הבקרה הישן והעברת הכל לאפליקציית ההגדרות החדשה, יש כעת מסך גופנים ב'הגדרות '>' התאמה אישית '> גופנים שיאפשרו לך להציג, להתקין ולהסיר התקנה של גופנים.

גופנים זמינים גם בחנות של מיקרוסופט לצורך התקנה קלה יותר. לחץ על הקישור "קבל עוד גופנים בחנות" במסך זה ותפתח את אוסף הגופנים בחנות Microsoft, ומאפשר לך להוריד ולהתקין גופנים בצורה קלה ונוחה יותר.

שיפורי קצה של מיקרוסופט

ל- Edge יש כעת "רכזת" מעוצבת מחדש - הקופץ שמציג את הסימניות, ההיסטוריה, ההורדות ואפילו הספרים האלקטרוניים שלך מחנות Microsoft. בעת לחיצה ימנית על ספר בתצוגת הספרייה, כעת תוכל לבחור להצמיד אותו למסך הפתיחה שלך. סרגל המועדפים של Edge מופיע כעת באופן אוטומטי במסך הכרטיסיות החדש בהנחה שיש לך לפחות מועדף אחד. יש גם נושא כהה שעוצב מחדש עם שחור כהה יותר וניגודיות, כמו גם עיצוב שוטף יותר בסגנון אקרילי בכל ממשק Edge.

דפדפן האינטרנט של מיקרוסופט יכול כעת לזכור מידע כמו שמך וכתובתך ולמלא באופן אוטומטי טפסים באתרים, דבר שדפדפנים מתחרים עושים כבר שנים. זה יכול לסנכרן מידע זה בין המכשירים שלך ולמלא באופן אוטומטי את פרטי כרטיס האשראי שלך באתרים, אם תרצה בכך. זה לא זוכר את קוד CVV, אז אתה עדיין צריך להזין את זה בקופה.

כעת תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על כרטיסייה ולבחור באפשרות "השתק כרטיסייה" כדי להשתיק אותה. כשאתה גולש במצב InPrivate, אתה יכול לבחור לאפשר הרחבות מסוימות ולהפעיל מילוי סיסמאות, אם תרצה בכך. אתה יכול לבחור לעולם לא לשמור סיסמה לאתר ספציפי ו- Edge לעולם לא יבקש ממך לשמור את הסיסמה שלך באתר זה שוב.

שופרה מצב המסך המלא שאליו ניתן לגשת בלחיצה על F11. כעת באפשרותך להעביר את סמן העכבר ליד החלק העליון של המסך או להחליק כלפי מטה מהחלק העליון של המסך באצבע כדי לגשת לסרגל הניווט מבלי לעזוב תחילה את מצב המסך המלא.

יש גם אפשרות חדשה "הדפסה ללא עומס". בעת ההדפסה ב- Edge, הגדר את אפשרות ההדפסה ללא עומס כ- "On" ו- Edge ידפיס את דף האינטרנט ללא מודעות ושאר עומסים מיותרים. זה לא יעבוד בכל אתר, עם זאת.

חווית הקריאה עוצבה מחדש, כך שיש חוויה עקבית יותר בין אם אתה קורא מסמכי PDF, דפי אינטרנט בתצוגת קריאה או ספרים ב- EPUB מחנות Windows. יש גם תכונה טובה יותר לניהול סימניות ליצירה ועבודה עם סימניות בתוך מסמכים. יש גם חווית קריאה חדשה במסך מלא, וכל הערות וסימניות שתיצור יסונכרנו בכל המכשירים שלך. מיקרוסופט ביצעה מגוון שיפורים בפריסת EPUB וכעת תומכת בכיסויי מדיה ב- EPUB עבור ספרים שמע.

מתחת למכסה המנוע, Edge תומך כעת בעובדי שירות ובממשקי ה- API של Push and Cache. פירוש הדבר שאתרים יכולים לשלוח התראות המופיעות במרכז הפעולות שלך, גם כאשר הן אינן פתוחות בדפדפן האינטרנט שלך. ואתרים מסוימים יכולים להשתמש במטמון המקומי כדי לעבוד במצב לא מקוון או לשפר את הביצועים. כעת גם חבילת הרחבות המדיה של האינטרנט מותקנת כברירת מחדל, כך שקצה תומך כעת בפורמטי האודיו הפתוחים של OGG Vorbis ובפורמטי הווידיאו של תיאורה. לדוגמא, פורמטים אלה משמשים בויקיפדיה. Edge תומך גם בסיומות CSS עבור וריאציות גופנים של OpenType, ומאפשרות קבצי גופנים בודדים כמו מספר גופנים עם מאפיינים שונים. מפתחים יכולים כעת לעגון את DevTools אנכית לקבלת שטח מסך גדול יותר.

תנועות בלוח המגע זמינות כעת גם - בהנחה שלמחשב הנייד שלך יש משטח מגע מדויק. מחוות כמו צביטה-זום והזזת שתי אצבעות עובדות על משטח המגע של המחשב הנייד בדיוק כמו שעובדות על מסך מגע.

תכונות חדשות של Cortana

ל- Cortana יש ממשק חדש של "ארגונית" מתחת למחברת, מה שמקל על הצגת הרשימות והתזכורות שלך. מיומנויות כמו פקדי smarthome מופרדות לכרטיסיה נבחרת מיומנויות נפרדת, ומספקות מקום יחיד להגדרת תצורה של Cortana וגילוי מיומנויות חדשות.

התכונה החדשה של אוספי Cortana מוזגה עם תכונת הרשימות של Cortana, כך שתקבל ממשק עשיר לתצורה של כל סוג הרשימה שתכין. לחץ על האפשרות "רשימות" מתחת למחברת כדי לעבוד ברשימות.

לאחר שהתקנתם את אפליקציית Spotify האחרונה ונכנסתם ל- Spotify תחת מחברת> ניהול כישורים, תוכלו להשתמש ב- Cortana כדי לשלוט ב- Spotify בשפה טבעית. לדוגמה, פקודות כמו "השמעת מוסיקת חג המולד בספוטיפיי", "הפעל [אמן]" ו"השמעת מוזיקת ​​רוק "כולן פועלות.

לא ניתן עוד להשבית את תכונות חיפוש האינטרנט של Cortana באמצעות מדיניות קבוצתית ב- Windows 10 Professional. רק משתמשי Windows 10 Enterprise ו- Education יכולים להשבית חיפוש באינטרנט בקורטנה באמצעות מדיניות כמו "השבת חיפוש באינטרנט".

הגדרות האנשים שלי

קשורים: כיצד להשתמש ב"אנשים שלי "בשורת המשימות של Windows 10

התכונה 'האנשים שלי' שהופיעה לראשונה בעדכון יוצרי הסתיו של Windows 10 כוללת גם מספר שיפורים. האנשים שלי תומכים כעת בגרירה ושחרור, כך שתוכלו לגרור ולשחרר אנשי קשר בחלון הקופץ שלי אנשים כדי להגדיר מחדש את מיקומם מחדש או לגרור ולשחרר את סמלי האנשים בשורת המשימות שלכם.

בעדכון יוצרי הסתיו, העם שלי איפשר לך רק להצמיד שלושה אנשים לשורת המשימות שלך, אך כעת תוכל לבחור כמה ברצונך להצמיד - מאחד לעשרה. עבור אל הגדרות> התאמה אישית> שורת המשימות כדי למצוא אפשרות זו. אנשים המוצמדים לחלון הקופץ של האנשים שלי יכולים כעת לשלוח לך גם התראות אמוג'י מונפשות.

כעת Windows יציע אפליקציות שעשויות להיות מעוניינות בהן ומשולבות עם העם שלי. תוכל להשבית זאת מ'הגדרות '>' התאמה אישית '> שורת המשימות, אם תרצה בכך.

וידאו HDR במחשבים נוספים

מיקרוסופט מרחיבה את תמיכת הווידיאו HDR למכשירים נוספים. מכשירים חדשים רבים מסוגלים לנגן וידאו HDR, אך לא כוילו עבורו במפעל. כדי לבדוק אם המכשיר שלך יכול להפעיל וידאו HDR, עבור אל הגדרות> יישומים> השמעת וידאו. אם אתה יכול להגדיר את האפשרות "הזרמת HDR וידאו" למצב מופעל, המכשיר שלך מסוגל לנגן וידאו HDR, אם הוא מכויל כראוי תחילה.

כדי להשתמש בכלי הכיול הניסיוני החדש של מיקרוסופט, לחץ על האפשרות "שנה את הגדרות הכיול עבור וידאו HDR בתצוגה המובנית שלי" כאן.

הגדרות גרפיקה עבור מערכות רב-GPU

עכשיו יש דף הגדרות גרפיקה חדש שמאפשר לך לבחור באיזו GPU אתה רוצה להשתמש ביישומים אם יש לך מערכת מרובת GPU. גם ל- NVIDIA וגם ל- AMD יש לוחות בקרה משלהם לכך, אך זו דרך סטנדרטית חדשה לעשות זאת ב- Windows, לא משנה באיזו חומרת גרפיקה אתה משתמש. האפשרויות שהגדרת במסך זה יעקיפו את כל ההגדרות בלוחות הבקרה NVIDIA או AMD.

כדי למצוא אפשרות זו, עבור אל הגדרות> מערכת> תצוגה> הגדרות גרפיקה. אתה יכול לחפש קובץ .exe במערכת שלך ולבחור באיזו GPU Windows צריך להשתמש בשבילו מכאן. האפשרות "חיסכון בחשמל" תהיה הגרפיקה המשולבת שלך, ואילו "ביצועים גבוהים" יהיה ה- GPU הדיסקרטי או החיצוני שמשתמש יותר בכוח. אם למחשב שלך מחובר גם ל- GPU בדיד פנימי וגם ל- GPU חיצוני, Windows ישתמש ב- GPU החיצוני כשתבחר ביצועים גבוהים.

אפשרויות הרשאת אפליקציה

קשורים: כיצד להשבית את מצלמת האינטרנט שלך (ומדוע כדאי לך)

כאשר אתה מחליף את האפשרות "תן לאפליקציות להשתמש בחומרת המצלמה שלי" תחת הגדרות> פרטיות> מצלמה למצב "כבוי", יישומי שולחן עבודה מדור קודם לא יוכלו להשתמש במצלמת האינטרנט שלך. בעבר זה חל רק על אפליקציות חדשות של Windows Store. המשמעות היא של- Windows יש כעת אפשרות תוכנה קלה שתשבית את הגישה למצלמת האינטרנט שלך עבור כל היישומים. עם זאת, מכיוון שתוכנה יכולה לדרוס את מה שנעשה בתוכנה, ייתכן שעדיין תרצה לכסות את מצלמת האינטרנט שלך או לנתק אותה כאשר אינך משתמש בה.

אין דרך לשלוט באילו יישומי שולחן עבודה מדור קודם יכולים לגשת למצלמת האינטרנט שלך. אם הגישה מופעלת, כל אפליקציות שולחן העבודה יכולות להציג אותה. אם הגישה מושבתת, אף אפליקציית שולחן עבודה לא יכולה להציג אותה.

כעת Windows מאפשר לך לשלוט באילו יישומי UWP (חנות) יש גישה למערכת הקבצים המלאה שלך, או לתיקיות התמונות, הסרטונים והמסמכים שלך. כאשר יישום רוצה גישה, עליו לבקש ממך רשות. תחת הגדרות> פרטיות, תמצא ארבע כרטיסיות חדשות לבקרת הגישה למערכת הקבצים, לתמונות, לסרטונים ולמסמכים שלך.

פוקוס אסיסט מחליף שעות שקטות

התכונה "שעות שקטות" שאפשרה לך להשתיק התראות בתקופות זמן ספציפיות שונתה ל"פוקוס אסיסט ".

פוקוס אסיסט יופעל אוטומטית במצבים ספציפיים, כמו למשל כאשר אתה משכפל את התצוגה שלך או משחק משחקי DirectX במצב בלעדי למסך מלא. הוא תומך גם בסדרי עדיפויות שונים של התראות, כך שתוכל לאפשר התראות בעדיפות גבוהה דרך ולחסום באופן זמני הודעות בעדיפות נמוכה. תראה סיכום של כל ההתראות שהחמצת כאשר תשבית את Focus Assist.

כדי להתאים אישית איך זה עובד בדיוק, עבור אל הגדרות> מערכת> פוקוס אסיסט. האפשרויות כאן מאפשרות לך להגדיר בעדיפות משלך להתראות ולשעות שבהן Focus Assist אמור להפעיל את עצמו באופן אוטומטי. באפשרותך גם להפעיל או לכבות את ה- Focus Assist על ידי לחיצה ימנית על סמל ההתראות בפינה השמאלית של שורת המשימות שלך ובאמצעות אחת מהאפשרויות "הגדר עזרה למוקד".

חבילות שפה בחנות Windows

חבילות שפה מועברות כעת דרך חנות Windows, ותוכל להתקין אותן על ידי כניסה לחנות Windows או באמצעות הגדרות> זמן ושפה> אזור ושפה המסך שעוצב מחדש.

מיקרוסופט אומרת שהתחילו להשתמש בבינה מלאכותית ולמידת מכונה לצורך התרגומים שלהם, וכי חבילת שפה בחנות פירושה שניתן לעדכן אותם בשיפורים בתדירות גבוהה יותר.

אפשרויות שינוי גודל תצוגה ו- DPI

קשורים: כיצד לגרום ל- Windows לעבוד טוב יותר על תצוגות עם DPI גבוה ולתקן גופנים מטושטשים

מידע על חומרת התצוגה שלך זמין כעת תחת הגדרות> מערכת> תצוגה> הגדרות תצוגה מתקדמות.

Windows 10 עדיין מתקשה להשיג אפליקציות ישנות יותר שנראות טוב בתצוגות DPI גבוהות, אך יש אפשרות חדשה "תיקון קנה מידה לאפליקציות" תחת הגדרות> מערכת> תצוגה> קנה מידה מתקדם. כשתאפשר זאת, Windows תנסה להתאים אוטומטית אפליקציות כך שהן לא ייראו מטושטשות. גם אם ההגדרה הזו לא מופעלת, Windows יציג "תיקון אפליקציות מטושטשות?" קופץ אם הוא מזהה שעלול להיות אפליקציות מטושטשות על המסך.

הגדרות נוספות לכל אפליקציה כדי לעקוף את התנהגות קנה המידה של DPI במערכת עבור תוכנית בודדת זמינות גם באמצעות לחיצה ימנית על קובץ .exe או קיצור דרך בשולחן העבודה, בחירה באפשרות "מאפיינים", בחירה "תאימות" ואז לחיצה על "שנה הגדרות DPI גבוהות". לַחְצָן.

הקבוצה הביתית הופסקה כעת

אנו מקווים שאתה כבר לא משתמש בתכונה HomeGroup ברשת הביתית שלך, מכיוון שהיא מושבתת כעת. מיקרוסופט ממליצה לך להשתמש בפתרונות מודרניים כמו שיתוף קבצים של OneDrive או פונקציונליות Windows 10 Share עבור תיקיות ומדפסות.

תמיכה בתמונת HEIF

קשורים: מהי פורמט התמונה HEIF (או HEIC)?

Windows 10 תומך כעת בצפייה בתמונות בפורמט תמונה יעילות גבוהה ללא כל תוכנת צד שלישי. פורמט תמונה זה משמש את אפליקציית Camera בעת צילום תמונות באייפונים מודרניים, וגוגל מוסיפה לו תמיכה גם לאנדרואיד.

בפעם הראשונה שתנסה לפתוח קובץ HEIF או HEIC, הוא ייפתח באפליקציית Photos והאפליקציה תנחה אותך בהתקנת הקודקים הנדרשים מחנות Microsoft. לאחר התקנתן, תמונות אלה יוצגו כרגיל באפליקציית התמונות, ותמונות ממוזערות ומטא נתונים יופיעו גם בסייר הקבצים.

כניסה ללא סיסמה ב- Windows 10 במצב S

קשורים: מה זה Windows 10 S, ואיך זה שונה?

כעת מיקרוסופט מאפשרת לך להיכנס למחשב שלך מבלי להזין סיסמה כלל - אך רק אם אתה משתמש ב- Windows 10 במצב S, משום מה. אם תעשה זאת, תוכל להוריד את אפליקציית Microsoft Authenticator לטלפון אנדרואיד או ל- iPhone שלך ​​ולהגדיר את Windows Hello לשימוש בה כשיטת כניסה.

לא תראה סיסמה בשום מקום במסך הגדרות Windows או אפשרויות כניסה אם תגדיר זאת. עדיין יהיה לך PIN שתוכל להשתמש בו כדי להיכנס אם אין לך את הטלפון שלך.

הגדרות חדשות ושינויים אחרים

מיקרוסופט תמיד מבצעת מספר שינויים קטנים, ומוסיפה תכונות קטנות ברחבי Windows 10 ועיצוב מחדש של סיביות הממשק. הנה כמה מהם:

 • מצב OneDrive בחלונית הניווט : מידע אודות מצב הסנכרון של תיקיות המאוחסנות ב- OneDrive מופיע כעת בחלונית הניווט השמאלית של סייר הקבצים. כדי להפעיל או לכבות את התכונה הזו, לחץ על כפתור "תצוגה" ברצועת הכלים ולחץ על "אפשרויות". לחץ על הכרטיסייה "תצוגה", גלול מטה והחלף את האפשרות "הצג תמיד סטטוס זמינות" תחת חלונית ניווט מופעלת או כבויה.
 • סמל מגש המערכת של Windows Update : סמל מגש המערכת מופיע כעת כאשר מופיעה הודעת אזהרה או התראה תחת הגדרות> עדכון ואבטחה> Windows Update.
 • Windows Update יחסום כעת את השינה : אם המחשב שלך מחובר לחשמל, כעת Windows Update ימנע מהמחשב ללכת לישון עד שעתיים כדי לעדכן אותו, אם נדרש עדכון. זה מגדיל את הסיכויים שעדכון יושלם בזמן שאתה לא משתמש במחשב שלך במקום בזמן שאתה נמצא.
 • שחזור סיסמה עבור חשבונות מקומיים : ניתן להגדיר שאלות אבטחה עבור חשבונות משתמשים מקומיים, ותוכל לענות על שאלות אלה ממסך הכניסה כדי להחזיר גישה למחשב שלך אם תשכח אי פעם את הסיסמה של החשבון המקומי שלך. להגדרת שאלות אבטחה, עבור אל הגדרות> חשבונות> אפשרויות כניסה> עדכן את שאלות האבטחה שלך.
 • עיצוב שוטף יותר : ממשק חלונות 10 משתמש בעיצוב שוטף חדש בסגנון אקרילי במקומות נוספים, החל מאפליקציית ההגדרות ומקלדת המגע ועד לשורת המשימות, ממשק השיתוף וקופץ השעון.
 • סרגל משחקים שעוצב מחדש : סרגל המשחקים המופיע בעת לחיצה על Windows + G עוצב מחדש לגישה יעילה לאפשרויותיו השונות. כעת אתה יכול לבחור נושא סרגל המשחקים: כהה, בהיר או נושא Windows הנוכחי שלך.
 • שיפורי הקלדת אמוג'י : מקלדת האימוג'י, נגישה באמצעות לחיצה על Windows +. או Windows +; , לא ייסגר אוטומטית לאחר שתבחר אמוג'י, כך שתוכל להקליד בקלות רבה יותר אמוג'י בו זמנית. לחץ על מקש Esc או לחץ על "x" כדי לסגור אותו. מקלדת המגע תציע גם אמוג'י כאשר תקלידו מילים כמו "חד קרן".

 • ניהול אפליקציות הפעלה: כעת ניתן לנהל אפליקציות הפעלה דרך הגדרות> אפליקציות> אתחול. בעבר אפשרות זו הוסתרה במנהל המשימות.
 • הגדרות Windows Defender שעוצבו מחדש: מסך ההגדרות> עדכון ואבטחה> Windows Defender נקרא כעת "אבטחת Windows" במקום, והוא עוצב מחדש כדי לספק גישה מהירה לאפשרויות אבטחה שונות, כולל אבטחת חשבון והתקן.
 • קטגוריות בהגדרות הפרטיות : במסך הגדרות> פרטיות יש כעת קטגוריות בחלונית הניווט שלו, המפלגות את הגדרות הפרטיות של Windows מדפי ניהול הרשאות האפליקציה.
 • גישה מהירה להגדרות האפליקציה : כעת תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על אריח או קיצור דרך של האפליקציה בתפריט התחלה ולבחור עוד> הגדרות אפליקציה כדי לפתוח במהירות את דף ההגדרות שלו, שם תוכל להתאים אישית את הרשאות האפליקציה, לאפס אותה, להסיר אותה או למחוק אותה הנתונים שלה. ניתן לגשת למסך זה על ידי כותרת אל הגדרות> אפליקציות ותכונות, לחיצה על שם האפליקציה ולחיצה על "אפשרויות מתקדמות". מסך זה מציג כעת גם את מספר הגרסה של האפליקציה, משימות ההפעלה וכינוי שורת הפקודה.
 • כלי חיתוך וצבע תלת ממדי : לכלי הצליפה לצילומי מסך יש כעת כפתור "עריכה בצבע תלת ממדי".
 • הגדרות מקלדת מודרניות : דף הגדרות מקלדת חדש זמין ב הגדרות> זמן ושפה> מקלדת. זה מאפשר לך לעבור בין פריסות, להחליף הגדרות כמו צלילי מקשים ותיקון אוטומטי, ולצבוט את הגדרות המקלדת המתקדמות. הגדרות מסוימות הוסרו מלוח הבקרה כעת, לאחר שאפשרויות אלה זמינות כאן.
 • העדף נתונים סלולריים : כעת תוכל להורות ל- Windows להעדיף נתונים סלולריים על פני Wi-Fi - כל הזמן, או רק כאשר קישוריות ה- Wi-Fi גרועה. אפשרות זו זמינה תחת הגדרות> רשת ואינטרנט> סלולר, אם יש לך חומרה סלולרית במחשב שלך.
 • Narrator במצב בטוח : כעת Windows מאפשר לך להשתמש בתכונה Narrator של טקסט לדיבור גם בזמן האתחול למצב בטוח.

 • שימוש בנתונים עבור Wi-Fi ו- Ethernet : המסך הגדרות> רשת ואינטרנט> שימוש בנתונים מאפשר כעת להגדיר מגבלות נתונים, לאכוף מגבלות על נתוני רקע ולהציג שימוש בנתונים בחיבורי Wi-Fi וחוטי Ethernet בנוסף לחיבורי נתונים סלולריים. . אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על הכרטיסייה "שימוש בנתונים" במסך ההגדרות ולבחור באפשרות "הצמד להתחלה" כדי לראות את השימוש בנתונים שלך כאריח חי בתפריט התחל.
 • בחר את גופן כתב היד שלך : באפשרותך לבחור את הגופן שכתב היד שלך ממיר אליו מתוך הגדרות> מכשירים> עט ודיו של Windows> שנה את הגופן של חווית כתב היד.
 • לוח כתב יד מוטבע : כעת ניתן להקיש על שדות טקסט מודרניים - כמו אלה באפליקציית ההגדרות - בעזרת עט וכתב יד טקסט ישירות לשדה הטקסט מלוח כתב יד מורחב שמופיע.
 • שיפורים בלוח כתב היד : לוח היד עדיף לזהות מילים מחדש אם מזוהים באופן שגוי כשאתה מצייר את כתב היד הקיים שלך כדי לתקן אותו. הכפתורים בלוח הקלט של כתב היד הוסדרו גם הם מחדש.
 • אפס את הגדרות מצב המשחק : באפשרותך לאפס את כל הגדרות מצב המשחק שלך לערכי ברירת המחדל שלהן על ידי כותרת אל הגדרות> משחקים> מצב משחק> אפס את הגדרות מצב המשחק.
 • התקנת Windows Hello קלה יותר : באפשרותך להגדיר כניסה עם Windows Hello Face, טביעת אצבע או PIN ישירות ממסך הכניסה על ידי לחיצה על כפתור "Windows Hello" תחת אפשרויות כניסה.
 • שליטה על הסתרת פסי גלילה באופן אוטומטי: Windows מסתיר אוטומטית פסי גלילה ביישומי UWP חדשים, אך כעת ניתן להשבית זאת מהגדרות> קלות גישה> תצוגה> הסתר אוטומטית פסי גלילה ב- Windows.
 • השבת או הפעל את מקש הקיצור לסינון צבעים: מקש הקיצור למסנני צבע מושבת כעת כברירת מחדל, אך באפשרותך להפעיל או לכבות אותו מהגדרות> קלות גישה> מסנני צבע.
 • הצג ונקה את המילון שלך : תוכל לעבור אל הגדרות> פרטיות> דיבור, דיו, והקלדה כדי להציג מילים שהוספת למילון המשתמשים שלך ולנקות אותו, אם תרצה.

 • ניקוי דיסק בהגדרות האחסון : פונקציונליות ניקוי הדיסקים של Windows נוספה לאפליקציית ההגדרות החדשה תחת הגדרות> מערכת> אחסון> פנה מקום כעת.
 • אפשרויות סאונד מודרניות יותר: אפשרויות סאונד רבות, כגון החלפת מכשירים ופתרון בעיות השמע שלך, עברו להגדרות> מערכת> צליל. יש גם דף חדש ב'הגדרות '>' מערכת '>' סאונד '>' עוצמת הקול של האפליקציה והעדפות המכשירים שלך, שם תוכל לבחור את פלט הקול וההתקני קלט המועדפים עליך בכל המערכת ולאפליקציות בודדות.
 • הצעות למילים עם מקלדת חומרה : בעת הקלדה עם מקלדת חומרה, כעת ניתן להפעיל הצעות למילים ולהשתמש במקשי החצים ובמקשי Enter או Space כדי לבחור בהן. תכונה זו מושבתת כברירת מחדל, זמינה רק לאנגלית (ארצות הברית), והיא מכוונת לומדים בשפה האנגלית, השכלה ונגישות, על פי מיקרוסופט. אפשרות זו זמינה תחת הגדרות> התקנים> הקלדה> הצג הצעות טקסט תוך כדי הקלדה במקלדת החומרה.
 • תיקיות עבודה לפי דרישה : התכונה "תיקיות עבודה" המאפשרת לחברות להעמיד קבצים על מחשבי העובדים שלהן כעת מאפשרת אפשרות חדשה "גישה לקבצים לפי דרישה". כאשר אפשרות זו מופעלת, תיקיות עבודה יתפקדו כמו OneDrive בסייר הקבצים, מה שהופך את כל הקבצים לגלויים אך מורידים אותם רק כאשר אתה פותח אותם.
 • שיפורים בשליטה על העיניים : מיקרוסופט הוסיפה תכונות משולבות לשליטה בעיניים לעדכון יוצרי הסתיו. משפרים את זה, הם הוסיפו כעת אפשרויות גלילה ולחיצה קלות יותר, כמו גם קישורים למשימות נפוצות ולחצן הפסקה על משטח ההשקה של בקרת העין. זה עדיין נחשב לתכונת "תצוגה מקדימה", ועובד רק אם יש לך ציוד היקפי מיוחד למעקב אחר עיניים.
 • חיזוי טקסט רב לשוני : בעת הקלדת מספר שפות באמצעות מקלדת המגע, אינך צריך עוד להחליף שפות באופן ידני. Windows יציג באופן אוטומטי חיזוי מילים משלוש השפות שבהן אתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר. תוכל להשבית תכונה זו מ'הגדרות '>' התקנים '>' הקלדה '>' חיזוי טקסט רב לשוני ', אם תרצה בכך.

תכונות למפתחים ומנהלי מערכות

לעדכון של Windows 10 באפריל 2018 יש כמה תכונות שגם הגיקים יעריכו:

 • פקודות תלתל וזפת: כלי התלתל והזפת להורדת קבצים וחילוץ ארכיוני .tar, המשמשים בדרך כלל בלינוקס, מובנים כעת ב- Windows. תמצא אותם ב- C: Windows System32 curl.exe ו- C: Windows System32 tar.exe. ל- Windows 10 כבר יש לקוח SSH מובנה.
 • שקעי UNIX מקוריים : Windows 10 תומך כעת באופן מקורי בשקעי UNIX (AF_UNIX) הודות למנהל הליבה החדש של afunix.sys. זה יקל על העברת תוכנה ל- Windows ממערכת לינוקס ומערכות דומות UNIX אחרות, ומפתחים המשמשים לשקעי UNIX יכולים פשוט להשתמש בהן בעת ​​יצירת תוכנת Windows.
 • Windows Defender Application Guard : התכונה Windows Defender Application Guard לאבטחת Microsoft Edge, שהוצגה בעדכון יוצרי הסתיו, הייתה במקור רק למשתמשי Windows 10 Enterprise. תכונה זו זמינה כעת למשתמשי Windows 10 Pro, אך עדיין מושבתת כברירת מחדל. כעת יש לו תכונה אופציונלית חדשה המאפשרת למשתמשים להוריד קבצים מתוך דפדפן Edge המוגן גם למערכת ההפעלה המארחת.

 • תהליך רישום : אם תסתכל על מנהל המשימות, כעת תראה תהליך חדש בשם "רישום". זהו תהליך מינימלי שנועד להחזיק נתוני כוורת ברישום עבור ליבת Windows. מכיוון שהנתונים אוחסנו בעבר בליבה בכל מקרה, השימוש בזיכרון המערכת הכולל נשאר זהה. מיקרוסופט אומרת שהדבר יאפשר להם לבצע אופטימיזציה לכמות הזיכרון בה משתמשים הרישום בעתיד.
 • מדיניות אופטימיזציה למסירה חדשה: מדיניות חדשה (הן לגבי מדיניות קבוצתית והן לניהול מכשירים ניידים) זמינה לשליטה בתכונת אופטימיזציה למשלוח המשמשת לעדכוני האפליקציה Windows Update ו- Store. מנהלי מערכת יכולים למשל לצמצם את רוחב הפס בהתבסס על השעה ביום. מדיניות זו זמינה תחת תבניות ניהול> רכיבי Windows> אופטימיזציה למסירה בעורך המדיניות הקבוצתית.
 • ממשק API של Windows Hypervisor Platform : קיים ממשק API מורחב חדש במצב משתמש המאפשר ליישומי צד שלישי ליצור ולנהל מחיצות, להגדיר מיפוי זיכרון ולשלוט על ביצוע מעבדים וירטואליים.
 • סקריפטים מותאמים אישית במהלך עדכוני תכונות : ארגונים יכולים כעת להגדיר את מחשבי המחשב שלהם כך שהם יפעלו סקריפטים מותאמים אישית במהלך עדכון תכונות של Windows.

 • מצב ביצועים אולטימטיבי לתחנות עבודה : מחשבים שמריצים את Windows 10 Pro לתחנות עבודה יכולים כעת לבחור בתוכנית כוח "Ultimate Performance". זה עובד כמו תוכנית ההספק הנוכחית עם ביצועים גבוהים, אך "הולך צעד קדימה בכדי למנוע חביוני מיקרו הקשורים לטכניקות ניהול גרגירים עדינים". זה זמין רק במחשבים שולחניים ועשוי להגדיל את צריכת החשמל.
 • יישומים ממוקדי פרודוקטיביות לתחנות עבודה : מחשבים שמריצים את Windows 10 Pro עבור תחנות עבודה יראו גם יישומים ממוקדי פרודוקטיביות במקום אפליקציות ומשחקים צרכניים כמו Candy Crush. אנו מאחלים שמיקרוסופט תבצע את אותו שינוי עבור מחשבי Windows 10 Pro רגילים!
 • פלטפורמת Windows AI וממשקי API חדשים אחרים : מיקרוסופט הכריזה על מספר ממשקי API חדשים למפתחים ב- Windows Developer Day, כולל פלטפורמת AI של Windows. מפתחים יכולים לייבא מודלים קיימים של למידת מכונה קיימות מפלטפורמות AI שונות ולהריץ אותם באופן מקומי על מחשבי Windows 10.

שיפורי יישומי לינוקס

קשורים: כיצד להתקין ולהשתמש במעטפת ה- Linux Bash ב- Windows 10

מיקרוסופט ממשיכה לשפר את מערכת המשנה של Windows עבור לינוקס, המאפשרת להריץ הפצות לינוקס כמו אובונטו ו- openSUSE ישירות ב- Windows 10.

 • שקעי UNIX מקוריים : התמיכה בשקעי UNIX החדשה אינה מיועדת רק ליישומי Windows. יישומי לינוקס הפועלים תחת מערכת המשנה של Windows עבור לינוקס יכולים לתקשר עם שקעי Windows UNIX המקוריים.
 • תמיכה בהתקנים טוריים: ליישומי לינוקס יש כעת גישה להתקנים טוריים (יציאות COM).
 • משימות רקע : יישומי לינוקס יכולים כעת לפעול ברקע. המשמעות היא שיישומים כמו sshd, tmux ומסך יפעלו כעת כראוי.
 • שיפורי גבהים : כעת ניתן להפעיל בו זמנית גם מערכות משנה מוגבהות (כמנהל) וגם לא מוגבהות (כמשתמש רגיל) עבור הפעלות לינוקס.
 • תמיכה במשימה מתוזמנת : ניתן להפעיל יישומי לינוקס ממשימות מתוזמנות.
 • תמיכה בחיבור מרחוק : כעת באפשרותך להפעיל את מערכת המשנה של Windows עבור לינוקס בזמן שאתה מחובר באמצעות OpenSSH, VPN, RemShelling Remoting או כלי חיבור אחר מרחוק.
 • המרה מהירה של לינוקס לנתיבי חלונות : Wslpathהפקודה מאפשרת להמיר נתיב לינוקס לשווה ערך ל- Windows.
 • התאם אישית את הגדרות ההשקה : כעת תוכל לשנות כמה הגדרות הפעלה להפצות לינוקס הפועלות תחת מערכת המשנה של Windows עבור Linux. לכל הפצה של לינוקס יש קובץ תצורה בכתובת /etc/wsl.conf. אתה יכול לערוך קובץ זה כדי לשנות כמה הגדרות אוטומטיות ורשתות, וככל הנראה הגדרות נוספות ייחשפו כאן בעתיד.
 • משתני סביבת שיתוף : משתנה סביבת WSLENV חדש משותף בין הפצות Windows ו- Linux הפועלות תחת WSL. אתה יכול לעצב משתנים כך שהם יעבדו כראוי גם תחת Windows וגם Linux.
 • רגישות למקרה עבור Windows : כעת יש אפשרות NTFS שתוכל להגדיר כדי לאפשר רגישות למקרה בספריה. אם תפעיל זאת, אפילו יישומי Windows יתייחסו לקבצים בתיקיה זו ברגישות לאותיות רישיות. זה יאפשר לך לקבל קבצים בשם שני קבצים שונים בשם "דוגמה" ו- "דוגמה", ואפילו יישומי Windows יראו בהם קבצים שונים.

הסטים נעלמו, אך אמורים להופיע ברדסטון 5

מיקרוסופט עובדת גם על תכונת "סטים" מעניינת. הוא הוסר מהתצוגה המקדימה של עדכון אפריל 2018, אך הוא חזר כעת לתצוגה המקדימה של רדסטון 5.

תכונה זו תספק כרטיסיות בכל חלון Windows 10. אתה יכול ללחוץ על כפתור "+" בשורת הכותרת של החלון כדי לפתוח כרטיסייה חדשה. כרטיסיות אלה יכולות להיות "כרטיסיות אפליקציות" המכילות אפליקציות אוניברסליות של Windows 10, או "כרטיסיות אינטרנט" המטמיעות דף אינטרנט של Microsoft Edge.

לדוגמה, אתה יכול לעבוד על מסמך ב- Microsoft Word, ולפתוח שתי כרטיסיות חדשות, אחת עבור מחברת OneNote ואחת עבור דף אינטרנט ב- Microsoft Edge. חלון זה יהיה אז "סט" של שלוש פעילויות שונות בשלוש יישומים שונים, אך כולם יהיו באותו חלון. אתה יכול לעבור במהירות בין כרטיסיות ולחומר העזר שלך יהיה קרוב בזמן שאתה עובד על המסמך.

הסטים יחזרו לבניית תצוגה מקדימה של Insider לאחר שפורסם עדכון אפריל 2018 כמוצר יציב, כך שהוא עשוי להיות חלק מהמהדורה הבאה של Redstone 5 במקום זאת. מיקרוסופט עדיין מתנסה בתכונה זו ומגלה בדיוק כיצד היא תעבוד.

לוח הענן נעלם, אך אמור להופיע ברדסטון 5

במקור הודיעה מיקרוסופט על תכונת "לוח הענן" כחלק מציר הזמן, והיא הייתה אמורה להגיע במקור לעדכון היוצרים הקודם של סתיו. תכונה זו תסנכרן טקסט ונתונים אחרים שהעתקתם והדבקתם בין המחשבים וההתקנים שלכם, ותעניק לכם העתקה והדבקה חלקים בכל מקום. תוכל להעתיק משהו מהמחשב שלך ולהדביק אותו ב- iPhone שלך, כאשר Windows + V יפתח את חלון לוח הענן במחשב האישי.

תכונה זו הופיעה בחלק מהגרסאות המוקדמות של גרסאות התצוגה המקדימה של רדסטון 4, אך היא הוסרה. ברור שמיקרוסופט רוצה לקחת יותר זמן עם זה, אבל היינו מצפים לראות את תכונת הלוח בענן צצה בעדכון הבא.